Запитання з тегом «amazon-appstore»

3
Хтось знає, хто платить за безкоштовні (звичайно оплачені) програми Android в магазині Amazon
Мені дуже цікаво, хто платить за безкоштовні програми, які ви отримуєте під час встановлення та використання програми Android Market на Amazon ? Це Amazon (просувати їх програмне забезпечення / Інтернет-магазин)? Це розробник додатків / ігор ? Хтось знає?

3
Як я можу отримати додатки в магазині додатків Amazon з непідтримуваного регіону?
В даний час магазин додатків Amazon видається лише США. Подібно до того, як я можу використовувати американський Android Market з Європи? , Я хочу знати: Як я можу використовувати американський магазин Amazon Appstore? Можливо, Market Enabler не працює, і це не на основі IP-адреси, як я вважав раніше. Будь-які пропозиції?

4
Як видалити додаток, встановлений за допомогою Amazon Appstore?
Я встановив додаток за допомогою Amazon Appstore, але я не бачу способу його видалити. Підтримка Amazon не змогла відповісти на моє запитання через 2 дні. Я віддаю перевагу методу, який не передбачає видалення його за допомогою менеджера файлів або якогось кореневого доступу.

3
Чи є обмеження в кількості пристроїв, на які можна встановити Apps, з Amazon App Store?
Нещодавно я почав користуватися магазином додатків Amazon і помітив, що він копіює додатки, які я вже придбав або завантажив на інші пристрої Android, якщо входжу за допомогою того ж облікового запису. Чи є визначене обмеження щодо кількості пристроїв, на яких це підтримується? Якщо у мене є 10 пристроїв Android, чи …2
Як Amazon Appstore перевіряє свої програми?
Кілька разів після завантаження програми з Amazon Appstore, під час відкриття програми з’являється спливаюче повідомлення про помилку, подібне до наведеного нижче: Amazon Appstore Під час перевірки цієї програми виникла проблема. Завантажте його ще раз. Це відбулося не під час першого запуску програми, а, скоріше, у другому (або, можливо, пізніше). Видалення …
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.