Для чого використовується мій GPS?


47

На моєму телефоні Android (Desire HD) індикатор GPS увімкнено та миготить.

Як я можу дізнатися, яка програма відповідає за використання GPS? У мене є свої підозри, але хотілося б знати точно.

Це вкорінено & я більш ніж зручно допитувати / dev або somesuch. Запуск 2.2.


2
Це хороший питання. Хочеться знати, чи є також якийсь журнал доступу до GPS. Я часто знаходжу, коли на моєму екрані блокування щось пінгє GPS, який потім зупиняється, як тільки я завершую свій вхід.
ейдилон

2
Одним із способів дізнатися це може бути вимкнення GPS та перегляд, на які програми скаржаться.
але

5
Або закрити програми по черзі та побачити, коли GPS перестане використовувати.
Матвій читайте

Наприклад, я тестую програму під назвою GPS Tracker, яка після відкриття використовує GPS (так само, як і очікувалося). Але якщо ви не закриєте її експлікацію (вибравши опцію виходу після натискання кнопки меню ), а замість цього натисніть кнопку додому або перейдіть безпосередньо до іншого додатку, GPS-трекер продовжує використовувати GPS, оскільки він відстежує ваш маршрут ... Я думаю, те саме відбувається з іншими програмами, які ви використовуєте. Висновок: знайдіть спосіб закрити їх безпосередньо з самого додатка.
Ніколас

@ Nicolás У мене це саме таке питання, і я впевнений, що програмне забезпечення GPS-маршрутизації маршрутів не є точно активним (хоча у мене встановлено декілька). GPS просто раптово вмикається, блимає на деякий час, потім зникає (імовірно, тому що він знайшов моє місцезнаходження). Це трапляється, коли у мене немає запущених програм, які, я думаю, могли використовувати GPS.
Іларі Каясте

Відповіді:


13

Встановіть запасні частини . Відкрийте його та натисніть «Історія акумуляторів». Виберіть спадний список у верхній частині та виберіть "Використання GPS". Він покаже, які програми використовували GPS.

Зауважте, що вам потрібно буде відключити пристрій під час підключення, оскільки він фактично шукає використання акумулятора, як це використовуються додатки, що мають доступ до GPS.


На жаль, моя модель телефону не підтримується запасними частинами.
Іларі Каясте

5
це не спрацювало для мене. натиснувши історію акумулятора, я просто переніс цю сторінку в налаштуваннях. не було спаду GPS. Я бігаю 4.1.2 у примітці спринтної галактики 2.
Межі Хіт,

2
Як сказав Хіт Бордерс, кнопка «Історія акумуляторів» перенесе вас лише на сторінку «Акумулятор» у розділі Налаштування (принаймні на пристроях Samsung), що не приносить користі. У моєму випадку я знайшов "Монітор батареї GSam", який дає змогу перелічити програми за допомогою GPS. Винуватець, який відповідав за використання мого GPS після перезавантаження, був Колом.
CptRobby

5

на Android 4.3 і новіших версіях (не можу сказати про конкретного постачальника / виробника, наприклад, Samsung. вони все змінюють! це перевірено на складі android)

відкрити налаштування> Розташування (під особистим)

там ви побачите список нещодавнього додатка під назвою "недавній"

легко як це. верхній додаток - останній, який використовує GPS. якщо ви все ще бачите значок GPS, ви можете натиснути цю програму, щоб перейти на екран інформації про програму. де ви можете зупинити / видалити додаток. якщо будь-яка з цих речей видаляє значок GPS у користуванні, ви знайшли винуватця. (ось це був газбуд, який я не відкрив за 24 години)

редагувати: добре, знайдено зображення версії samsung. це теж працює. введіть тут опис зображення


2

Є багато додатків, які просто використовуватимуть GPS, якщо він увімкнено. навіть камера використовуватиме його для розміщення даних про місцезнаходження у зображенні. google використовує його для гудіння, карт, широти і т. д. І якщо у вас є широта, вона буде раз у раз запускати повідомлення про своє місцезнаходження (що якщо у вас є широта, ви сказали це зробити :)). Є деякі додатки, які навіть використовуватимуть GPS, якщо він є, щоб показувати вам "локальну" рекламу.

