Усунення несправностей ковзання нитки на MakerBot 5


9

Я запускаю лабораторію для 3D-принтерів середньої школи та маємо кілька принтерів MakerBot 5-го покоління. На одному з них у мене є значні проблеми з "тонкими" відбитками та попередженнями ковзання нитки.

Поки я намагався міняти екструдери та не використовуючи різних рулонів ниток. Але, якщо я переміщу роботу та екструдер на інший принтер, він працює.

Буду вдячний, як розібратися в цьому. Я б очікував, що проблеми з ковзанням слідують за екструдером.


У вас встановлений Smart Extruder + або все ще є оригінальний Smart Extruder? Також, які ваші цільові параметри, такі як висота шару,% заливки, оболонка тощо?
tbm0115

Не сьогодні в школі, тож щось із цього, якщо з пам’яті. Всі збої були з оригінальним Smart Extruder. Параметри, які я пам’ятаю, це: висота шару = 0,2 мм, заливка = 10%, оболонки = 2, плоти = увімкнено.
dlu

Відповіді:


5

О цікаво. Під ковзанням, я вважаю, ви маєте на увазі, що сира нитка ковзає, а не друк.

Це станеться з кількох причин. Спочатку зубчаста передача, яка захоплює пластик, є або:

  • Зношений
  • Не так на місці
  • Не правильна відстань від направляючого колеса.

Це все є частиною механізму, який Smart Extruder приєднує до TO. Не сам Smart Extruder. Ви можете виправити це самостійно, в гіршому випадку вам знадобиться заміна від MakerBot. Я б роздивився сайти аукціонів онлайн

Ще один варіант - спробувати більш товсту нитку. Які ви можете замовити на замовлення. Тож замість 1,5, можливо, отримайте 1,8. Я не впевнений, де можна придбати розміри.

Звідси ця машина може просто заклинити. Це трапляється з деякими машинами. Це знову вказує на основу складання осі X.

Останнє, про що я б сказав, малоймовірне, оскільки ви пробували кілька екструдерів, можливо, сопла забилася. Я часто відкриваю свої екструдери недійсних гарантій і очищаю їх. Також хорошими варіантами є також мікро ручні свердла.


3

Гаразд, оригінальний Smart Extruder має багато питань. Я працював близько 60 годин на новому Replicator + w / Smart Extruder + і не стикався з жодними проблемами, про які я чув з оригінальним екструдером. Отже, я можу почати з того, щоб повторно рекомендувати те, що MakerBot Industries рекомендував своїм клієнтам, а саме оновити ваш Smart Extruder до нового Smart Extruder + .

Однак екструдер може бути не винним повністю. На малюнку написано тисячу слів, тож якщо у вас є одне, додайте його. Виходячи з опису шарів деталі, що «проріджуються», двічі перевірте налаштування екструзії в MakerBot Desktop .

Іншим потенційним питанням є занадто велика напруга на нитці, оскільки вона подається в екструдер. Ось деякі речі, які можуть призвести до занадто великої напруги :

  • Намотувальна нитка навколо котушки / держака золотника
  • Нитка зігнулася
  • Занадто багато тертя між золотником і держателем золотника
  • Занадто сильне тертя між ниткою і напрямною ниткою (пластикова трубка)

Нарешті, і моя причина, щоб підняти Smart Extruder, полягає в тому, що ваш екструдер може бути засмічений або «згусне». У минулому, якщо на нитці було занадто багато напруги, а привід не був налаштований правильно, приводна передача шліфувала нитку. Це призвело б до невеликих відкладень нитки, що перегризають привідну передачу, врешті-решт призводить до ковзання нитки. Як тільки нитка почала ковзати, вона повільно більше не видавлюватиметься і нагріватиметься вгору в комплекті екструдера. Це неминуче призводить до засмічення екструдера. Коротко:

{Занадто велика напруга нитки} + {Занадто щільна приводна передача} = Гумміння

{Занадто багато гудіння} + Час = Ковзання / "Стоншення"

{Занадто багато ковзання} + час + тепло = засмічення


3

Я опублікував редакцію до верхньої відповіді, сподіваючись, що вона буде змінена для всіх, хто дивиться на цю публікацію в майбутньому, але у випадку, якщо її тут буде відхилено, це актуальна проблема та виправлення.

Якщо ви просто хочете, щоб рішення перейшло до жирного тексту.

Я натрапив на цю посаду під час пошуку ресурсів, щоб задокументувати власний досвід роботи зі «ниткою нитки» у Makerbots, і кожне запропоноване рішення було неправильним та потенційно шкідливим для машини. Я фахівець у цій галузі і розібрав і зафіксував десятки машин.

Спочатку трохи про анатомію екструдера, щоб ви могли краще зрозуміти. Те, як головка інструменту виявляє ковзання, здійснюється за допомогою колеса кодера, розміщеного над реальним приводним механізмом, не прикріпленого до нього або холостого ходу. Він також взагалі не натягується проти нитки. Нитка «тримається» на місці з шматочком пластику, який формується для інжекцій, який кріпиться до решти корпусу екструдера лише за допомогою штифтових з'єднувачів на внутрішній друкованій платі та невеликої позиціонуючої канавки з обох боків корпусу.

