Amazon App Store - Місце завантаження завантаженого APK


9

Де цей магазин зберігає завантажений файл APK? У мене є проблема, коли певні додатки встановлюватимуться лише тоді, коли SDCard відключена. Для встановлення магазину додатків Amazon потрібна карта SDD

Відповіді:


8

Це засновано на моєму EVO, але вони, здається, завантажуються у «приватний» зовнішній каталог зберігання Appstore, який є /sdcard/Android/data/com.amazon.venezia/cache/. З того, що я бачив, вони здаються видаленими після встановлення, але все, що було завантажено та не встановлено, схоже, є.


1

Дякуємо за вашу відповідь @eldarerathis !

Схоже, це могло трохи змінитися відтоді. У моїй Motorola Bionic я знайшов файли apk /sdcard/Android/data/com.amazon.venezia/files/apks.

Оновлення для одного з моїх додатків завантажиться в додатку Amazon, але не встановиться з будь-якої причини. Тож я натиснув "завантажити" у магазині додатків, потім негайно відкрив провідник ESFile, знайшов apk, чекав, поки закінчиться завантаження (натискаючи кнопку "оновити" раз у раз). Тоді я просто натиснув там на apk і він встановився ідеально. Вуто!

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.