Які альтернативні ринки додатків для Android?


Відповіді:


76

Я використовую AppBrain, оскільки він пропонує хороший сайт, і це робить його дуже просто встановити додатки на мій телефон. Крім того, я знаходжу, що багато блогерів, які переглядають додатки, розміщують посилання на сторінку AppBrain для програми у своїх публікаціях. Це робить насправді легко позначити щось для встановлення, коли я за своїм комп’ютером читаю повідомлення в блозі, а потім встановити його, коли я отримаю можливість.


Редагувати Izzy:

AppBrain пропонує альтернативний (і набагато чистіший) інтерфейс для Google Play Store , який пропонує ряд переваг:

 • результати пошуку набагато менш обмежені (30 сторінок - 10 додатків = 300 результатів, набагато більше, ніж пропозиції Play)
 • результати пошуку "сірі" можливі спам, образливі та інші шкідливі програми. Ви все одно можете їх бачити - але цілком зрозуміло, що пропустити
 • Сторінка деталей додатків з першого погляду дає найважливіші деталі. Неважко зрозуміти, які дозволи вимагаються. І якщо вони утворюють "потенційні небезпечні комбінації" (які називаються "занепокоєння" в AppBrain), це автоматично вказується попереджувальним знаком на вкладці дозволів
 • Їх додаток (альтернатива додатку Playstore) дозволяє пропускати поодинокі (або всі) оновлення на базі додатків, завдяки чому ваш список "очікуючих оновлень" є досить чистим.

Для встановлення вас буде переспрямовано на Google Play . У минулому AppBrain мав окремий додаток для цього під назвою "Швидкий веб-інсталятор", але, на жаль, Google заборонив цей додаток. Тож навіть для пакетних оновлень додаток Playstore тепер відкриється для кожного додатка окремо (не помилка AppBrains).

AppBrain App AppBrain App AppBrain App
AppBrain App Market (джерело: AppBrain ; натисніть зображення для більших варіантів)

Тим не менш, я вважаю їх веб-сайт набагато кращою альтернативою веб-сайту Google Play - і те саме можна сказати і для їх додатка, хоча для встановлення він повинен перенаправляти вас, як описано вище.


Хоча на це є відповідь більше, я маю на меті визначити це як один через кількість голосів.
Капітан Жаба

Якщо це "чистіший інтерфейс" для Play, як це альтернатива?
NoBugs

1
Якщо він переспрямовує на Google Play, магазин більше не має сенсу!

104

Насправді існує кілька альтернатив "офіційному" ринку Android Android Google (він же Play Store).

Мені особисто подобається шукати нові програми з мого браузера ПК, а трохи менше - з телефону. На сьогоднішній день більшість (усіх?) Ринків пропонують обидва за допомогою спеціального телефонного додатка, який вам доведеться встановити, за винятком офіційного, який вже є.

Доки, вчора, "офіційний" ринок не був би доступний на вашому ПК (це означає: у веб-браузері ПК). Тепер саме завдяки акуратному встановленню телефону в один клік відбирається одна з переваг конкуренції (див. AppBrain). Однак альтернативні ринки все ще мають свої особливості. Я складу короткий підсумок, але не сподіваюся, що він висвітлить усі відмінності. Деякі ринки (наприклад, AndSpot) не пропонують користувачам дуже конкретні функції, але намагаються зібрати розробників, пропонуючи розширені функції, такі як проста статистика.

