Хто-небудь намагався навчити AI вивчати всі мови?


10

Схоже, більшість проектів намагаються навчити ШІ вивчати окремі конкретні мови.

Мені здається, що існують відносини в письмових і розмовних словах і фразах на різних мовах - більшість користувачів набагато простіше часу вивчати більше мов після того, як ми вивчимо другу мову, і ми починаємо розуміти зв’язки між словами та фразами на різних мовах .

Хтось намагався навчити AI вивчати всі мови?

Хіба це не може бути набагато простішою проблемою, ніж намагатися навчити AI єдиної, конкретної мови зі всіма специфіками та деталями цієї єдиної мови? Оскільки ви насправді випускаєте багато пов’язаних даних іншими мовами з навчального набору?


Однією з основних проблем є питання "що означає навчити комп'ютерну систему мовою?" Мова - це інструмент для спілкування, тому треба було б щось спілкувати, що не обов'язково є тривіальним питанням. Припустимо, у вас є система, яка «знає» мову, що б вона з нею робила?
Олівер Мейсон

Відповіді:


4

Існують підходи в машинному перекладі, які намагаються зафіксувати подібну синергію між мовами. Ідея полягає в тому, що якщо ви навчите свою архітектуру, щоб мати можливість перекладати англійську-японську, японсько-англійську, корейсько-англійську, англійсько-корейську, вона також зможе перекласти з японської на корейську, не бачачи жодного такого прикладу навчання. Тут ви можете прочитати про цей так званий нульовий переклад.

Можна також навчати слова векторів на декількох мовах одночасно, що може дати вам кращі вектори для мови з кількома прикладами навчання.

Звичайно, для розуміння справжньої мови вам потрібно вирішити проблему заземлення, і я не впевнений, що використання декількох мов допоможе в цьому.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.