Як я можу встановити додаток із лише його файлом APK?


42

Я завантажив файл APK для програми на свій ПК. Як я можу встановити його на свій телефон?


10
Окрім наведених нижче відповідей, вам потрібно дозволити встановлення неринкових додатків. Цей параметр можна знайти наSettings | Applications | Unknown sources
ель

2
На ICS налаштування перемістилося наSettings | Security | Unknown sources
Тельпер

Ви впевнені, що це теж потрібно adb install?
Izzy

Простим способом Ви також можете завантажити додаток безпосередньо з url domain.com/build.apk на свій мобільний телефон та встановити його.
Рамеш Чанд

Відповіді:


30
  1. Використовуйте DropBox. Покладіть APK у папку DropBox. Відкрийте додаток DropBox на своєму телефоні, знайдіть apk, торкніться його, і він повинен завантажити його на ваш телефон, а потім встановити.

  2. Використовуйте SD-карту. Підключіть телефон до комп'ютера через USB. Встановіть привід SD-карти. Скопіюйте APK на SD-карту. Демонтуйте телефон. Перейдіть до APK за допомогою програми для перегляду файлів, наприклад Astro. Торкніться APK, і він повинен представити його для встановлення.

Існує незліченна кількість інших способів зробити це, але ці два, мабуть, найпростіші.


4
DropBox - це найпростіший спосіб.
Грем Борланд

1
Чи можна просто надіслати файл APK собі, а потім відкрити його з програми електронної пошти? Я припускаю, що ви б так сказали, якщо це можливо, але просто вказавши на іншу можливість (що може бути простіше).
Ricket

2
@Ricket Email також повинен працювати, або, принаймні, він працює на моєму Droid1 під керуванням CM6 (Android 2.2). Я не впевнений у старших версіях gmail.
Брайан Денні

Так просто, як це?
Натан Фелман

Так, програма Gmail безумовно підтримує пряму установку APK, якщо APK є вкладенням.
Ерік Мілл

13

Інший спосіб...

  1. Помістіть .apk файл на вашу SD-карту (використовуючи телефон як змонтований диск).

  2. Увімкніть програми з невідомих джерел (перейдіть у Налаштування> Програми>, а потім перевірте, що вибрано Невідомі джерела).

  3. Використовуйте такий додаток, як Installer або APK Manager для встановлення програми.


2
Навіщо мені потрібен інсталятор? Чи недостатньо торкнутись файлу .apk?
Натан Фелман

2
Вам не потрібен інсталятор, якщо у вас є браузер файлів для перегляду .apk-файлу.
gary

11

Я вважаю за краще використовувати АБР. Однак це трохи менш зручно для користувачів. Це не найпростіший спосіб, але він працюватиме без SD-карти і працюватиме без підключення пристрою до Інтернету (деякі пристрої (планшети) - ні).

У командному рядку ви введете:

adb install "full-absolute-path-to-apk-here.apk"

Каталог "інструменти" SDK повинен бути на вашому шляху, щоб команда adb працювала.


2

Для цього вам потрібні дві інші програми з ринку

  • Файловий браузер (astro, ...)
  • Інсталятор програми (додаток, ...)

Спочатку потрібно перейти в Налаштування -> Програми -> встановити прапорець "встановити додаток з ненадійних джерел"

Потім ви можете перейти до apk-файлу (вам потрібно скопіювати файл apk на вашу SD-карту) за допомогою менеджера файлів та запустити його за допомогою програми інсталятора


1
1. Я можу переглядати безпосередньо з браузера фондових файлів. 2. навіщо мені потрібен інсталятор?
Натан Фелман

Тому що ви не можете встановити файл apk разом із ринком.
Nicolas NOEL

2

Я думаю, що всі вищезазначені відповіді дуже актуальні. Наступного разу я рекомендую завантажити APK безпосередньо на свій пристрій з мобільного браузера. Ви заощадите час і клопоти переїхати на sd-карту або завантажити в Dropbox для завантаження на свій телефон.


8
FYI: Посилання на "вищезгадані відповіді" є мало проблематичним, якщо люди сортують відповіді по-різному від вас.
алле

1

Ось варіант без проводів:

Встановіть у свій додаток на зразок "Провідник файлів WiFi" (доступний у магазині Play).

У програмі ви встановлюєте каталог "Домашня сторінка" (наприклад, / зберігання / sdcard), і додаток підключається до вашої мережі WiFi та обслуговує цей домашній каталог і надає вам URL-адресу (зазвичай IP-адресу та порт), якими ви зараз можете користуватися будь-яким браузер з будь-якого ПК або пристрою (в одній мережі) для підключення та перегляду / копіювання / переміщення / видалення файлів до і з.

Використовуйте цей метод, щоб перенести файл .apk з ПК на ваш телефон. Тоді просто переконайтесь, що опція встановлення APK з альтернативних джерел (Налаштування-> Безпека-> Невідомі джерела на Android 4.2.2) увімкнена, і якщо у вас ще немає звичайного додатка File Explorer на телефоні, отримайте щось на кшталт "Всього Commander 'та відкрийте звідти файл APK. Процес встановлення розпочнеться, і ви готові йти.


1

Примітка. Наступне рішення тестується на Android 4.2.1, 4.4.2, COS12 (Android 5.0.2) та CM12.1 (Android 5.1.1).


Якщо ваш пристрій працює з будь-якою із зазначених версій Android, а Android вкорінюється, ви можете просто завантажити або перемістити APK на внутрішню / зовнішню SD-карту вашого пристрою, а звідти, під /data/app/. Ви можете використовувати додаток для керування файлами для передачі файлів. Перезавантажте пристрій, і ви знайдете додаток, автоматично встановлене у вашій системі. Ви можете побачити його значок у шухляді додатка, і ви зможете використовувати його звідти.

Додаткова перевага або ж кажучи, вразливість тут, є те , що такий підхід обходить конфіденційність гвардії CyanogenMod і XPrivacy повністю , навіть якщо обидва активні і працює в повністю обмеженому режимі .

Примітка:

  • Мені довелося змінити дозвіл файлу APK на rw-r--r--мою Android 4.4.2, щоб підхід працював.
  • Налаштування невідомих джерел не потрібно вмикати.

1
Ця відповідь була розміщена лише з метою обміну цікавою інформацією. Звичайному кінцевому користувачеві Android це може не дуже зручно чи корисно.
Firelord

0

Переконайтеся, що "невідомі джерела" увімкнено, підключіть пристрій до комп’ютера, опустіть .apk на sd-карту і використовуйте веб-браузер, щоб перейти file:///sdcard, торкніться потрібної apk, скажіть "так", цей файл може підірвати ваш телефон "відлякує сповіщення, потім торкніться сповіщення" завантажений файл "і воно встановлено.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.