Як зробити 3D-друк ярмаркових кісток?


16

Оскільки 3D-принтери стають все більш надійними, їх відбитки стають все кращими та кращими. Але у принтерів FDM теж є свої проблеми: ви друкуєте крихітні овали, які згладжуються по краях, і заливка робить це незручно часом. Отже, як я можу зробити ярмарок з 3D-друкованою формою (як: не занадто перевагу однієї сторони)?


5
Наскільки справедливими ви хочете, щоб вони були? Кістки казино піддаються деяким суворим тестам. І я клянусь, що моє d20 відмовляється закинути 20 на критичні хіти.

3
Поміркуйте у своєму прагненні до "справедливих кісток", що комерційні вироби з кістки не всі "справедливі". Тільки "точні" кістки справді можна вважати "чесними". У мене є D20, який є майже ідеальною сферою через погане виробництво, яке перевантажує його.
BunnyKnitter

Ви не турбуєтесь про загальну вагу кубиків? 3D-друковані предмети, які я обробляв, завжди здаються мені дуже легкими, і здається, що штампи відчували б себе "підробкою" і діятимуть інакше, ніж типові штампи.

Тут вже є чудові відповіді, і я маю лише до них додатись. Навіть якщо ваш друкований штамп не зовсім справедливий, його досить легко відрегулювати на справедливість. Трохи шліфуйте в потрібному місці, і ви врівноважите штамп. Відійшовши від цього, ви виявите сторону, яка котиться найчастіше і пісок / шліфує трохи її. Потім повторюйте, поки ви не будете так справедливі, як вам подобається.

Відповіді:


20

Це стане 3-ступінчастою відповіддю, оскільки 3D-друк використовує 3 різні кроки: Вибір дизайну, нарізки та матеріалу перед тим, як я розробимо альтернативні способи до деяких справедливих кісток. І все-таки ми починаємо з матеріалу, оскільки про це нам потрібно дізнатися спочатку. У цьому випадку це впливає на все, від дизайну до нарізки та друку.

Варіант А: Друкований ідеально (?)

Крок 1: Знайте свій матеріал

Давайте визначимось: більшість матеріалів, що використовуються в моделюванні плавленого осадження (FDM), стикаються з неоднорідним скороченням між площиною XY та осі Z. Але якщо ви знаєте ці специфічні властивості для комбінованого принтера / нитки / температури, ви можете це компенсувати. Знайте свій матеріал - вам це знадобиться для нарізки. Виконайте тестовий відбиток куба 10х10х10 мм і виміряйте - зміщення 10 мм на кожній осі - це те, що вам потрібно компенсувати за допомогою шматочка.

Крок 2: Дизайн справедливо

Платонічні тіла

Створюючи свій STL, постарайтеся зробити дизайн максимально справедливим . Або відріжте цифри якомога менше, зберігаючи читабельність, або, якщо у вас двокольоровий принтер, заповніть цифри матеріалом тієї самої щільності, але з іншого кольору.

Ще одна річ, яку слід врахувати: відступати однакову площу поверхні на кожній поверхні тіла. Таким чином ви видаляєте однаковий об'єм і таким чином вагу з кожного обличчя, роблячи це дещо справедливим у дизайні, оскільки Центр Маси зараз повинен бути переважно в центрі тіла.

Призма- "кістки"

Циліндрична (а точніше: призма) конструкція, яка перекочується над її "циліндричними" поверхнями, може бути найпростішою, щоб бути спроектованою справедливо і бути досить легко нарізати, без того, щоб вдаватися до спеціалізованих методів нарізки та тонн різних компенсацій, щоб утримати пам'ятати або потрібно збирати об’єкт після друку. Він може бути зроблений з або без «падіння» конуса / еліпсоїдальної форми на обох кінцях. Або він може бути зроблений як дрейд, маючи лише один конусоподібний / еліпсоїдний наконечник для легкого друку, можливо, навіть вивісити «стебло», надрукований як інший предмет, а потім зібраний після друку.

Крок 3: нарізка

Тепер є досить гарний дизайн ... але які параметри слід використовувати для його друку ?!