 • Amazon AppStore : останній великий запис. обмеження країн; каталог виглядає дуже перспективно з деякими (ексклюзивними?) хорошими платними додатками; також є спеціальні пропозиції та щоденні безкоштовні товари. Def варто перевірити
 • AppBrain : призначений для встановлення додатків Android Market безпосередньо з веб-браузера ПК, також дозволяє відкривати нові додатки на основі тих, які у вас є. Це мета-магазин (мій улюблений до офіційного оновлення ринку)
 • APKPure : для його використання не потрібна жодна реєстрація
 • SlideME : вони надають програми на ринкові ніші на основі географічного розташування, способу оплати або навіть типів програм, які користувачі не можуть знайти на традиційних каналах
 • Програми Samsung (повинні бути встановлені на пристроях Samsung Galaxy або в іншому випадку ви не можете цим користуватися): магазин додатків Samsung, який, звичайно, вимагає володіння пристроєм Samsung Android
 • F-Droid вони поширюють пакети FOSS з відкритим кодом, які проходять аудит та перевірку, щоб гарантувати, що в коді немає шкідливих частин.
 • GetJar : моє останнє відкриття. Досить багато додатків, і вони мають спеціальні ("GOLD") комерційні програми безкоштовно. Надзвичайно цікава платформа для розробників, оскільки вони, здається, пропонують вище середнього маркетингового та PS-діяльності!
 • TorrApk : це безкоштовно, і він поширює лише безкоштовні програми для Android через їх apk-файли. Якщо ви розробник, ви можете отримати свій обліковий запис і опублікувати свої програми. ( Примітка. Не знаю, наскільки законними є додатки )
 • appsfire : раніше був ще одним додатком для відкриття офіційних програм на ринку (iOS / Android), зараз рекламне агентство додатків

Додам, що зараз є ринок і для програм для дорослих ; і багато сайтів для оглядів / форумів посилаються на один або кілька таких ринків, наприклад, AndroidTapp або AndroidPit AndroLib .

Я пропоную вам натиснути на деякі з цих посилань і переконатися, чи виглядають / програми відповідають вашому стилю!

Завдяки різним джерелам, зокрема цій статті thenextweb.com , та багатьом іншим редагуванням stackexchange!

Для пам'яті, що зберігається, більше недоступні:

 • AndSpot : зосереджено навколо програми для обміну та виявлення програм
 • Handango від appia.com: величезний, багатоплатформенний (Symbian / Android / Java / Winmobile ...) ринок
 • aproov : зовсім інший вигляд в Інтернеті. Зареєструйтесь, щоб завантажити через певний додаток телефону.
 • MobiHand OnlyAndroid : більш зосереджений на (дорогих) платних додатках, але пропонує знижки та безкоштовні угоди

Це хороший огляд альтернатив офіційному ринку.
jmbouffard

Дякую DrDro :-) Ось вони приходять, і дякую Шамбл за допомогу заповнити їх також ;-)
Стефано

2

@ Майкл-Леві справді просто відредагував мою відповідь - не вийшло, коли я вперше написав свою відповідь, важко пам’ятати, щоб постійно відповідати вашим відповідям :-)
Стефано

Ах Гетьяр, це один із найстаріших магазинів додатків. Використовували його для додатків Java для моєї Nokia ще в 2003 році.
Рекс,

57

Я використовував F-Droid , який є невеликим сховищем, орієнтованим на безкоштовні та відкриті засоби. Не все охоплює будь-якими способами, але одне з небагатьох, яке явно показує вам ліцензію перед завантаженням програми.


Редагувати Izzy:

F-Droid - це невелика, але чудова альтернатива Google Play . Хоча він пропонує лише близько 1.200 додатків 1 у своєму головному сховищі, вони переважно високоякісні. Для порівняння, це кілька переваг, які він має перед Playstore:

 • Додатки - це OpenSource , що означає, що вони безкоштовні (для підтримки розробників, на кожній сторінці додатків є кнопки пожертвування)
 • F-Droid збирає пакунки з джерел. Це додає рівня безпеки, оскільки гарантує, що нічого не було «прокрадено». Недолік даних полягає в тому, що ви не можете просто перекреслити додатки між основним репо-файлом F-Droid та іншими джерелами.
 • Складаючи самі джерела, вони також часто викидають "бінарні краплі" та інший невільний матеріал (тобто включені модулі із власних джерел). У багатьох випадках це означає, що рекламні речі видаляються. Це знову підвищує безпеку (та конфіденційність). Але в деяких випадках ця функція може бути порушена, якщо вилучена частина була, наприклад, матеріалом, що забезпечує певні послуги Google, наприклад, карти.
 • Поруч із своїм основним сховищем F-Droid пропонує ще кілька інших 2 . Розробники можуть надати власний "канал", наприклад, для версій Beta. Хороший спосіб також для компаній чи організацій зберігати разом групи програм, які мають використовувати їх члени.
 • F-Droid дуже зрозумілий, коли мова йде про "антифункції", такі як реклама. Якщо додаток якимось чином відхиляється від ідеї OpenSource , це вказано прямо в кольорових полях, які ви не можете пропустити під час перегляду сторінок програм. Цитуючи bgvaughan з коментарів:

