Чи можливо встановити додаток і виключити деякі його запитувані дозволи?


88

Іноді я хочу встановити програму, яка вимагає певних дозволів, які, на мою думку, справді не потребують. Чи можу я встановити додаток, не надаючи йому цих дозволів? Наприклад, розташування GPS, стан телефону , підключення до Інтернету тощо.

Чи можна змінити дозволи програми після її встановлення?


Ось пов’язане питання, на яке варто стежити: android.stackexchange.com/questions/3294
Мет

інший пов'язаний з цим питання stackoverflow.com/questions/1836155 / ...
ccpizza

Відповіді:


30

До Android 4.3 (Jelly Bean)

Ні. Без користувальницького ПЗУ це справа все або нічого. Це є причиною того, що Google спонукає розробників до того, що вони вимагають мінімальних дозволів, необхідних для роботи програми.

Отримавши код програми та змінивши його, вам потрібно прийняти запит на доступ або не використовувати його. Деякі альтернативи існують, якщо ваш пристрій вкоренився.

Android 4.3 / 4.4 (частково також 5.x)

Існує напівприхований менеджер дозволів (App Ops), до якого можна дістатися через сторонній додаток , але не потрібен root або користувальницький ПЗУ. Android Police накрила його тут .

Однак зауважте, що Google заявив, що це було видано помилково, і новіші версії Android вкотре відключили це.

Android 4.4+

Крім вищезгаданих додатків Ops , тут ви також можете використовувати Xposed Framework (для Android 5+ див. Тут ) з такими модулями, як Xprivacy або Protect My Privacy . Хоча це потребує вкорінення вашого пристрою, він пропонує додаткову функціональність.

Android 6+

marcioggs викладені функціональні можливості, що надаються в Android M в окрему відповідь.


3
Якщо ви використовуєте root, ви можете виключити доступ до мережі за допомогою DroidWall, але це специфічний виняток.
ДРУГА

8
На жаль, Google вирішив згрупувати речі, для яких потрібна велика кількість розважальних програм, наприклад, визначити, чи є дзвінок активним, під тим самим дозволом, що і те, що потрібно дуже мало програмам, які не функціонують, наприклад визначення номера телефону.
Кріс Страттон

17

CyanogenMod 7 підтримує це. Він активується, перейшовши Settings->CyanogenMod Settings->Applicationsта перевіривши "Управління дозволами", як остання збірка. Потім ви можете дозволити та заборонити дозволи, вибравши додаток зі списку управління додатками ( Settings->Applications->Manage applications). Є стаття про енджегет з демонстрацією на Youtube.

Відмова від відповідальності: для деяких це може бути очевидно, але відмова в доступі до програми може мати досить катастрофічні наслідки. Тим не менш, якщо у вас є пристрій, який підтримується CM, і ви готові викорінити та встановити його, ви можете насолоджуватися дозволом за дозволом (та будь-якими небезпеками, які пов'язані з ним).

Насправді, через збої, до яких прагнення керувати дозволом, як правило, було вилучено з кодової бази CyanogenMod у версії 9. Однак останні останні нічні версії CyanogenMod 10.1 тепер містять функцію, яка отримала назву " Охорона конфіденційності ". Замість того, щоб блокувати додатки доступу до даних, які вони запитують, Guard Guard надасть їм порожні дані.

Наприклад, якщо програма, що працює під захистом конфіденційності, запитує ваш список контактів, CM просто поверне порожній список, завдяки чому програма функціонально вважає, що у вас немає контактів, збережених у вашому телефоні.


1
На жаль, підроблені дані не враховуються для інтеграції в CyanogenMod.
Денис Ніколаєнко

8

Є програма App Shield . Він по суті перепаковує .apk з дозволами, видаленими з маніфесту . Блискуча ідея для акцій, не вкорінених телефонів. Однак, підлягають збої (сила закривається), як і у CyanogenMod (на версію 7).


Оновлення: App Shield, здається, більше не підтримується. В даний час можна знайти в деяких «особистих Aptoide сховищ», наприклад , при MIXAL і Karbyfio . Рекомендується скоріше використовувати щось більш сучасне.


7

ПРИМІТКА: LBE Privacy Guard більше не підтримується і доступний лише для версій Android нижче 4.2.

Попередження: якщо ви перебуваєте на Jelly Bean (Android 4.1+), не забудьте перевірити, чи LBE ще оновлено для Jelley Bean. На даний момент (27 липня 2012 року) він все ще несумісний, і це призведе до того, що ваш пристрій завантажить цикл на Jelly Bean. Це означає, що вам, можливо, доведеться відновити заводські налаштування пристрою. Тепер замість цього рекомендовано Xprivacy (обов'язковий корінь).