Заливка зробить її виграшною, тому є 2 варіанти: твердий (100% заливка) і повністю порожнистий (0% заливка). Твердий матеріал легше друкувати і важче. Порожні економить (залежно від поверхневих боків) 95% або більше матеріалу на відміну від твердого, але може стати жертвою провисання плоских поверхонь або товщини стінок, не такою ж, як товщина плоскої площі.

Тепер, після того як ми обрали настройки заповнення, нам потрібно вибрати деякі інші речі. Ми хочемо надрукувати досить делікатні речі, тому нам слід використовувати меншу висоту шару, ніж зазвичай (наприклад, 0,05 мм), а краще меншу насадку - 0,2 мм або навіть менше, якщо вона є. Це ще раз означає калібрування комбінованого принтера / матеріалу для цих двох налаштувань (скорочення XY / Z).

Після калібрування нарешті надрукуйте! Кістки повинні бути в порядку з цим, але вони все ще не зовсім справедливі ...

Додатковий крок: післяобробка

Ви можете зробити тест на зміщення, плаваючи його на шарі солоної води під водопровідною водою ... якщо вам вдасться отримати його досить твердим, щоб зменшити повітря всередині нього, щоб воно затонуло між цими шарами. Таким чином ви можете злегка зашкурити важку сторону, поки вона не буде об'єктивною.

Якщо вам вдасться надрукувати дещо справедливий і порожнистий, ви можете розглянути можливість заповнення порожнини якоюсь смолою (наприклад, епоксидним), щоб надати предметам трохи ваги. Однак у цьому є кілька застережень: вам доведеться залишити отвір для наповнення, і вам доведеться рівномірно покрити внутрішню частину або залити її знову, щоб забезпечити повне заповнення, оскільки більшість смол стискається при затвердінні. Крім того, більшість смол нагріваються при затвердінні, хоча, як правило, не до тієї міри, якою вона плавить FDM. Працюючи зі смолою, носіть рукавички, оскільки вони агресивні для шкіри!

АЛЕ! 3D printink може зробити більше!

Варіант В: Друкована досконалість

FDM - це домашній принтер, але, можливо, у вас є доступ до чогось більш ... промислового. Вони по-своєму хитрі, і ти краще знаєш, що з ними робиш.

SLS (тверде лазерне спікання) Ви просто повинні знати свої коефіцієнти скорочення матеріалу в такому випадку ... і ні, вам не потрібно думати про заливку, ви можете тільки робити тверді, 100% заповнені об'єкти таким чином. Але у вас також практично не буде повітря у вашому друку. Маючи SLS вдома, проте рідко. Це, однак, ймовірно, що ви отримуєте, коли ви замовляєте друк ... але пам’ятайте: порошок SLS є високогігроскопічним і його потрібно буде герметизувати. Крім того, він з часом стає жовтуватим, якщо починає біліти. Використання повторно використаного порошку також значно погіршує якість друку. І ніколи не заглядайте в робочу машину.

DLMS (Direct Laser Metal плавка) є досить новим і в значній мірі металевим варіантом SLS. Якщо ви зробите свої кістки таким чином і отримаєте їх майже невідрізними від литого металу. Трохи відполіруйте поверхні, не нюхайте порошок і не дивіться в лазер.

DLP / SLA (пряма обробка світла / стереолітографія) Друк речі із затвердіння смоли насправді дуже близький до SLS, але він має частину схожого на FDM частинами ... найбільша перевага: ви можете зробити дуже делікатні деталі та ваш шар висоти стають по-справжньому тонкими - і у вас є величезний вибір кольорів. Але ви повинні мати на увазі, що ви можете або зробити кістки твердими, або спроектувати їх з отвором у кожній із сторін або кутів, щоб надлишки смоли витікали. Ви отримуєте ідеальні поверхні і можете використати смолу зовсім небагато, залежно від принтера та зберігання , але пам’ятайте: SLA - це смердюча річ, ніколи не заглядайте в друкарську машину, і смоли дуже агресивні для шкіри, тому використовуйте рукавички при роботі з друком і друком до належного очищення.

