Чи є якісь переваги використання Amazon Android App Store на ринку Android Android?


12

Чи є новий магазин додатків Amazon для Android лише іншим ринком чи є якісь особливості чи переваги, яких немає на Android Android Market?

Відповіді:


15

Існує ряд відмінностей між двома ринками, і хоча "Переваги" можуть бути дещо суб'єктивними, є кілька конкретних особливостей, які має магазин Amazon App Store, що цього немає на ринку.

  1. Amazon стверджує, що протестує кожен додаток перед тим, як зробити його доступним для завантаження, щоб переконатися, що "кожен додаток працює, як зазначено в [описі] опису продукту, не погіршує функціональність мобільного пристрою та не наражає даних про клієнтів після встановлення".

  2. Вони пропонують один "платний" додаток безкоштовно кожен день.

  3. Деякі додатки мають на своєму веб-сайті функцію "Тест-драйв", яка дозволяє спробувати додаток у віртуалізованому інтерфейсі Android у вашому браузері ( хоча я ще не можу знайти додаток, який має цю функцію ).
  4. Amazon використовує їх механізм рекомендацій, щоб запропонувати додатки, які вам можуть сподобатися, виходячи з історії покупки.

Слід зазначити, що наразі Amazon App Store працює лише у США ( якщо ви не можете користуватися проксі- сервером США в іншій країні ), і послуга блокується на пристроях AT&T.


1
Тест-драйв тимчасово відключений, я вважаю. Чи означає тестування Amazon тестування вручну? Я припускаю, що Google робить автоматичне сканування зараз, хоча я не впевнений.
Матвій

2
У розділі поширених запитань про розробників, в якому сказано, "... В результаті ми перевіримо додатки, які ви подаєте, перш ніж зробити їх доступними в нашому магазині, щоб перевірити, чи працює кожен додаток, як зазначено в описі вашого продукту, не погіршує функціональність після встановлення мобільного пристрою або наражає на небезпеку клієнтські дані та відповідає умовам Угоди про розповсюдження та наших Правилам щодо вмісту "
Метт

Я збираюся поекспериментувати з публікацією свого додатка на Amazon. Інша справа, що вони контролюють ціну. Ви даєте йому "списку" ціну, але вони можуть мати "розпродаж" або віддати додаток безкоштовно на день.
Брайан Денні

2
Ще одна перевага: подарункові картки amazon.com/gp/feature.html/…
Брайан Денні

6

Модель ціноутворення приємна. Ви можете встановити ціну списку. Вони продаватимуть додаток за (майже будь-якою) ціною. Ви отримаєте або 70% від перелікової ціни, або 20% від ціни продажу, залежно від того, що вище.

Тому іноді вони можуть віддавати їх безкоштовно, і це збільшує ваші продажі (не втрачаючи доходу), або вони можуть продати за високу ціну (що добре, якщо люди готові заплатити за це).


4

Приємною особливістю магазину додатків Amazon є те, що він прив’язаний до вашого облікового запису Amazon, а не до вашого облікового запису google. Це означає, що якщо у вас в одному будинку є два телефони з різними обліковими записами Gmail, ви можете ділитися програмами, якщо вони обидва входять у магазин додатків Amazon з однаковим входом. На Android Market мені довелося купувати додатки двічі в цьому випадку.


1

Сердиті птахи (платні / без реклами), сезони сердитих птахів (платні / без реклами), рио гнівні птахи . Ось це, якщо вам подобається Angry Birds, тобто. Наразі вони наразі є ексклюзивними для Appstore Amazon. Напевно, є й інші програми, які також ексклюзивні, у мене немає списку.

Amazon Appstore використовує свої рекомендації та придбання одним натисканням клацання. У цьому плані це стрибки і межі кращі, ніж нинішня система Android Market / Google Checkout, повинні швидше, однак рекомендації враховуватимуть лише ті програми, які ви придбали через систему Amazon, тому спочатку це може бути не дуже корисно.

Основна перевага програми Amazon Appstore полягає в тому, що вам не потрібно благословення Google, тобто ви можете встановити це на будь-якому пристрої (вище певної версії ОС Android), який не постачається з офіційним Android Market, скажімо, одним із тих дешевих китайців таблетки. У вас є доступ до багатьох одних і тих самих додатків, якщо розробник завантажив їх в обидва місця, без необхідності Google налаштовувати пристрій.

Оновлення: Якщо ви хочете грати в ігри на телефоні , зобов'язання Gameloft використовувати виключно Amasto Appstore є важливим.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.