Колесо кодера та його датчик дуже малоймовірні для зносу, але те, що трапляється з кожною старшою головою, полягає в тому, що або кожух, або формована частина, яка утримує нитку, і колесо кодера більше не сильно притискається до нитки, що призводить до переміщення нитки не повертаючи кодер. Потім кодер, не пересуваючись, коли передавальна передача знаходиться, зчитує ковзання нитки і надсилає повідомлення про помилку, навіть якщо нічого механічно чи функціонально неправильно. Знос також не добре видно навіть при ретельному огляді. Здається, ця проблема виникає в кожному Smart Extruder +, коли вона досягає 150-200 годин друку.

Фактичне виправлення Як тимчасове виправлення, ви можете застрягнути шматок піни всередині правої сторони екструдера, щоб притиснути погано закріплену частину формованої форми до колеса кодера. Це зробить помилку ковзання нитки набагато рідшою, але повністю не вирішить проблему. Я працюю над 3D-друкованою вставкою, яка повинна надійніше утримувати деталь, принаймні, поки надрукована частина не зношується після додаткових 100 годин друку. Я також працюю над 3D-друкованою заміною для корпусу екструдера та деяких деталей внутрішніх деталей, що формуються під тиском. Він спрямований на падіння заміни, що повинно значно підвищити надійність та функціональність. Якщо я можу згадати, як тільки я закінчу, я повернусь та опублікую посилання тут.


2
Привіт, Адам, ласкаво просимо до друку SE.3D! Хочеться просити вас, будь ласка, не додайте додаткову інформацію до чужої відповіді. Якщо у вас є що додати, будь ласка, опублікуйте власну відповідь (посилаючись на відповідь, який ви хочете вдосконалити, якщо потрібно, скориставшись URL-адресою відповіді). Ваша запропонована редакція, хоч вона і була коректною, була досить заплутана і викликала підняття деяких прапорів. Дякуємо, що ви розмістили тут свою власну відповідь ... :-) Якщо ви хочете відредагувати чужу відповідь на виправлення помилок друку, граматики, виправлення одиниць, посилань чи неправильного форматування, будь ласка, не соромтеся робити це.
Greenonline

2

Ви також можете спробувати надрукувати при більш високій температурі. Слизки можуть статися, коли нитка не плавиться і, отже, не проштовхується через екструдер послідовно. Наприклад, у мене була котушка нитки PLA, яка постійно ковзала при 190 ° C. Я спробував 220 ° C, а потім він плавно надрукував після цього.


2

У мене було те саме питання, але моє рішення було дещо іншим. Слідом за тим, що розмістили інші про колесо, у мене застряг всередині екструдера навколо цього колеса. Я пропустив це вперше, коли розірвав його, тому незалежно від того, скільки разів я спробував викрутку, це не допомогло мені.

Я подумав, що буду відправляти повідомлення, тому якщо хтось збирається разом, намагаючись знайти рішення, він може побачити, що це може бути затор на нитковому колі, а не просто перевірити область насадки.


1

У нас була аналогічна проблема з нашим принтером Makerbot тут, в лабораторії CARIS. Після ковзання та спробування змащування, подачі руки та шліфування нитки ми б не ковзали. Але ми знайшли відповідь !!!

З розумним екструдером це так само просто, як вставити плоскорізну викрутку між колесом нитки і корпусом і прорвати колесо до шпильки друкуючої головки. Вирішили всі наші проблеми! Серйозно, не ковзання з тих пір і ідеальні принти.

У мене є коротке відео-рішення для YouTube, фіксуючи ковзання нитки на вашому 3D-принтері .

Перегляньте сторінку зйомки несправностей makerbot для довідки: Підтримка MakerBot> Виправлення неполадок> Реплікатор MakerBot> Коди помилок ERROR 81


0

Тож у мене ця проблема була місяцями, збиралася або відмовитись, і назвати принтер вагою паперу, але я зрозуміла це. І це нічого не коштує.

Я буквально передрукував один і той же адаптер шланга 6 разів (кожен раз, коли нитка ковзала приблизно в 20 разів, і вона була непридатною). Я змінив 4 налаштування і з тих пір двічі поспіль надрукував один і той самий друк без жодного прокладки нитки.

У "Налаштуваннях пристрою" у додатку Makerbot: Температура екструдера: 220 ° C Швидкість руху (я думаю, саме це насправді спричиняє ковзання): 115 мм / с

Потім у розділі "Заливка": Щільність заповнення: 30%

Останнє в "Властивості моделі": Початкова точка оболонки: 220 ° C

Будь ласка, дайте мені знати, чи працює це і для вас.

(Я повинен зазначити, що у мене просто звичайний розумний екструдер, і я планував скинути 350 доларів на верхню частину лінійної моделі)


Я використовую додаток "MakerBot Desktop", на відміну від нового додатка, оскільки він не працюватиме, тому повідомте мені, чи потрібно мені змінювати на основі програми
XMonsterX
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.