Готель Prusa i3 не потрапляє до температури, яку я хочу (від 180 до 230 за Цельсієм)


9

Нещодавно я закінчив будувати свій перший принтер. Єдина проблема, яка в мене виникає, полягає в тому, що готель не нагрівається досить, щоб почати друкувати з PLA (від 180 до 230 градусів за Цельсієм). Будь ласка, допоможіть, я цією проблемою затримався цілими днями. Заздалегідь спасибі.

Відповіді:


7

Зазвичай така проблема пов'язана з проблемою з контрольним циклом температури. Ви можете спробувати виконати настройку PID , запустивши команду M303 E0 S200 C8. Це нагріє гарячий кінець і перемикає його близько 200 ° С кілька разів, а потім повідомляє вам значення Kp, Ki і Kd, які потрібно ввести в налаштування PID вашої конфігурації мікропрограмного забезпечення, або зберігати їх у EEPROM за допомогою M301.

Якщо це не вирішує проблему, відключіть картридж нагрівача і перевірте його опір мультиметром. Для системи 12В вона не повинна бути вище 6 Ом (24 Ом для системи 24В).

Якщо з картриджем нагрівача все в порядку, можливо, це проблема з джерелом живлення. Поки готель нагрівається, виміряйте напругу в патроні нагрівача. Він не повинен бути набагато меншим, ніж номінальний 12 В / 24 В, на якому працює ваш принтер. Якщо це так, можливо, у вас поганий MOSFET або джерело живлення.

Нарешті, якщо у вас дуже потужний вентилятор, що дме на готель, це також може спричинити проблеми з нагріванням. Додавання вентиляційної кожуха (або спрямування вентилятора подалі від насадки та лише на друк) може допомогти у цьому.


0

Існують обмеження програмного забезпечення, які за замовчуванням можуть бути встановлені низькими, залежно від програмного забезпечення, яке ви використовуєте. Я знаю, що там з Марлін.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.