Де можна знайти старіші версії програм?


62

Чи можна завантажити старіші версії програм Android?

Чи існує якийсь онлайн-архів для всіх версій програм Android? Як, наприклад, ви можете знайти старіші версії деяких програм для Windows.


1
Найкращий спосіб отримати старішу версію програми: Зверніться до розробника програми.
Android Quesito

Відповіді:


16

Сайт Freeware Lovers збирає безкоштовні програми для Android та має старі версії для багатьох програм, які вони розміщують. (Також для BlackBerry, Symbian та Palm OS.)


18

Деякі альтернативні сховища, такі як F-Droid , дозволяють вибрати версію, яку ви хочете завантажити; всі запропоновані версії знаходяться у сховищі .

Для більшості інших сайтів, включаючи Android Market, найновіша версія - це все, що є в наявності.


Вони, здається, зберігають лише останні 3 версії
німецький Garcia

13

Безпечний і правильний спосіб отримати старішу версію - зв’язатися з розробником. Можливо, вони просто дадуть вам це, а можуть ні - є причина, чому вони оновили його в першу чергу. Найголовніше, що вони хочуть знати, чому ви не отримаєте будь-яку злому версію зловмисного програмного забезпечення, як це можливо з інших джерел.


6
Так, вони оновили його, щоб вони могли почати стягувати плату за нього, незважаючи на те, що стара безкоштовна версія працює чудово.
Трайнко

Так, вони оновлювали його лише для того, щоб вони могли спонукати користувача до дурних питань щодо KYC (банківська справа) і зробити вигляд, що вони дотримуються дурних законів, які мають тотальний нагляд за громадянами, відстеження та контроль. Якщо я можу сказати «ні» такому глупоті, я буду. Для цього на даний момент єдиним моїм варіантом є збереження поточної версії додатка або захоплення старої версії з інших джерел (коли "преміум" та "довірена" послуга Google Play неможлива або не бажає цього робити). Нехай кишки говорять "ні" і не слухаються, коли щось не так! Не слідкуйте за потоком дуріння!
Самір

Хоча ви правильно користуєтеся надійними джерелами для встановлення програм на той телефон, ви повинні пам’ятати, що не всі зміни, внесені в додаток, є корисними. Тому часто є дуже законні причини, чому хтось хотів би триматися на більш старій версії. Як мінімум, користувачам слід надати вибір! Не тільки вибір для оновлення, але й вибір для поновлення, а також збереження поточної версії. Так звані "розробники" та такі компанії, як Google, не повинні просто засунути нові додатки та версії, а ми як користувачі та споживачі просто мимоволі приймаємо це.
Самір

Ви не можете змінити поведінку програми без вихідного коду. Тож мати лише APK недостатньо. Якщо хтось захотів, він може замаскувати шкідливий додаток як законний. Тож він міг би просто використати назву "bananas.apk", щоб змусити вас думати, що це та гра, яку ви так любите. Це один із найдавніших трюків у книзі. Навряд чи це оригінальний додаток, але зі зміненою поведінкою. (Зарезервувавши додатки з відкритим кодом, джерела яких можуть захопити та змінити.) Але якщо ви хочете бути впевнені, що це безпечно, просто встановіть його в ізольованому середовищі, наприклад, VM або тестовий телефон.
Самір

9

Перевірте наш нещодавно запущений веб-сайт під назвою AndroidDrawer.com .

Це сховище для Android .apk. В основному, якщо вам не подобається оновлення програми, ви можете повернутися до попередньої версії, завантаживши попередню. Ви можете дізнатися більше про androiddrawer тут .

Ви можете переглянути сайт і завантажити .apk на свій мобільний пристрій.4

Я знайшов цей сайт: apkpure

З приблизно:

APKPure.com - це веб-сайт, що пропонує завантаження програмного забезпечення для смартфонів, засноване в 2014 році командою APKPure [...]

[...] Ми пропонуємо одну з найповніших колекцій списку версій програм, ігор та історії. Усі роботи для завантаження гарантують 100%, додаткове розширення не потрібно. [...]


0

Ще одне можливе джерело - APKTOP , де можна знайти декілька версій безкоштовних програм (включаючи старіші).0

Мені доведеться додати до цього списку 1Mobile . Це був єдиний із них, який мав старішу версію мого банківського додатка.

Є також AppDowner від XDA-Developers, але для цього потрібно мати root-доступ. Ось короткий посібник про те, як його використовувати: Як перейти на більш стару версію програм на Android


Це також був єдиний серед усіх відповідей, який я шукав додаток, як початкова версія, так і новіше оновлення. Не всі версії, однак - була принаймні одна проміжна версія, яку вона не захопила.
waldyrious

Де я можу знайти різні версії? Я можу завантажити тільки поточну / новітню версію
velop
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.