Якщо ви "ввімкнули" для "надання Google інформації про місцезнаходження", коли ви налаштовуєте свій пристрій, пристрій сам буде використовувати його для сповіщення Google про розташування Wi-Fi та вежі стільникового зв'язку навколо вашого місцезнаходження. Ці дані допомагають запустити GPS з холодного запуску, тому вони зможуть швидше зафіксувати місце.

Ці дані хороші та допомагають людям, які насправді використовують GPS. Вони не «стежать за кожним вашим кроком», як здається, деякі люди. Google і Apple, з цього приводу, не могли менше цікавитись, де ви знаходитесь, те, що вони хочуть знати, - де розташовані стільникові вежі, щоб вони швидше могли сказати вам, де ви знаходитесь з їх програмами про місцезнаходження.

Якщо ви переживаєте, що може надсилати дані, то єдиний "безпечний" варіант - вимкнути GPS, якщо ви не використовуєте його, і перевірити дозволи програм, коли ви їх встановлюєте. Якщо ваша програма «Рецепти приготування» хоче використовувати GPS, ви можете трохи потурбуватися, якщо тільки вона не розповість вам, як дістатися до магазину за інгредієнтами.


Чи є спосіб перевірити, чи я ввійшов у інформацію про відстеження місцеположення? Я не думаю, що я це зробив.
Іларі Каясте

2
І для запису, мені байдуже, чи Google або Apple - або додаток, про який йдеться, - піклується про те, де я перебуваю. Це мій телефон, моя інформація про місцезнаходження, і я не хочу, щоб мій телефон надсилав цю інформацію тому, кому я не погодився надсилати її. Я не турбуюся про витоки локації - це важливий принцип , і це має значення зовсім небагато. (Крім того, періодично зазираючи в GPS, ймовірно, виряджається акумулятор, але я не вірю, що це все так важливо.)
Іларі Каясте,

Ця відповідь не стосується питання. Натомість він намагається переконати ОП не думати над цим питанням. Це може бути добре в коментарі, але, безумовно, не як відповідь.
Даніель С.

@DanielS. Це добре, що ви проголосували, але я ні в чому не переконую, я надав інформацію. На підставі наданої інформації я дав найкращу відповідь, яку міг; будь-яка встановлена ​​програма може використовувати GPS, якщо вона вимагає дозволу. Також зауважте, моїй відповіді близько 4,5 років.
Райан Конрад

0

Взагалі кажучи, GPS не завжди працює, коли діяльність, яка використовує GPS, призупиняється, GPS відключається для економії акумулятора. Коли діяльність відновлено, GPS починається. Ось як має поводитися добре і письмово заявка.

Я б запропонував встановити Droidwall та заборонити ВСІМ додаткам отримати доступ до 3G та Wi-Fi. І дивіться журнал, має бути якийсь процес, що намагається підключитися.

Він також повинен відображатися у "logcat" у формі чимось подібного: "Формат ip адреси" не вдається отримати доступ до xx.xx.xx.xx ".


0

Я не думаю, що існує програма, яка показує, який додаток використовує GPS. Крім того, я не можу отримати екран інформації про акумулятор запасних частин, який відображатиметься в моєму Android 4.1.

Ось моя пропозиція:

Щоразу, коли ви побачите, що GPS активний (наприклад, значок GPS на панелі сповіщень або Налаштування> Акумулятор показує, що GPS активний), натисніть Налаштування> Програми> Запуск, щоб побачити, які програми працюють. Один з них - винуватець.

У моєму випадку сьогодні негідний додаток - No Zombies .


На жаль, посилання мертва. Можливо, ви можете її оновити.
Firelord

@Firelord Я не думаю, що посилання потребує оновлення, це лише приклад для програми, що використовує GPS.
Іззі

@Izzy Тому я додав "Можливо" :). Я вірю, що ти прийшов сюди слідом за VLQ, як і я.
Firelord

@Firelord це правильно - і я проголосував "ОК" :) Я смутно пам'ятаю, як існують способи показати, який додаток наразі отримує доступ до служб локації (чи робив це так) - але я не пам'ятаю, а) які це були і б) з якою версією Android вони могли бути представлені…
Izzy
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.