  Налаштування f-droid дозволяють екранувати програми за різними ознаками: чи вони містять рекламу, відстежувати вашу активність чи рекламувати безкоштовні додатки, серед інших. Хоча я сумую за відсутністю рейтингів користувачів щодо f-droid та версій додатків f-droid іноді відстають від версій у Google Play, факт, що я можу бути впевнений, що все на f-droid є безкоштовним, з відкритим кодом, а не з відлякуючий PITA, більш ніж достатньо, щоб рекомендувати його використання.

  Я також можу схвалити лише те, що Ніколяс каже про F-Droid у своєму коментарі:

  Програми F-Droid гарантуються з відкритим кодом, без реклами, без відстеження. Це означає, що менші програми, які не витрачають вашу пропускну здатність на анти-функції.

F-Droid також пропонує власного клієнта Android, менеджера програм F-Droid :

Додаток F-Droid
F-Droid App (джерело: AndroidNext ; натисніть для збільшення варіанту)

Більш детально про F-Droid можна також знайти у Вікіпедії . Цікавий факт: F-Droid - це вилка Aptoide 3 .


1 станом на 06/2014
2 див. Також коментарі Бромама та daithib8 нижче - і цей список
3 див. Вікіпедія: Історія F-Droid


9
F-Droid також дозволяє додавати сховища ALTERNATE, що робить його набагато потужнішим, ніж здається спочатку. :)
Broam

7
Ви можете безкоштовно надіслати програми Foss та спробувати сто або більше, які чекають у черзі. додайте їх, розмістивши відповідні деталі на форумах f-droid. Нам потрібна допомога в перетворенні матеріалів у структуровані метадані: потрібні лише базові знання про git!
daithib8

1
Я виявив F-Droid після того, як Фонд вільного програмного забезпечення рекомендував його.
neves

5
Налаштування f-droid дозволяють екранувати програми за різними ознаками: чи вони містять рекламу, відстежувати вашу активність чи рекламувати безкоштовні додатки, серед інших. Хоча я пропускаю відсутність рейтингів користувачів щодо f-droid та версій додатків f-droid іноді відстають від версій у Google Play, факт, що я можу бути впевнений, що все на f-droid є безкоштовним, з відкритим кодом, а не з відлякуючий PITA, більш ніж достатньо, щоб рекомендувати його використання.
bgvaughan

1
Кожен раз, коли мені потрібен додаток, я перевіряю F-Droid перед будь-яким іншим, тому що додатки F-Droid гарантовано з відкритим кодом, без реклами, без відстеження. Це означає, що менші програми, які не витрачають вашу пропускну здатність на анти-функції.
Nicolas Raoul

18

Додаток Amazon (посилання для завантаження).


1
Це дуже гарна новина для розробників - тим більше, що Amazon відмовляється від плати за перші роки під час написання цього запису. Є також блог із хорошою інформацією за адресою: amazonappstoredev.com
Капітан Жаба

9

SlideME , це дуже зручно, коли ви хочете купувати речі в країнах без платного ринку. (насправді ви згадуєте про це у своєму питанні. Цю відповідь я опублікував лише заради повноти)


9

Не забувайте про GetJAR . :-) Цей ринок отримав свою першу велику перерву, коли Rovio оголосив, що Angry Birds буде ексклюзивним для них під час його першого запуску.


7

AppsZoom можна переглядати на робочому столі та дає змогу завантажувати, оцінювати та оглядати . Завантажте за допомогою штрих-коду QR, посилань на ваш мобільний телефон або інструкцій, які можна знайти на Android Market. Має щоденні / щотижневі лідери найвищих завантажуваних / рейтингових програм.


