Лінії PLA не прилипають до ліжка


10

Коли я друкую об’єкти, які мають велику площу поверхні на першому шарі, частини цього шару піднімуться вгору, що призведе до прогалин у першому шарі. Ось дві картинки. Перший друкував плотом, а другий - без плоту. Я друкую на стрічці 3M Painters, температура екструдера при 200, температура ліжка при 60. Я використовую Hatchbox PLA Filiment.ПлітБез плотуЯ в змозі змусити принт наклеїти на ліжко, але він заливається під час заливки. Плити будуть надруковані ідеально, але проблема в середині першого шару
Loanb222

1
І все-таки виглядає, що ви просто занадто далеко від ліжка - хоч і трохи ближче, ніж у потенційному повторюваному питанні.
Том ван дер Занден

3
Занадто висока швидкість друку для заливки.
Шон Хуліхане

Відповіді:


4

У вас трапляється кілька речей. По-перше, ця температура здається низькою. Я друкую PLA на 215 .. але факторів дуже багато. Почніть з простого тестування на тонку стінку з калібрування. Яка просто стіна, жодного тіла.

Звідти ваше ліжко могло бути ближче. Можливо. Я не думаю, що це насправді проблема. Уповільнення швидкості та тепла призведе до значного зміни. Це сказало. Я беру аркуш паперу і калібрую його, щоб там було лише трохи, але не надто тертя.

Переконайтеся, що ви друкуєте зі швидкістю 30% для першого шару.

Останній використовуйте клейку паличку.


2

Робіть справи в такому порядку

1) Переконайтесь, що поверхня вашого ліжка відповідна. (ПЕТ-стрічка або клей ельмерів на скло. Необхідно наносити кожні 3 - 4 відбитки на використаній ділянці)

2) Переконайтесь, що температура екструдера не занадто низька або занадто висока. Як правило, я розпочну з мінімально рекомендованого діапазону виробника для вашої конкретної нитки + 5 градусів. Тоді температура ліжка становить приблизно від 55 ° C до 60 ° C.

3) Калібрування вашого ліжка може бути вимкнено. Калібрування шару повинно проводитися при стандартних робочих температурах. Тобто ввімкніть все так, ніби ви збираєтеся надрукувати і чекати, коли нагріється, а потім переконайтесь, що ваша насадка майже торкається вашої поверхні ліжка (однак насправді не торкається. Альтернативно, ви можете використовувати звичайний аркуш паперу і протестувати це.


1
  1. Занадто далеко від поверхні для першого шару. Нитка виглядає недостатньо плоско
  2. Можливе незначне недостатнє видавлювання (слід перевірити після виправлення першого випуску)

1

На відміну від інших пропозицій тут, я хотів би, щоб ви спробували трохи збільшити відстань від ліжка.

Логіка тут полягає в тому, що «тонкі стінки», які ви бачите під час першого шару, пов’язані із надмірною екструзією як частиною занадто близького вирівнювання шару. Гіпотеза полягає в тому, що надмірний пластик «підсуне» попередній покладений пластик, який звільнить його з ліжка.

На мій досвід, це питання виникає лише при друку великих, з'єднаних перших шарів - ситуацій, коли зайвий пластик накопичується нікуди.


0

У мене те саме питання. Я бачив, як одна схожа публікація описує це як "випікання" і сказала, що це походить від наддуву. Дивлячись на нитку, що виходить, я міг уявити, що якщо занадто багато ниток для заданої швидкості руху, то вона зав'яжеться. Я спробував зменшити відсоток екструзії. Програма нарізки Makerbot не має налаштувань для цього, тому я зробив кілька тестових відбитків і в кінці кінців підняв діаметр нитки з 1,77 до 1,84, що приблизно на 20% зменшує вихід екструдера. Я також уповільнив швидкість друку. Здавалося, що обидва фактори покращують якість, тому здається, що наддув та швидкість обох факторів сприяють, але проблема все ще не зникла повністю. Це ' s трапляється з білою ниткою марки Makerbot на великих шарах, але не з зеленою маркою Makerbot і невеликими висотами шару (я ще не пробував зелений грубий або білий тонкий тон). Я виміряв діаметр білої нитки за допомогою штангенциркуля, і це правильний 1,75 мм, я просто змушую його видавлювати менше, поміщаючи 1,84 мм у параметри нарізки.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.