Як придбати додаток для друга?


55

Я хотів би придбати гру (ну і справді кілька її копій) для когось із своїх друзів на Різдво. Чи можна це зробити? Чи варто було б покластися на видавця, чи є якийсь спосіб «подарувати» додатки з ринку?


3
Наскільки мені відомо, наразі немає можливості зробити це з Android Market. Тут вони не мають можливості для бізнесу. Я не можу спілкуватися з іншими магазинами додатків, але навіть якщо у них є така функція, ваші друзі повинні знати, як завантажувати apk-файли в бік.
але

1
@Al: Я погоджуюсь, але я думаю, що ви повинні додати "Купівля, відправка та бічне завантаження" як відповідь, тому що це законний спосіб здійснити те, що він просить, і, наскільки я бачу, це єдиний спосіб.
Метт

Відповіді:


19

Оновлення : подарункові картки Google Play тепер широко доступні у багатьох країнах. Дякую @Chahk, що нагадав мені оновити.

Amazon випустив власну Android Appstore, яка дозволяє надсилати подарункові картки Amazon, які можна придбати для Android Apps. Для цього потрібно кілька додаткових кроків, але має дозволити вам подарунок , що ви хочете , поки вона не буде буде додана до оригінального Android Market Google Play Store .


8
Як НЕ використовувати URL shorteners на цьому сайті, особливо ті , які є партнерськими посиланнями.
але

2
@ al-everett Не повториться
громовідвід

І все-таки це партнерське посилання
Basic

1
Можна також згадати подарункові картки Google Play . Я не думаю, що вони були доступні ще коли ви опублікували відповідь, але зараз вони є скрізь (у кількох вибраних країнах).
Чах

1
Подарункові картки змушують мене платити 15 €, коли я хочу подарувати програму за 2 євро, що, зокрема, є марною тратою, якщо це не подарунок, а краще передавати програму дітям або партнеру.
Харальд

34

Для цього в запиті помилок Android є запит на особливості. Якщо ви бачите цю функцію, натисніть на зірка.


9
запит на функцію чітко позначений як WrongForum . Програма відслідковування помилок Android стосується розробки з відкритим кодом і не має нічого спільного з Google Play . будь ласка, перестаньте клопотати чортів, вони не можуть у цьому допомогти.
törzsmókus
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.