Як перевірити, які програми працюють в Android 6.0?


46

Раніше я міг переглядати, які програми працюють у фоновому режимі в налаштуваннях / програмах для 5.1, але в 6.0 ви можете бачити лише те, які програми встановлені в одному місці. Хтось знає, де можна переглядати запущені програми?

Відповіді:


68

Тепер це знаходиться в області параметрів для розробників у налаштуваннях вашого пристрою під пунктом меню "Запуск служб":

введіть тут опис зображення

Зауважте, що якщо ви не можете побачити параметри розробника внизу своїх налаштувань, це тому, що вони приховані за замовчуванням і їх потрібно ввімкнути вручну .


1
Зауважте, що ця приємна функція працює, навіть якщо ви (з міркувань безпеки) відключили загальні "параметри розробника" вгорі. Ви можете зауважити, що як список запущених програм, так і список неактивних додатків внизу сторінки НЕ переходить у сірий колір.
Eske Rahn

Ви впевнені, що це додатки, які знаходяться у фоновому режимі? тому що в заголовку є "Використання оперативної пам'яті".
TheLogicGuy

@TheLogicGuy це запущені ПОСЛУГИ, а не запущені APPS. Для програм ви можете встановити їх на неактивні в розділі "Неактивні програми" (внизу параметрів розробника), хоча це НЕ те саме, що зупиняти їх.
Eske Rahn

3

Спасибі eldarerathis

Це суто запущені сервіси, а не додатки .

... Щоб фактично знайти та зупинити запуск програм, ви можете перейти до " Налаштування", "Пам'ять", "Пам'ять, якою користуються програми" (ДОДАТИ: Суворо програми, які працювали впродовж останніх 3 годин , і ТІЛЬКИ ті, що використовують більше мінімального обмеження оперативної пам’яті. )

Коли ви натискаєте на нього, вертикальний еліпсис праворуч надає вам легкий доступ до того, щоб насправді зупинити додаток.

Зауважте також, що паралельно описаній " Запуск служб ", внизу параметрів розробника є " Неактивні програми ". І вам слід спробувати інактивувати додаток, а не насправді зупиняти його. Якщо він добре поводиться, це часто буде майже таким же хорошим і більш чистим, ніж давати йому сокиру зі стопом.


Добре знайти в "неактивних додатках", ніколи раніше цього не помічав. Схоже, це не зупиняє роботу таких програм, як зупинка, але це може бути добре чи погано залежно від програми.
Енді Ян

Ну, це не зупиняє програми, це позначає її як неактивну. Якщо я розумію це право, воно є частиною системи «дози». Тобто він просить ОС не будити додаток, що працює у фоновому режимі, поки телефон не працює. Коли телефон активний, це не допомагає. Так що це НЕ виправлення проти набряку. На Marshmallow навіть здуття, позначені ВІДБУДОВО, все ще можна запустити! Це справді відстій !!! Тому нам потрібно час від часу переглядати список відключених програм, щоб побачити, що вони насправді зупинені!
Eske Rahn

Або використовуйте додатки / модулі, розміщені на зразок Greenify або Prevent Running. Мені не байдуже статей, просто не давай бігати. Особливо, коли наші китайські виробники додатків ніколи не піклуються про дисципліни дизайну додатків і автозапускаються при кожному конкретному випадку, про який вони можуть придумати.
Енді Ян

1
Я не впевнений, що розумію різницю. Якщо ви припините всі запущені служби, що належать до програми, ви зупинили додаток, правильно? Або це пов'язано із зупинкою інших компонентів, тобто приймачів широкомовної програми та постачальників контенту.
jiggunjer

Привіт джиґгунджер. Ну я далеко не експерт по Android. Але я бачу програми, які працюють (і зупиняються), які не відображаються у списках запущених служб (ні кешованих процесів). Нам знадобиться хтось із більшими знаннями, щоб навчити нас тонших деталей тут.
Eske Rahn
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.