Варіант С: Втрачений друк

Але зачекайте, що робити, якщо ви насправді не надрукуєте кістки, а просто надрукуєте позитивну частину кістки, а потім зробите з цього негативну форму?

Так, це можна зробити. Ви знаєте, що загублений віск лиття? Ось так. Ось ваш крок за кроком:

  • Роздрукуйте свої кубики.
    • можливо, навіть розгадуйте позитив разом із кількох граней, надрукованих у одній і тій же орієнтації для максимальної рівності у друку.
  • Додайте до друку впускний і випускний отвір для лиття.
  • відлийте позитив або в глиняний матеріал, або в гіпс. Дайте йому висохнути / встановити.
  • Вигорівши / розплавивши позитив, ви отримаєте гарячу та порожню негативну форму.
  • литий рідкий метал або смола
  • розбити форму, видалити впускні отвори, відполірувати трохи і ... вуаля!

Якщо ви добре займаєтеся литтям із зеленого піску, ви можете використовувати це замість литого втраченого воску - і використати позитив для другого лиття. Або, якщо ви хороші, можете зробити форми з двох частин, які можна використовувати повторно.

Варіант 3b: формуйте його!

Якщо ми можемо надрукувати позитив і зробити форму з цього, ми можемо також надрукувати форму прямо. Тоді ми можемо просто заливати "холодні" матеріали, але якщо у вас є щось, що може бути відлито таким чином (трохи смол або віск), ви можете виготовити або кубики, або лити піни для лиття втраченого воску таким чином. Тут, проте, проектування буде відрізнятися на останніх кроках: виконавши потрібний об’єкт, використовуйте це як "інструмент", щоб вирізати з більш-менш квадратного блоку, який його оточує. виріжте вхідний / вихідний отвір для матеріалу та повітря з блоку. Потім виріжте на свій смак, якщо хочете багаторазову форму для багаторазового використання. Ви можете додати манжету, щоб додати дріт або гумку навколо друку, щоб тримати форму разом під час лиття.

Або ми підемо в промисловість з цією моделлю, захопимо ЧПУ і зробимо формою половинки таким чином і відмовимося від друку кісток ...

tl; dr:

Знайте свій принтер, знайте свій матеріал, розробляйте його під вимоги принтера, конструюйте справедливо, можливо, уникайте друку справжніх кісток, але друкуйте позитив, щоб бути формованим та відливати чи друкувати форму.


+1 для Варіант С. Ви також можете досить легко надрукувати форму для лиття.
tbm0115

4

Чесно кажучи, я б не став.

Ви можете знайти шаблони для кісток у таких місцях, як річ , що стосується речей , але з моїм (правда, обмеженим) досвідом доступних 3D-принтерів я б дуже скептично ставився до того, що допуски до машин видушуються для отримання справедливої ​​штампу.

Дивіться цю дискусію з біржі 3d друку, особливо ці дві відповіді .

Якщо ви насправді зобов'язані це робити (у всіх нас є наші пристрасні маленькі пристрасні проекти!), Я б радив спробувати знайти шаблон, який автори стверджують, що випробували на чі-квадраті, а потім дізнайтеся, що (тип ) пристрій, який вони використовували. Якщо ви можете це повторити, перейдіть до цього ... а потім зробіть тест чи-квадрата самостійно. Смішно легко встановити щось не так або забути щось (наприклад, можливі наслідки внутрішньої орієнтації.)


1
Це справедливо лише для FDM - SLS та SLA керують необхідним рівнем точності.

1
Це не чудова відповідь, тому що навіть якщо ви використовуєте досконалу модель та те саме обладнання та ті ж нитки, що і хтось, хто це зробив, наші результати будуть залежати від: вашої індивідуальної котушки нитки, ваших крокових налаштувань та того, як ідеально відкалібровано машина, ваша насадка, залежно від нитки вашої робочої обстановки (температура, вологість та інше). Занадто багато змінних. Навіть два відбитки з однієї машини можуть призвести до отримання одного ідеального та одного недосконалого друку.
Джессі Вільямс
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.