Запитання з тегом «captive-portal»

3
Як відключити виявлення захопленого порталу? Як видалити знак оклику на Wi-Fi або значку сигналу в Lollipop?
Підключившись до Інтернету, система перевіряє, чи знаходиться він у огородженому саду, який просто намагається підключитися до Google. Якщо це не вдасться, в Android 5 на значку WiFi або значку сигналу з’явиться знак оклику. У деяких ситуаціях це дратує. Скажімо, у Китаї Google заблокований, знак оклику завжди буде там, що безглуздо. …

3
Як WiFi в android визначає, чи має пристрій увійти чи ні?
Коли пристрій намагається підключитися до точки доступу або маршрутизатора, він повинен увійти на сторінку порталу, що перебуває у полоні, повідомленням "Увійти до мережі Wi-Fi". Як точка доступу / маршрутизатор визначає, що для входу потрібен вхід для пристрою та який процес знаходиться за ним?

0
Як зробити "Портал у полоні" на моїй точці мобільних телефонів?
Деякі мережі WiFi, наприклад, ті, які ви знайдете в кав’ярнях, коли ми підключаємось до їх WiFi мережі, він автоматично перенаправляє нас на веб-сторінку, де нам потрібно буде ввести облікові дані для доступу до їх мережі. Чи можливо те ж саме з андроїд гарячою точкою?

4
Будь-який спосіб отримати Wi-Fi для автоматичного підключення лише до гарячих точок, які не потребують вхідного портального входу?
Часто під час прогулянки та користування Інтернетом я проходжу Starbucks і мій телефон автоматично підключиться до аттфіфі (що безкоштовно, але вимагає відкрити браузер і підтвердити). Я ненадовго втрачаю доступ до Інтернету, без поважних причин. Я міг би відключити автоматичне підключення до відомих мереж Wi-Fi, але тоді я позбудусь корисної функції, …
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.