Як відключити виявлення захопленого порталу? Як видалити знак оклику на Wi-Fi або значку сигналу в Lollipop?


36

Підключившись до Інтернету, система перевіряє, чи знаходиться він у огородженому саду, який просто намагається підключитися до Google. Якщо це не вдасться, в Android 5 на значку WiFi або значку сигналу з’явиться знак оклику.

У деяких ситуаціях це дратує. Скажімо, у Китаї Google заблокований, знак оклику завжди буде там, що безглуздо.

Як я можу відключити цю перевірку і змусити систему припустити, що підключений WiFi / мобільний дані підключений до Інтернету?


Відновлено, оскільки це вже інше питання ІМО. Ви можете вимкнути це, не стикаючись з проблемою в іншому питанні.
Матвій

Відповіді:


33

Це просто. У терміналі (вимагає root) або в adb shell(не вимагає root) видайте команду

settings put global captive_portal_detection_enabled 0

і перезавантажити. Його слід відключити. Існуючий стан також можна перевірити за допомогою команди

settings get global captive_portal_detection_enabled

Відповідь "null" вказує, що значення глобального ключа не встановлено, і Android повернеться до замовчування увімкнення та виконання виявлення. Якщо виявлення відключено, відповідь "0" буде отримана.

Додаткова інформація: Android: Як видалити виявлення "захопленого порталу" на Android 4.2.2 та 4.3

Він також працює в 5.


Чудово! Зауважу, що посилання описує це в 4.2.2 та 4.3. Ви (чи хтось інший) переконалися, що це також працює в 5.0.x?
Flyto

@SimonW так, це працює. Ось чому я позначив питання льодяник. Я використовую CyanogenMod 12, хоча.
Циан

Я в android noob. Чи потрібно мені викорінювати це, щоб перейти до цього?
Крістіан Бонгіорно

1
Коментар Гері , якому не вистачає відповіді на це: Для тих, хто використовує термінал вперше, не забудьте поставити команду "su" перед тим, як робити що-небудь, щоб дозволити права суперпользователя. (Мені потрібно було певний час, щоб зрозуміти, чому мені отримують "дозвіл відмовлено"). Після цього це спрацювало як принадність.
Іззі

1
Починаючи з Nougat (я думаю, це може бути лише 7.1.2 або вже зефір), використовуйте settings put global captive_portal_mode 0замість цього, див. Jira.lineageos.org/browse/REGRESSION-620
bonob

13

У Попередньому перегляді розробників Android M для Shamu (Nexus 6) та, можливо, інших версіях цієї ОС, ОС captive_portal_server globalвикористовується незалежно від стану captive_portal_detection_enabled, щоб визначити стан здоров'я WiFi.

Для мереж WiFi він не тільки намалюватиме знак оклику на піктограмі міцності, але зафіксує чорний список того, що SSID не повторно підключиться, якщо він не вдало виконає curlURL-адресу, вказану в captive_portal_server globalцьому SSID. Повторне підключення вручну дозволено, але залишатиметься підключеним лише у тому випадку, якщо ви captive_portal_detection_enabledвибрали "Використовувати цю мережу як є" вручну, кожного разу при підключенні до цього WiFi SSID. Це переосмислення є тимчасовим.

Для мереж мобільних провайдерів captive_portal_serverфункція використовується лише для нанесення знака оклику на піктограму міцності, але залишатиметься підключеною, і трафік буде протікати, якщо з'єднання функціональне.

На вашому пристрої з укоріненими рішеннями є повторне ввімкнення, captive_portal_detection_enabledякщо ви його відключили, підключіться до тієї Wi-Fi мережі, виберіть "Використовувати цю мережу як є" зі спадного меню у спливаючому вікні порталу, що відключається, вимкніть мобільну мережу. дані, щоб зосередитись на визначенні веб-сайту, який можна отримати через вашу мережу Wi-Fi, увійшовши до вашого захопленого порталу, а потім за допомогою браузера знайти той, який працює. Після цього ви можете відключити, captive_portal_detection_enabledщоб запобігти набридливі спливаючі вікна.

Щоб повторно ввімкнути свій captive_portal_detection, якщо ви його раніше відключили, видайте команду:

settings put global captive_portal_detection_enabled 1

Вимкніть мобільну мережу (у розділі Налаштування - Використання даних - Мобільні дані - Вимкнено), щоб змусити телефон тимчасово використовувати мережу WiFi для всього трафіку. Цього не потрібно буде, коли у вас є всі ваші налаштування там, де вони повинні бути.

Android M, схоже, вимагає веб-сайту, який успішно завантажується і не повертає 204 (без вмісту).

Кілька варіантів включають, але не обмежуються ними

androidcheck.kiritostudio.com
captive.apple.com
www.textise.net
the network router
localhost
127.0.0.1 (if you have an onboard simple HTTP server)
and the list goes on...

Знайшовши той, який працює для вашої мережі WiFi (часто потрібна більше фантазії та спроб за допомогою корпоративних проксі-серверів, які не люблять HTTPS-трафік до аутентифікації), ви можете зберегти сервер.

Збережіть сервер, запустивши це в кореневому додатку з терміналом, замінивши приклад URL на той, на який ви сподіваєтесь, спрацює:

settings put global captive_portal_server androidcheck.kiritostudio.com

Перезавантажте пристрій. Спробуй. Після того, як ви будете задоволені поведінкою знаків оклику на піктограмах, останнім кроком є ​​відключення спливаючих вікон, що перебувають у полоні, що є одним із найвдаліших винаходів цього десятиліття.

Команда видачі:

settings put global captive_portal_detection_enabled 0

Якщо ви опинилися в іншій країні або ситуації Wi-Fi, де виникають проблеми, на жаль, вам потрібно буде повторити вищезазначене спочатку, повторно включити captive_portal_detection_enabled, перезапустити, знайти потрібний сервер, а потім відключити виявлення порталу.


Ви мали на увазі HTTP 204 ( без вмісту ) або HTTP 404 (не знайдено)? Наразі я перейшов на "без вмісту" на основі іншої відповіді
Ендрю Т.

Це вирішило проблему "підключеного, немає інтернету" на Nougat. Запуск у свіжому світі спалаху CM14.1 (7.1.2) на Nexus.
Івон

1

Ви можете встановити на нього адресу вашого захопленого порталу.

settings put global captive_portal_server g.cn

Потім перезавантажте телефон.

PS: Перед цим ви можете перевірити доступність сервера.

http://g.cn/generate_204


Віддайте перевагу g.cn для материкового Китаю
youfu

Я отримую помилку HTTP 404.0 - Не знайдено
Пощастило

@Lucky Будь ласка, використовуйте g.cn.
Кебін Лю
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.