Повільно та переадресація на Google Play. Насправді не альтернатива. : - \

6

Aptoide обслуговує купу сховищ устилі APT (які деякі з вас можуть знати з Debian та його похідних). У них також є власний клієнт Android, який використовується для доступу до них (пошуку та встановлення програм). Для перевірки доступних програм можна використовувати будь-який веб-браузер - просто наведіть його на m.aptoide.com . За даними Вікіпедії , вони обслуговують понад 900 000 різних додатків із понад 3,6 млрд завантажень у понад 250 000 магазинах (станом на 5/2017).

Aptoide App Aptoide App Aptoide App
Aptoide App для Android (джерело: Aptoide ; натисніть зображення для більших варіантів)

Часто асоціюється з чорними ринками та іншими "небезпечними джерелами", це не те, що це за замовчуванням (як, наприклад, однорангові біржі не є, і, як Youtube, ні, хоча ви там легко можете знайти "піратський контент"). Пауло Трецентос, співзасновник Aptoide, люб’язно вказав на кілька деталей, що стоять за Aptoide у своїй відповіді на тему: Наскільки безпечно використовувати Aptoide? І навіть більше в пошті, яку він мені надіслав. Деякі основні моменти:

 • Як і Google Play , Aptoide активно сканує свої сховища на наявність шкідливих програм. Вони використовують три різних сканери шкідливих програм, роблять перевірку підписів та впроваджують довіру, засновану на підписі розробників.
 • Вони співпрацюють з кількома університетами та науково-дослідними центрами, щоб зробити та зберегти довкілля максимально безпечним.
 • Вони використовують "штамп довіри", щоб позначити програми, які вони ретельно перевірили (див. Архіви 1000contest ). Якщо ви бачите це на сторінці програми, ви можете вважати це на 99,9% безпечним (згідно Паулу). 1
  Довірений
 • Конфіденційність вважається високою цінністю. Aptoide дуже обережно ставиться до того, як вони внутрішньо обробляють приватну інформацію користувача.
 • Їх магазин "Apps" курується вручну. Тож, шукаючи способу якнайбільше зберегтись із усіма цими сотнями тисяч сховищ, це було б місце (усі посилання на додатки в цій точці публікації є). Але навіть по відношенню до всіх інших репостів Пауло заявляє:

  ми несемо відповідальність за те, щоб додатки в цих магазинах не завдали шкоди кінцевому користувачеві.

У своєму листі мені Пауло зробив висновок: Повірте, ми все ще можемо зробити краще. Що для мене вказує, що вони не покладаються на досягнутому, але намагаються постійно вдосконалюватись. Якщо ви додатково вважаєте, що за "магазинами" стоїть компанія, яка нещодавно навіть подала скаргу на антимонопольне регулювання проти Google , цього повинно бути достатньо для відхилення від асоціації Aptoide з "чорними ринками" та "піратством" більше, ніж з Youtube, - але вважайте це за хороша альтернатива (або доповнення) іншим ринкам додатків для Android.


Є ще кілька переваг, які варто згадати:

 • там ви можете мати власне сховище - приватне чи державне. Їх Aptoide Uploader допомагає завантажувати ваші додатки туди.
 • ви можете використовувати приватне сховище для автоматичного резервного копіювання ваших програм. Їх програми Aptoide Backup - це ваш помічник у цьому.
 • Ви можете запланувати встановлення / оновлення. Корисний, коли ви, наприклад, на мобільних даних, і щойно знайдете більшу програму, яку ви хочете встановити на WiFi. Просто позначте його, і коли на WiFi перемкніть "заплановані встановлення" (див. Третій знімок екрана вище).

Спробуйте це з Google Play :)


1 Приклад виявлення ненадійного додатка:

Попередження про аптоїд
Aptoide попереджає, що програма може бути шкідливою (джерело: Aptoide; клацніть зображення для більшого варіанту)

Тут можна подивитися кілька речей:

 • Маленький жовтий знак оклику з червоним заголовком "Попередження" видно відразу; деталі нижче відображаються при натисканні кнопки "Показати"
 • Проти цього пакету було проведено 3 перевірки на зловмисне програмне забезпечення, одна з них - захист програм шкідливих програм
 • підпис був визнаний підозрілим з кількох причин:
  • це не відомо Aptoide як "довірений підпис" ( Aptoide підтримує "ланцюжок довіри" для підписів, порівнянний з PGP / GPG)
  • його використовували в іншому місці для підписання іншого пакета розробників (і, тим більше, що підпис розробників був відомий Aptoide, так що це було "перенаписання", можливо, введення хака якогось роду)
 • в кінці поля міститься деяка інформація щодо перевірок на захист від зловмисного програмного забезпечення

4

Магазин додатків Samsung встановлюється на кожному мобільному пристрої Samsung (що багато). Вони надзвичайно корисні на відміну від усіх інших магазинів додатків, до яких я надсилав.

