Як Amazon Appstore перевіряє свої програми?


9

Кілька разів після завантаження програми з Amazon Appstore, під час відкриття програми з’являється спливаюче повідомлення про помилку, подібне до наведеного нижче:

Amazon Appstore

Під час перевірки цієї програми виникла проблема. Завантажте його ще раз.

Це відбулося не під час першого запуску програми, а, скоріше, у другому (або, можливо, пізніше). Видалення та повторне завантаження завжди вирішує проблему; він більше не виникає для того ж додатка (крім Gentle Alarm. Я не міг його вимкнути, оскільки Amazon не дозволив програмі працювати, а лише сервіс. Gah).

Моє запитання: чому це відбувається? Якщо програма працює добре, вона не повинна бути пошкоджена, тому я не бачу, чому її неможливо перевірити (тим більше, що вона була перевірена нормально при першому запуску). Чи завантажуються додаткові дані? Чи керується цим додатком чи додатком? (Тобто очищення даних для одного, іншого чи обох вирішить проблему, не потребуючи повторного завантаження?)

Відповіді:


11

Відповідно до їхнього блогу розробників , додаток завантажує невеликий маркер для програм DRM'd, які він використовує для перевірки їх при запуску:

Як можна переконатися, що користувач має право на додаток без доступу до Інтернету?

Під час процесу встановлення програми клієнт Amazon Appstore завантажує невеликий маркер, який надає користувачеві право доступу до програми. Дійсний маркер дозволяє користувачеві, який придбав додаток, отримувати доступ до його програми в режимі офлайн. Клієнт Amazon Appstore періодично спілкуватиметься з серверами Amazon, щоб оновити маркер.

Я здогадуюсь, чому ви бачите помилку в тому, що маркер застарів або просто пошкоджений (можливо, помилка в магазині). Повторне завантаження, ймовірно, оновлює маркер, оскільки він спочатку був завантажений під час встановлення, але це здається, що ви також можете очистити дані програми і ввійти, щоб отримати дійсний маркер, або, можливо, просто запустити додаток і дозволити йому підключитися / оновити сам (ще не пробував це, оскільки я ще не мав цієї помилки).


5

Я просто навчився цього уроку важким шляхом. Amazon вимагає хоча б раз на день підключення до Інтернету, інакше ви не зможете отримати доступ до своїх програм, придбаних у них. Я був за кордоном з плямистим Інтернет-сервісом, і через один день усі програми дали мені те саме повідомлення про помилку. Amazon не вибачився, коли я поскаржився, але вони повернули мої покупки, щоб я міг їх знову придбати через Android Market, який не має таких ідіотичних вимог.


2
Гм, це, мабуть, питання, яке у мене виникло. Я намагався використовувати Gentle Alarm, і я не міг його вимкнути, оскільки Amazon не дозволив програмі запуститися! Мені довелося витягнути акумулятор і видалити додаток пізніше.
Матвій
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.