Запитання з тегом «applications»

Питання про додатки для Android взагалі. (Якщо можливо, замість цього використовуйте тег конкретного додатка.) Зауважте, що тут розробка поза темою.


4
Де у файловій системі встановлені програми?
Я встановив кілька додатків для Android як з adb install MyApplication.apkкомандою, так і через веб-сервер (як альтернатива Android Market). Але де в файльній системі Android на моєму телефоні розміщений MyApplication.apkфайл? Чи встановлені додатки adb installне розміщуються в одному каталозі, що завантажуються з Market? Я знайшов деякі додатки, /system/appале не можу …


9
Чи можливо встановити додаток і виключити деякі його запитувані дозволи?
Іноді я хочу встановити програму, яка вимагає певних дозволів, які, на мою думку, справді не потребують. Чи можу я встановити додаток, не надаючи йому цих дозволів? Наприклад, розташування GPS, стан телефону , підключення до Інтернету тощо. Чи можна змінити дозволи програми після її встановлення?

7
Переглянути повну назву пакета програми?
Я використовую Android 4.0.3 і більше не можу знайти назву пакета для якоїсь програми. Якщо я пам’ятаю, я ходив до «Програми» і вже там міг бачити. Отже, як я можу побачити повну назву пакета якогось додатка? Мовляв, назва програми - "Тест", і мені потрібно переглянути його пакет com.test.mytest.

6
Який правильний спосіб закрити програми в Android?
Я новачок у платформі Android, і це, мабуть, німе питання, але ... Як закрити додаток? Коли я в програмі, і я хочу вийти, я просто натискаю "Домашня сторінка" і рухаюся далі, але я щойно встановив додаток Диспетчер завдань, і я помітив, що все працює. Чи є спосіб вийти з програм? …

1
Як я можу зупинити запуску програм і служб?
Коли мій телефон запускається, у фоновому режимі працює кілька додатків / служб, які я б не хотів. Коли я натискаю кнопку "Домашня сторінка" під час використання програми, ця програма зазвичай виходить на задній план без виходу. Як я можу зупинити запуск цих додатків?

9
Де можна знайти старіші версії програм?
Чи можна завантажити старіші версії програм Android? Чи існує якийсь онлайн-архів для всіх версій програм Android? Як, наприклад, ви можете знайти старіші версії деяких програм для Windows.

2
Як придбати додаток для друга?
Я хотів би придбати гру (ну і справді кілька її копій) для когось із своїх друзів на Різдво. Чи можна це зробити? Чи варто було б покластися на видавця, чи є якийсь спосіб «подарувати» додатки з ринку?

5
Для чого використовується мій GPS?
На моєму телефоні Android (Desire HD) індикатор GPS увімкнено та миготить. Як я можу дізнатися, яка програма відповідає за використання GPS? У мене є свої підозри, але хотілося б знати точно. Це вкорінено & я більш ніж зручно допитувати / dev або somesuch. Запуск 2.2.

2
Як перевірити, які програми працюють в Android 6.0?
Раніше я міг переглядати, які програми працюють у фоновому режимі в налаштуваннях / програмах для 5.1, але в 6.0 ви можете бачити лише те, які програми встановлені в одному місці. Хтось знає, де можна переглядати запущені програми?

5
Як зберегти дві версії програми?
Android Market щойно оновив додаток на моєму пристрої. Мені сподобалось оновлення, але воно повністю відрізняється від останньої версії, яка також була моєю улюбленою. Отже, я також хочу зберегти останню версію. У мене є apk останньої версії завдяки Titanium Backup. Але я не можу встановити його, не замінивши поточний (архітектура Android …


6
Примушуйте Android відображатись у сірі
Чи є спосіб змусити весь Android відображатись у монохромному режимі (також відомий як відтінки сірого)? Я працюю з тим, у кого є СДУГ (і я сам себе м'яко СДУГ). Кольорів для нього занадто багато, щоб впоратися. EDIT: В ідеалі я хочу створити простий спосіб змінити такі налаштування.


Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.