LBE Privacy Guard може блокувати конкретні дозволи на програму, як під час встановлення, так і після цього. Це англійська версія, очевидно, китайської програми, яка існує деякий час (я жодним чином не пов’язана з ними); вона вже має понад 100 000 завантажень. Я ще не пробував цього, але планую зробити це завтра.

Ви також можете встановити його, скажімо, у Facebook відображати підказку (так / ні), коли він хоче отримати доступ до вашого місцезнаходження тощо. Скріншот із Play Store:

введіть тут опис зображення


Це найкращий додаток для управління дозволами, на мою думку - я його використовую вже деякий час, і це чудово.
Логотипи

@Logos: Я використовую його вже кілька годин, і я згоден!
Цербер

Не працюйте на рентгенограмі з CM 10.0. Мені просто довелося перевстановити свій пристрій!
rubo77

@ rubo77: О, це смокче! (Ви читали моє попередження вгорі?)
Цербер

Так, але я подумав, що я можу відмовитися від цього;) Вам слід додати, що немає можливості відновити завантажувальну систему і що вона не працює на багатьох пристроях. дивлячись на відгуки в магазині Play, рівно половина голосів - 5, а половина - 1, тож я думаю, кожен другий пристрій вийде з ладу
rubo77

6

У Android M будуть надані наступні функції:

  • Надайте конкретні дозволи за потребою під час виконання програми;
  • Показати дозвіл програми;
  • Показати всі програми, які використовують певний дозвіл.

Документація для попереднього перегляду M:

https://developer.android.com/preview/features/runtime-permissions.html

Екран дозволів:

(Клацніть зображення, щоб збільшити)

IMG:


3

Ви можете використовувати рамки Xposed разом із модулем налаштувань додатків, щоб відмовити у програмі. Ви також можете використовувати його для зміни налаштувань DPI, які дозволяють програмам працювати в режимі планшетного ПК на телефонах і навпаки (разом із зміною розміру речей загалом). Це прекрасно працює для мене. Для його установки вам знадобиться root.

Дякую Іззі, що вказала на необхідність модуля. Відповідно до їх коментаря, ви також можете використовувати Xprivacy або захистити мою конфіденційність, щоб досягти цього контролю.


У той час, коли ця відповідь була написана, модуль налаштувань додатків прийшов у комплекті з більшістю встановлених рам. Цей модуль підтримує цю функціональність.
Паарт

1
Дякую вам за те, що ви все ще піклуєтесь про ваші "старі відповіді" - +1 за це :) Тому ми потім очистимо (видалимо) наші коментарі :) PS: Будь ласка, залиште свій перший, він все одно має сенс :)
Izzy

0

Я натрапив на цей додаток під назвою Remover Remover, який дозволяє видалити дозволи з пакету APK перед його встановленням. Працював як для встановлених, так і для завантажених APK-файлів. Цей спосіб зручний, оскільки він не вимагає від вас викорінювати пристрій.


0

Хороший додаток (який вже не є в Playstore з 2016 року) від root uninstaller : Щоб вилучити додаток лише право на вхід в Інтернет в CyanogenMod, ви можете використовувати Root Firewall (потребує root).

Він може блокувати доступ до Інтернету для будь-яких додатків.

Безкоштовна версія вже може заблокувати або всі програми, або просто заблокувати до 7 різних додатків.


0

Дозвіл додатків для дрібних програм не існує у складі накопичувачів Android до версії 5.1.1. Google представила нову модель дозволів, починаючи з 6.0, яка включає деякий контроль на основі груп дозволів. Однак якщо ви отримали кореневий доступ на пристрої з версією 5.1.1 або нижче, є варіанти додати цю функцію до свого пристрою.

  1. Розкриті рамки

Перейдіть на сторінку xda-developers.com і знайдіть "xposed Framework", щоб отримати інформацію про те, як встановити рамку. Після встановлення основи встановіть або модулі XPrivacy, або Параметри додатків, щоб отримати більше контролю над кожною програмою та наданими дозволами.

  1. Встановіть ПЗУ на основі Cyanogenmod

Перейдіть до завантаження Cyanogenmod і перевірте, чи вказаний ваш пристрій. Якщо це не так, поверніться до xda-developers.com та перейдіть на сторінку форуму своїх пристроїв, щоб знайти список ПЗУ для свого пристрою. Шукайте що-небудь, що посилається на "cyanogenmod" або "cm" в початковому дописі потоку ПЗУ, щоб знайти потрібну базу для дозволу контролю доступу.

Сподіваюся, це допомагає.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.