Чи є якась сучасна реалізація NLP, схожа на Winograd SHRDLU?


9

Я натрапив на програму SHRDLU Winograd, і мені здалося це дуже цікавим та прагнутим.

Який консенсус щодо цього? Чи є подібні спроби?

Я читаю книгу Terry Winograd Understanding Natural Language, де він обговорює функціональність програми, мову LISP та інше. Я також знайшов лінгвіста Майкла Халлідейда та лінгвістичну теорію Системна (функціональна) граматика, про яку йдеться у книзі Винограда.

Чи є інші аі / НЛП, які використовують цю теорію як основу для семантичної функціональності?

https://en.wikipedia.org/wiki/SHRDLU

Відповіді:1

SHRDLU був запрограмований на початку 1970-х. Наприкінці 1980-х - початку 1990-х років було здійснено два важливі проекти в галузі мовного мовлення: TWIG (за ID ID Horswill) та JACK (NI Badler). Обидві спроби можна розглядати як сучасну реалізацію SHRDLU. У віртуальному 3D-середовищі програвач може активувати команди за допомогою мовного інтерфейсу на природній мові. Це означає, що можливі дії згруповані в графічному інтерфейсі стилю Maniac Mansion. Обидва проекти (JACK та TWIG) добре задокументовані в Google Scholar і є стандартним прикладом у галузі обробки мови-анімації. Як і в проекті SHRDLU, вихідний код відсутній, тому завантажувати прототип протоколу неможливо.


Дякую. Якщо я пам’ятаю, доступний вихідний код
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.