Кашкоподібні маленькі верхні шари?


21

Я щойно додав вентилятор до свого принтера, тому що дуже маленькі шари здаються дуже поганими. Наприклад, 5-мм куб PLA, який є найвищим рівнем тестової форми, показаним нижче. Уважно спостерігаючи, я бачу, що щойно видавлене волокно досить вільно штовхає попередній шар (и?) Навколо. А коли об’єкт закінчений, маленький верхній кубик опуклий, округлий і ще м'який на дотик.

Об'єкт 2-го-верхнього рівня також досить маленький і швидкий, але часто виходить непогано (якщо що, було краще, перш ніж я додав вентилятор).

Вентилятор - це клітка з білочкою з розміром приблизно 2,5 см у квадратній розетці, яка вказує на насадку з відстані приблизно 5 см, працює на повній швидкості. Екструдер являє собою Mk9 від http://www.makergeeks.com/duexretopr.html .

Я також спробував сказати pronterface чекати, якщо рівень занадто короткий, але ця настройка, здається, нічого не робить.

Що ще я можу спробувати? Здається, це недостатньо охолоджуюча проблема, але, можливо, теж щось інше?

Зразок кроку-куба


1
виглядає як подушка: support.3dverkstan.se/article/…
Lars Pötter

Це перше з наших запитань, яке перетворилося на "гарячі питання мережі"? Навіть якщо це не так, приємно бачити запитання із 3D-друку. +1
третій вимір

Привіт @TextGeek, я помітив, що ваше питання вже деякий час працює. Чи змогла вирішити ваше запитання будь-яка з наведених нижче відповідей? Якщо так, то ви не хочете прийняти відповідну відповідь. Якщо ні, то чого не вистачає, щоб ми могли допомогти вам далі? Крім того, якщо ви зрозуміли це самостійно, ви завжди можете відповісти і прийняти власне рішення. Дякую.
StarWind0

Відповіді:


21

Layer Times

Дивіться мою відповідь на це питання і зверніть особливу увагу на мою пропозицію щодо мінімального часу друку шару. Я не впевнений, що всі двигуни для нарізки пропонують цю опцію, але я знаю, що MakerWare / MakerBot Desktop і (можливо) Slic3r дозволяють це налаштування.

В основному, коли ви видавлюєте менші функції, як це, попередній шар (и) все ще дуже гарячий і, можливо, дуже податливий. Отже, коли ваша насадка рухається навколо попереднього шару, насадка може (і, ймовірно, буде) штовхати частину цього розплавленого пластику навколо. Цілком ймовірно, що ви можете певною мірою побачити її під час друку. Ви можете безперечно побачити це в найбільш драстичному стані, якщо надрукувати циліндр високого та малого діаметру. Ви помітите, що деталь стане майже експоненціально нестабільною, чим вище вона піднімається.

Збільшуючи час, який принтер потребує для друку одного шару, ви дозволяєте попередньому шару охолонути ближче до температури навколишнього середовища приміщення для збирання, і, сподіваємось, не так, як розплавлений.

Будь ласка, зверніться до цього калькулятора чи подібного для часу охолодження матеріалу. Для стандартної установки оболонки приблизно 2-3 (0,4 мм насадка) дасть приблизно 130 сек для охолодження до кімнатної температури. Я рекомендую (як мінімум для ABS / PLA) приблизно 15 секунд мінімуму для кожного шару, можливо, довше, залежно від розміру та поширення особливостей.

Також зауважте, що це можна обдурити, просто надрукувавши декілька предметів на одній збірній плиті з однаковими висотами (тобто кратні однакові частини). Звичайно, машині буде потрібно більше часу, щоб надрукувати решту деталей, а тому кожен шар трохи охолоне, перш ніж надрукувати.

Активне охолодження

Знову ж таки, деякі двигуни нарізки мають налаштування активного охолодження. Особисто я не налаштовую цю опцію на своїй машині, але я вважаю, що вона регулює потік повітря, спрямований на вашу насадку (як правило, за допомогою встановленого вентилятора). Це може допомогти охолодити шари трохи швидше. З ABS це може призвести до дуже поганого викривлення середнього друку.

Feedrate

Спробуйте збити ваші канали передачі, щоб забезпечити надрукованим частинам поточного шару більше часу для охолодження, якщо вищевказані параметри недоступні. Зауважте, що ви також можете знизити температуру готелю, щоб скоротити час, необхідний для охолодження пластику.

Все інше не вдається

Моя інша пропозиція, зазначена вище, спробуйте надрукувати дублікати на одній табличці. Мій діагноз полягає в тому, що попередні шари недостатньо охолоджуються до початку наступного шару.


1
Я з глузду надрукував щось із безліччю шматочків, на яких було мало "дописів" як з'єднувачів - більшість із них було надруковано чудово, але на одному з них публікація, здавалося, виглядала все розторопно і каламутно - вона була вище за решту і була останньою справою це було надруковано, і це саме проблема! Дякую!
MalphasWats

Гарний пост! Я можу підтвердити, що Slic3r надає хорошу підтримку для контролю швидкості друку та вентиляторів щодо мінімального часу наплавлення. Для довідки я незабаром додам окрему відповідь. :)
Tormod Haugene

1
Я виявив, що ПРИЧИНА мого верхнього 5-мм кубика був м'ясистим, в основному, тому, що я встановив мінімальний час шару 15 секунд. Slic3r вирішує це за допомогою уповільнення, якщо шар в іншому випадку буде надрукований занадто швидко. Це призводить до того, що дуже гаряча насадка для друку занадто довго утримується в дуже крихітній області друку, і вона зберігає пластик теплим і м`яким. Коли я збільшив час до 30-х, він погіршився. Я вимкнув його повністю і тепер це набагато краще. Досі потрібен вентилятор на PLA.
фрад

@phord, наскільки великий об’єкт ви намагалися надрукувати? Якщо ця функція була невеликою, зверху, якщо принтер простоюче чекає продовження наступного шару, він, швидше за все, чекає прямо над маленькою функцією та уповільнює процес охолодження. Що стосується менших деталей / функцій, то, можливо, найкраще буде «обдурити» процес, додавши невеликий предмет у кутку шару друку, над яким принтер може працювати в режимі очікування.
tbm0115

@ tbm0115 Slic3r не працює, щоб створити час очікування. Це сповільнюється. Я бачив збій на тій же тестовій частині на фотографії OPs з ABS. Частина виходить чистою, коли функцію "повільно охолонути" вимкнено.
фрад

2

Я вважаю, що у вас можуть виникнути проблеми з недостатнім охолодженням. Пам'ятаєте пропозицію мати час очікування на шар, щоб попередній шар охолодився? Ну, я думаю, що при вашому налаштуванні та друку не перегріваються окремі шари, а окремі частини кожного шару. Вам або потрібно спробувати більш прямого або подвійного охолодження вентилятора, або, можливо, використовувати насадку з більш тонким зовнішнім діаметром, яка матиме менше поверхні для нагрівання укладеного пластику, що оточує його.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.