Переглянути повну назву пакета програми?


81

Я використовую Android 4.0.3 і більше не можу знайти назву пакета для якоїсь програми. Якщо я пам’ятаю, я ходив до «Програми» і вже там міг бачити.

Отже, як я можу побачити повну назву пакета якогось додатка? Мовляв, назва програми - "Тест", і мені потрібно переглянути його пакет com.test.mytest.


Прийнята відповідь на це запитання (що має протилежну проблему: пошук назви програми, коли ви знаєте назву пакета) пропонує просто знайти його на веб-сайті Google Play. Назва пакета буде прямо там, в URL-адресі.
алей

3
@AlE: Якимсь чином рішення "просто шукати його на веб-сайті Google Play" не спрацьовує, коли сенс дізнатися унікальний ідентифікатор пакета полягає в тому, щоб знову знайти додаток на веб-сайті Google Play :)
АБО Mapper

Відповіді:


51

Якщо вам зручно користуватися командним рядком, мені подобається рішення - команда pm Android. Його можна легко назвати за допомогою adb так:

$ adb shell "pm list packages -f test"
package:/system/app/AutomationTest_JBUP.apk=com.sec.android.app.DataCreate
package:/system/app/BluetoothTest.apk=com.sec.android.app.bluetoothtest

Замініть testбудь-який пакет, який ви шукаєте.

pm має різноманітні варіанти, які можуть бути корисні залежно від того, що ви хочете зробити:

usage: pm list packages [-f] [-d] [-e] [-s] [-3] [-i] [-u] [FILTER]
pm list packages: prints all packages, optionally only
 those whose package name contains the text in FILTER. Options:
  -f: see their associated file.
  -d: filter to only show disbled packages.
  -e: filter to only show enabled packages.
  -s: filter to only show system packages.
  -3: filter to only show third party packages.
  -i: see the installer for the packages.
  -u: also include uninstalled packages.

Це працює ідеально. Як загальне рішення, це здається правильною відповіддю на питання. Також ми можемо використовувати, grepякщо знаємо частину назви пакета.
gnuanu

2
@gnuanu Так, спочатку я використовував grep, а потім зрозумів, що прапор -f робить те саме (фільтрує за назвою пакета), як ви бачите в прикладі. Або добре працює.
bmaupin

Якщо ви перебуваєте в Windows, використовуйте подвійні лапки "замість одинарних '. Ось так: adb shell "pm list packages -f test"Або ви отримаєте дивні помилки.
ADTC

3
Це не працює, якщо повне ім’я програми чи apk-файлу не містить відображеного імені програми. наприклад, "Служби Google Play" - це com.google.android.gms, але це в принципі неможливо знайти
goweon

6

Просто поділіться програмою з Google Play Store десь (натиснувши кнопку спільного доступу на сторінці додатка) і перегляньте загальну вартість.

Ви побачите щось на зразок: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.my.packagename

(Якщо ви не можете знайти його в Google Play: ви можете довго натискати на піктограму додатка та натискати "Інформація про програму". Перейдіть внизу сторінки Android, а потім натисніть "Інформація про додаток у магазині")


5

Найкращим способом, здається, є використання витяжки APK . Вам фактично не потрібно витягувати жоден APK, ця програма відображатиме кваліфіковане ім’я кожного встановленого додатка. Це має охоплювати всі програми.

Якщо з якоїсь причини він не може знайти вашу програму, огляньте SD-карту. Якщо вам пощастило, додаток зберігає свої дані або налаштування у папці, яка має кваліфіковане ім’я програми, наприклад, десь на своєму шляху /mnt/sdcard/Android/data/net.sylark.apkextractor.


4

Ви можете заглянути в LogCat. Відкрийте LogCat (або в Eclipse, або на cmd-рядку - якщо пристрій підключено до вашого ПК - або на самому мобільному телефоні, використовуючи будь-який додаток, що дозволяє переглядати LogCat). Як тільки LogCat буде доступний, запустіть додаток - у журналі, що відповідає "ActivityManager", буде відображено розпочату діяльність. Це , як правило , в форматі: "Starting activity: Intent { act=android.intent.action.MAIN cat=[android.intent.category.LAUNCHER]...". Хоча технічний такий підхід може бути, це - ІМХО - найкращий спосіб отримати знання про активність запуску будь-якого з встановлених додатків.


3

Якщо ви досвідчені у використанні adbта Linux, ви можете знайти це досить швидко, використовуючи команду linux grep.

Просто зробіть:

adb shell
ls -al /data/data/ | grep 'yourAppName'

Вам, звичайно, потрібен root, щоб мати можливість шукати /data/data/


Тож як мені стати корінь? Коріння, як у Linux або root, як у "root" вашого пристрою?
НельсонГон

2

Додаток OS Monitor надасть вам необхідну інформацію для запуску процесів, коли ви відкриєте Процес на головному екрані, натиснувши його.

Натисніть на зображення, щоб збільшити

OS Монітор PS ім'я

Це дуже потужне додаток для моніторингу найглибших частин Android.


1

В даний час, багато додатків можуть показати ім'я пакета , встановлений додаток, такі як Elixir 2 (див варіант Додатки), My App List , Додаток Інформація та багато чого іншого в магазині Play.

Знімки екрана тих, які я використовую:

введіть тут опис зображення введіть тут опис зображення введіть тут опис зображення

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.