Які плюси і мінуси збирання деталей самостійно, порівняно з отриманням комплекту "Зробіть сам" і потім його модифікацією?


14

Я думаю про створення власного 3D-принтера з нуля.

Чи краще придбати стартовий комплект "Направити сам" і спробувати скласти навколо нього принтер або замовити окремі деталі для принтера, а потім комбінувати принтер?


Привіт. Схоже, ваше запитання насправді полягає в тому, "які плюси і мінуси збирати деталі самостійно, порівняно з придбанням комплекту та зміненням його?". На даний момент я вважаю, що заголовок вашого запитання погано відображає цей намір (він занадто загальний), а також, здається, другий абзац нічого не додає до питання, а значить, вам краще його усунути. Крім того, в останньому абзаці спробуйте поставити запитання, щоб воно не вимагало відповіді, заснованої на думці, оскільки такі питання, як правило, нахмурені у спільноті SE.
Tormod Haugene

Я це відредагував :)
Йосип Івич

На мою думку це зараз виглядає краще. :)
Tormod Haugene

1
Привіт @josipIvic, я щойно помітив, що ви ще не прийняли жодної відповіді. Ви все ще шукаєте відповідь на це запитання?
Tormod Haugene

Відповіді:


21

З загальної точки зору, слід розглянути кілька речей.

Якщо ви купуєте комплект :

Плюси:

 • Ви отримуєте певну страховку, що у вас є всі деталі, необхідні для отримання функціонального принтера - вся електроніка, конструкція, болти, гайки, гвинти, шайби, дроти тощо.
 • Швидше за все, всі деталі, які ви отримуєте, зроблені так, щоб вони вмістилися .
 • Ви (як правило) отримаєте посібник , часто спільноту, яка може допомогти вам, а іноді навіть технічну підтримку.
 • Іноді це може бути дешевше, ніж купувати кожну деталь окремо (але це може бути і дорожче)

Мінуси:

 • У вас обмежені / відсутні можливості налаштувати принтер під власні переваги без придбання додаткових деталей.
 • Оновити деякі комплекти може бути важко пізніше або може бути заблоковано до якоїсь конфігурації чи програмного забезпечення.

Моя думка:

Те, як я на це дивлюся, кращий варіант для вас залежить від того, як ви хочете провести свій час. Тобто:

 1. Якщо ви отримаєте комплект, ви можете витратити більше часу на будівництво.
 2. Якщо ви збираєте всі деталі самостійно, вам доведеться витратити час на планування, замовлення деталей (можливо, кілька разів), а також власне побудови принтера. Можлива відсутність посібників може також збільшити труднощі з будівництвом.

Якщо ви ще не володієте 3D-принтером, я б рекомендував придбати комплект, просто тому, що боротьба з дрібницями, такими як деталі, які не підходять разом, може доставити задоволення багатьом людям.


2
Гарна відповідь. Чи можете ви також зазначити, що набори можуть бути дорожчими? Щось на кшталт: "Це може бути дешевше, ніж купувати кожну деталь окремо (але вона також може бути дорожчою").
hroncok

@hroncok, дякую за ваш коментар! Ти правий. Набори, звичайно, не завжди дешевші.
Tormod Haugene

2
Я рекомендую придбати комплект для свого першого принтера та створити другий, якщо з будь-якої іншої причини, напевно, ви захочете / потрібно буде надрукувати принаймні одну частину, коли ви створюєте свій власний, і якщо у вас немає робочого принтера ...
Фред Гамільтон

10

Я створив свій перший принтер з нуля, хоча він досить схожий на негабаритний MendelMax 2. Це був хороший досвід навчання, але часом дуже засмучує. В цілому, я думаю, що я радий, що зробив це саме так, але набір міг би зробити мене друком набагато швидше і трохи дешевше.

Ось мої основні враження від досвіду ...

 • Ви вже повинні бути знайомі з більшістю базових навичок: паяння, обробка деревини та / або металів, електроніка тощо. І не забувайте програмне забезпечення - я написав багато коду Arduino для різних речей по дорозі.

 • Вам потрібно буде старанно шукати відповіді в Інтернеті, тому що до цього посібника не можна звертатися. Ця група повинна зробити це набагато простіше, ніж це було минулого року.

 • Деякі проблеми матимуть чудові відповіді в Інтернеті; дехто не стане, інакше відповіді буде складно зібрати. Я виявив, що у крокових двигунів є "власне", з кількома тонкощами, яких я не очікував.

 • Вам доведеться вирішити, як "з нуля" ви хочете піти - я купив готові дошки Arduino Mega і RAMP, але ви можете придбати набір або компоненти для них, а то і взагалі спроектувати власну електроніку.

 • Ви будете робити помилки і витрачаєте гроші на відновлення. Наприклад, мій мотор на осі Y не міг рухати платформу збирання майже досить швидко (занадто велика інерція), тому мені довелося повністю переробити цю вісь, використовуючи значно дорожчий свинцевий гвинт, плюс підшипники, блоки, муфти, ….

 • Якщо ви думаєте, що ви, можливо, захочете продати принтер пізніше, я думаю, що це було б простіше, якщо це відомий дизайн.

Це сказало, що це вибух, за винятком випадків, коли ви застрягли; і задоволення, коли виходить ваш перший успішний друк, досить велике.

О, ще одна підказка: особливо для обладнання, купуйте оптом. Можливо, ви можете отримати 100 певного болта в Інтернеті за ціною 10 у вашому місцевому магазині обладнання. Подаруйте або продайте залишки, щоб допомогти іншим розпочати роботу.


