Створення власної нитки


13

Я розглядаю можливість виготовлення власної нитки з таким пристроєм, як той, що знаходиться за адресою http://www.thingiverse.com/thing:380987 . Частково тому, що це інша машина для побудови, яка класна, але також економити гроші на нитці.

Хтось тут намагався зробити власну нитку? Мої основні питання:

 • Чи якість порівнянна з типовими позаштатними нитками? По-іншому, при розумній настройці можна виготовити нитку, достатньо хорошу для використання без особливих розладів?

 • Чи потребує вона великої уваги під час налаштування, моніторингу чи інших деталей (які роблять це менш вартим / забирає багато часу)? Попередження про підводні камені, яких слід уникати, також вітається.

 • Чи є корисні речі, які можна зробити так, що важко досягти за допомогою ниткових ниток? Наприклад, незвичайні матеріали; кращий контроль діаметра, щільності тощо; чи змішування власних кольорів?

Відповіді:


8
 1. Якість залежить від 3 речей:

  1. Якість гранул (чистота, наповнювачі, колір)

  2. Де / як вони зберігаються до і під час екструзії (вологість, забруднення)

  3. Майте фільтр у своєму екструдері, щоб позбутися від випадкових сміття та бульбашок повітря, що закінчуються у вашій нитці (сітчастий фільтр на 250 мкм)

Не існує секретної формули, яку мають компанії, що виробляють нитки, вони просто мають дуже ефективні та дуже швидкі машини для виробництва ниток (звичайно, теж дорогі). Але якщо мова йде про ванільний ABS або PLA, він майже однаковий зміст.

 1. Особистий досвід: ні. Якщо ви отримали ті самі гранули, зберігайте їх у тому самому місці і запустіть екструдер в тому самому місці, він повинен поводитися так само.

 2. Я не думаю, що є якась суміш з ниток, яку ви не зможете знайти ніде, але ви можете зробити її дешевше. Приклад: змішування порошку алюмінату стронцію для світіння в темній нитці (буває багатьох кольорів, а не тільки зеленого).

Я б рекомендував цю конструкцію: http://www.instructables.com/id/Build-your-own-3d-printing-filament-factory-Filame/ Він виробляє нитку досить швидко (одна повна ложка 1 кг за 3-4 години ). Просто переконайтеся, що у вас є достатній досвід, щоб не піддавати струму під час монтажу, оскільки нагрівачі використовують електромережу.

Я особисто думаю, що комерційні «хобі» екструдери не варті грошей. Я також є власником Filastruder, і він просто не відрізняється і повільніше, ніж зазначено вище, якщо ви не піклуєтесь про гарненький фанерний чохол для вашого екструдера, я не бачу жодної переваги, і оскільки він використовує нестандартні деталі, чому саме це турбує купувати такий комплект, ніж такий шукати деталі самостійно?


6

Ви в основному можете використовувати будь-яку машину, яка розсипає ваші гранули на невеликі шматочки.

Один хлопець на 3dhubs, це детально пояснив.

Мій висновок полягає в тому, що ви можете переробити все, використовуючи ці дані, зібрані в результаті досліджень за посиланням.

Також ви можете використовувати будь-який пластиковий матеріал і подрібнювати його в гранули (навіть з пляшок), і ви можете спробувати зробити цей процес. Важливо лише якість продукції.

Я думав про гранули з вінілових платівок. Я купив одну велику колекцію раніше, ніж рік, і було близько 500-600 записів, які є марними. Таким чином, ви можете їх подрібнити і повторити процес, тому що процес виготовлення вінілових платівок і процес виготовлення пляшок є абсолютно різними і використовують різні види пластмас.

Отже, щоб зробити висновок: все залежить від якості гранул.

І щоб відповісти на свої три запитання:

Чи якість порівнянна з типовими позаштатними нитками? Інакше
кажучи, при розумній настройці можна виготовити нитку,
достатньо хорошу для використання без особливих розладів?

Ні, це не ваша нитка була б нижчої якості, якщо ви не отримаєте чудових гранул.

Чи потребує вона великої уваги під час налаштування, моніторингу чи інших деталей (які роблять це менш вартим / забирає багато часу)? Попередження про підводні камені, яких слід уникати, також вітається.

Так. Перевірте посилання там.

Чи є корисні речі, які можна зробити так, що важко досягти за допомогою ниткових ниток? Наприклад, незвичайні матеріали; кращий контроль діаметра, щільності тощо; чи змішування власних кольорів?

Знову ж таки, все залежить від типу нитки, яку ви хочете використовувати. Я писав про пластикові нитки.


Вінілові платівки можуть бути хорошим джерелом для ПВХ, але питання полягає в тому, чи це хороша нитка?
Тріш

5

Виготовлення власної нитки є складним завданням. Я бачу головний підводний камінь у виробництві ниток, тому він має таку ж якість, як і у вас в магазині. Ти мусиш:

 • постійний діаметр круглої форми
 • допуск діаметра ± 0,05 мм
 • уникати бульбашок та інших дефектів
 • уникайте предмета в нитці (залежить від якості гранул)
 • зберігати гранули належним чином (підвищена вологість - проблема)

Крім того, вам доведеться займатися розпушуванням, оскільки воно також впливає на діаметр (якщо ви накручуєте нитку занадто швидко, ви зменшуєте її діаметр).

На розробку такої машини потрібно багато часу і фрустрації. Якщо ви хочете виготовити власну нитку, подумайте про придбання нитяної машини:

Якщо ви хочете використовувати інший матеріал, то ABS / PLA перегляньте документацію Strooder - вони підтверджують використання PP, PET, HDPE, HIPS, PE , навіть деревної нитки .

Чи не кращий варіант для друку безпосередньо з гранул? Погляньте на Універсальний екструдер гранул для RepRap ( модель ).

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.