Це може зайняти більше тижня, щоб новий додаток минув їхній контроль якості, але варто почекати. Вони настільки добре переглядають додатки, що я зараз надсилаю Samsung перед Google Play.

Спочатку може бути трохи заплутано зрозуміти, про що вони називають офіс продавця, але це так, але ми, розробники, тому звикли вивчати криві.

Крім усього іншого, вони переглядають вміст, щоб гарантувати відсутність проблем з авторськими правами (те, що може заборонити вас від Google Play), і вони ретельно перевіряють кожну опцію НА ВСІХ вибраних вами пристроях.

Якщо щось піде не так, і контроль якості не вдасться, ви отримаєте повну інформацію про те, що пішло не так (включаючи журнал cat), і навіть відео, що повторює проблему, і вони надають детальну інформацію про те, що очікується від вас, щоб виправити це та повторно подати.

Що мене справді вражає, це те, що вони настільки конструктивні зі своєю критикою.

Після того, як додаток було затверджено Samsung, я більш ніж задоволений, що у мене є дуже надійний додаток, який функціонує так, як я хочу.

Я просто відчуваю себе комфортно, коли Samsung схвалює одне з моїх додатків. Вони не скажуть вам і не ляпнуть вас по зап’ястях або, будь-яким іншим чином, ставляться до вас, як до неслухняного школяра, якщо ви отримаєте щось не так. Вони просто допомагають зрозуміти, що правильно поставити. Google Play просто витягне ваш додаток і призупинить вас без допомоги, щоб виправити речі.


2

Нещодавно я виявив 1mobile.com , який, як видається, зосереджений лише на безкоштовних додатках. Їх унікальною особливістю є рекомендації щодо додатків, організовані за темою як "списки програм". Крім того, хоча вони пропонують додаток для доступу до свого ринку, вони також мають прямі посилання для завантаження APK на своєму веб-сайті. Я вважаю їх найбільш корисними, коли Google Play приходить до (неправильного) висновку, що з не визначених причин мій пристрій не вважається сумісним із деяким додатком.

Caveat: Я поняття не маю, звідки вони беруть свій вміст; Я не знайшов багато з точки зору підтримки розробника чи інтерфейсу для завантаження. Здається, вони майже в кожному безкоштовному додатку, доступному в Google Play. Вони просто скреблі веб-сайт Google? Вони легітимні?


2

Soc.io Mall описує себе як більше, ніж просто магазин додатків. Це торговий центр, де можна мати додатки, ігри та електронні книги. Незабаром він збагатиться аудіокнигами та музикою!

 • Індивідуальний Android Mall на основі ваших уподобань
 • Багато інших опцій не доступні в інших магазинах Android
 • Унікальний досвід користувача

Антироїд - це чудовий веб-сайт, який надасть вам відповідну безкоштовну альтернативу платній програмі (яку, можливо, ви могли б придбати, якби не знали про цей веб-сайт).

У мобільному магазині Opera (як у веб-браузері) є багато додатків для Android, які розташовані за категоріями.

Забезпечення іншої альтернативи для користувачів Android.

Редагувати:

Щойно натрапив на Яндекс.Сторе


ОНОВЛЕННЯ: У торговому центрі Soc.io є кілька додатків, які варто придбати, в Антироїд є кілька додатків і несправна пошукова система, а магазин "Яндекс" призначений для європейських (я підозрюю, російських) пристроїв.

2

У попередніх відповідях відсутня AndroidPIT, яка працює на окремому ринку. Звичайно, майже всі знайдені там програми також є в Playstore (але не обов’язково навпаки: тому для відсутніх додатків є посилання на playstore). Розробникам потрібно активно підтримувати свої додатки на цій платформі (тобто завантажувати нові версії), а для платних додатків AndroidPIT надає власний ліцензійний API.

