Чи існують якісь проекти, які використовують Stack Exchange для машинного навчання?


Відповіді:


7

Звичайно, мабуть, були дослідницькі проекти, що передбачають певну форму пошуку тексту / пошуку інформації / тощо. та сайти StackExchange.

Деякі приклади, які мені вдалося знайти через науковця google / google (навряд чи знайдуться поблизу вичерпного списку):


Загалом, система автоматичного відповіді на питання, як і раніше, залишається досить активною сферою досліджень, а не тривіальною / «вирішеною» проблемою. StackExchange може бути одним із джерел даних для таких систем, але є й безліч інших джерел даних (Wikipedia, Quora тощо).


3

DuckDuckGo дізнається відповіді на технічні питання від StackExchange. Введіть у DuckDuckGo технічне запитання на кшталт "поточні проекти використовують stackexchange" і воно надасть підкреслений підсумок відповіді з правого боку. А у качки є відкритий API для багатьох (100) запитань, що відповідають на джерела даних. Або ви можете перейти безпосередньо до api stackexchange .

Проекти можуть використовувати дані з відкритого API SE, якщо вони відповідають їх TOU . В основному просто переконайтеся, що ваші користувачі можуть повідомити, що дані надійшли з Stack Exchange. Ліцензія на авторські права також може обмежувати вашу здатність змінювати вміст тексту, скажімо, навчений абстракційний резюме. Можливо, саме тому Duck.com просто виділяє ключові слова.

Закон про права на захист даних поширюється, особливо якщо мова йде про дані, які ви надсилаєте на сайт, та моделі машинного навчання, що випливають з цих даних. Нові європейські правила щодо даних та конфіденційності дозволяють завантажувати або видаляти всі дані, які ви надсилаєте на сайт, наприклад обмін стеками.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.