6

Кілька місяців тому я придбав з Китаю дешевий (220 USD) комплект Prusa i3 і склав його разом. Поєднати це було весело і все-таки трохи складно. Було також приємно, що попередньо налаштована прошивка вже була завантажена на дошку Melzi, яка постачається разом із нею.

Тож щодо недоліків: Дошка (Melzi), яка входить у комплект, підтримує лише один екструдер, тому якщо я хочу додати більше екструдерів пізніше, мені доведеться його замінити. Це означає, що в такому випадку я заплатив би за дві дошки.

Можливо, ви повинні запитати себе, яка ваша мета №1. Якщо ви найбільше зацікавлені в тому, щоб принтер використовувався для інших проектів, то комплект може бути тим, що ви хочете. Якщо ваш головний інтерес полягає в тому, щоб пограбувати, то, можливо, вам варто зайнятися все і зробити все з нуля.


1

Три чудових відповіді вже опубліковано, і прочитати їх було надзвичайно цікаво. Я постараюся не повторювати вже сказане.

Я розділив деталі окремо для трьох різних принтерів:

Я вже кілька років кодую Arduinos і Pis і будую роботів і квадрокоптерів. Потім, у листопаді 2016 року, оскільки мені знадобився опорний захист для квадрокоптера ZMR250, який мені було важко отримати, але його легко надрукувати, я почав читати про 3D-принтери (переважно RepRap wiki, а потім окремі блоги прямого перетворення, а також як модифікації дизайну принтерів Prusa, P3Steel, Wilson та Delta / Kossel), перегляд незліченних відеозаписів про будівництво та задавання тут питань на 3D-принтерах SE, а також читання інших питань та відповідей, а також проходження eBay годинами за один раз, дивлячись складання частин і створення численних Білл Матеріалів (BOMs) та обробка інформації, яку я зібрав. Тож це дало мені гарне заземлення та вихідну точку для того, коли я обійшов замовлення. Насправді процес все ще триває ...

Після замовлення деталей, у грудні, шматок, мені довелося зачекати місяць, щоб деталі прибули з Китаю, за цей час я прочитав ще кілька, і переглянув те, що вже дізнався.

Тоді я, нарешті, почав працювати над P3Steel, у січні, але через два з половиною тижні, перш ніж закінчити це, мені довелося переїхати до BKK на тривалий термін.

Я зазнав затримок із складанням P3Steel через затримку поштового зв’язку, очевидно, але також, деякі часткові набори, де відсутні критичні деталі (див. Чи підшипник осі 8 мм x 20 мм для холостого ходу осі X (P3Steel)? ), тож мені довелося їх обробляти в Таїланді (адже це коштує лише близько 3 доларів, щоб щось тут обробити). Сподіваюсь, коли я повернусь до Великобританії, я маю мати все під рукою і мати змогу закінчити збірку за кілька тижнів максимум

Опинившись у Бангкоку, я почав шукати деталі для Вільсона II, а потім і для Косселя, здебільшого тому, що алюмінієві та сталеві прути - це чверть, половина, ціна, яку вони мають у Європі. Крім того, мені довелося знову пройти процес замовлення, отримавши деталі з Китаю для цих двох принтерів - однак, на деталі з Китаю потрібно лише два тижні, щоб прибути до Таїланду, а не місяць або близько того до Великобританії. Частини Wilson II я планую повернути до Великобританії, щоб завершити збірку там, сподіваюся, надрукуючи пластикові деталі на P3Steel, коли / якщо P3Steel буде завершено.

Зауважте, що сім або вісім місяців, коли я вперше захопився 3D-друком, я ще не завершив жодного принтера. Однак я впевнений, як пекло багато чого навчився. Примітка: більша частина затримок пов’язана з шестимісячним переміщенням від моєї побудови принтера у Великобританії.

Крім того, через те, що я читав блоги про модифікації для Вілсона та Косселя, я нещодавно купував оновлення, перш ніж я навіть прилаштував болт разом, для Косселя та Вілсона, не кажучи вже про завершений будь-який з базових будівель. Наприклад, я щойно придбав китайські вершини з алюмінію, а не пластикові відбитки PLA, які я отримав від Sintron. Тож я закінчила справедливу колекцію запасних (зайвих?) Деталей, але знову ж таки це допомогло мені зрозуміти, що добре працює, а що ні.

Щоб повторити те, що сказав TestGeek , одна головна порада, яку я мав би, - і я читав це на форумі, коли я вперше потрапляв у будівлю 3D-принтера), якщо ви шукаєте деталі окремо, це купувати групу (отримуйте пакети 10 шт., 50 шт., 100 шт.), І купуйте більше, ніж потрібно: гайки, болти, підшипники, ремінь GT2, шківи GT2. Ціна знижується феноменально, і ви можете перепродавати запчастини на місцевому рівні приблизно стільки, скільки заплатили за всю партію, в Інтернеті, тим самим покривши або майже покривши вартість принтера. Крім того, запасні частини корисні для подальшого нарощування дороги. Нічого не купуйте у США (якщо ви вже не знаходитесь у США) - імпортні та поштові збори викликають великі вибори.


TL; DR

Точно так само, як ви дізнаєтесь більше про створення набору, на відміну від придбання заздалегідь вбудованого принтера, ви дізнаєтеся більше пошуку деталей окремо, але це може коштувати дорожче, в надлишкових деталях. Також:

 • Дослідження спочатку широко
 • Купуйте оптом
 • Будьте готові до затримок, будьте терплячі
 • Будьте готові до ітеративного дизайну
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.