Тож у чому плюс цієї платформи? У ньому є активне співтовариство (на форумах та в блогах новин), і ви можете використовувати альтернативні способи оплати (наприклад, Paypal) на додаток до кредитних карток. Крім того, відгуки про додатки можна знайти і там. Таким чином, з коментарями до магазину, місцевими коментарями та оглядами можна краще зрозуміти, що таке програма - перед завантаженням. Крім того, німецька філія навіть має на своєму форумі розділ « Огляди додатків» , що включає огляди програм для певної бази «за категорією», що полегшує пошук відповідного додатка, оскільки подібні додатки згруповані разом.

Тож якщо вам подобається ця ідея, але ви не хочете іншого "джерела додатків" (добре б дотримуватися однієї ринкової платформи, особливо для платних додатків, - таким чином ви не втратите відстежувати, який додаток ви встановили з якого джерела, і потрапите в проблеми при перевстановці нового (або заводського скидання) пристрою), ви все одно можете піти туди для отримання інформації.

ОНОВЛЕННЯ: AndroidPIT закрив свій незалежний ринок додатків 2014-12-31 .


2

Yalp Store дозволяє завантажувати програми безпосередньо з Google Play Store.

За замовчуванням Yalp Store підключається до служб Google за допомогою вбудованого облікового запису, тому вам не потрібно мати власний обліковий запис Google, щоб ним користуватися. Єдина причина використовувати живий обліковий запис Google - це отримати доступ до платних додатків, якими ви володієте, або залишити відгуки.

У ньому є можливість дізнатися кількість відстежувачів, знайдених у додатку, та переглянути звіт програми через конфіденційність Exodus

IMG:


1

Зараз Google зосереджується на освіті, пропонуючи спеціальну версію свого магазину додатків під назвою Google Play for Education . (Спочатку стосується лише США).

Викладачам полегшується пошук додатків, книг, відео та іншого вмісту, відповідного студентам К-12, дає змогу купувати великі покупки та можливість бездротового розповсюдження програм на групу планшетів учнів.

На початку запуску Google пропонує Play for Education в комплекті з планшетами Google Nexus 7. На початку 2014 року компанія планує також запропонувати Asus Transformer Pad та планшети HP Slate 8 Pro.

Вчителі можуть знайти додатки за рівнем, предметом чи іншими критеріями, а за вміст можна оплатити використання замовлення на покупку.

Відео: Представлення планшетів із Google Play for Education


1

Хоча це скоріше "відповідь лише за посиланням", в цьому випадку немає можливості обійтися, оскільки дане джерело (сподіваємось) підтримується і вміст може змінюватися: Ось список доступних ринків у каталозі Mozilla DMOZ , що також дає можливість користувачам повідомляти про проблеми з ними (якщо такі є). Окрім тих, що вже згадуються у відповідях тут, він також називає, наприклад, Aptoide , AOpenSource - загалом на даний момент написання 25 Android ринків.


0

Я отримав дуже гарну кількість встановлень з mobiletoones.com та apps.opera.com . Крім того, мій дохід також збільшився протягом 2 днів. Якщо ви шукаєте націлених користувачів свого додатка, тоді вам слід розповсюдити свій додаток у багатьох джерелах, а не лише на одному веб-сайті!


0

AppsLib претендує на ринок додатків спеціально для планшетів Android .


0

Магазин Aurora - це відкритий вихідний пристрій Yalp Store, який надає користувальницький інтерфейс користувачам пізніше.

Aurora Store - неофіційний клієнт FOSS в Play Store Google, з елегантним дизайном, за допомогою Aurora ви можете завантажувати додатки, оновлювати наявні додатки, шукати додатки, отримувати детальну інформацію про додатки для відстеження програм та багато іншого.
Ви також можете підробляти інформацію про свої пристрої, мову та регіон, щоб отримати доступ до додатків, які ще не доступні чи обмежені у вашій країні | Пристрій.
Для роботи Aurora Store не потрібна власницька система Google, вона прекрасно працює з GooglePlayService або MicroG або без нього. Тим самим уникаючи різних питань конфіденційності.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.