Як я можу отримати додатки в магазині додатків Amazon з непідтримуваного регіону?


25

В даний час магазин додатків Amazon видається лише США. Подібно до того, як я можу використовувати американський Android Market з Європи? , Я хочу знати: Як я можу використовувати американський магазин Amazon Appstore?

Можливо, Market Enabler не працює, і це не на основі IP-адреси, як я вважав раніше. Будь-які пропозиції?


Цікаво: що ви можете зробити в магазині Amazon, що ви не можете використовувати звичайний ринок Android?
Edelcom

6
Не багато, але вони щодня дарують один платний додаток безкоштовно. Сьогодні Rio Angry Birds Rio. Редагувати: виявляється, що є більше .
Метт

2
Наскільки я можу сказати, додаток не дає Amazon, а розробник, який не отримує зарплати. З Angry Birds Rio це буде інакше, тому що хочуть залучити людей і тому неодмінно вкладуть гроші в цю гру, але іншим розробникам може не пощастити.
Edelcom

Зауважте, що обхід регіональних обмежень насправді є більш серйозним правопорушенням, ніж просто піратство програми прямо. Принаймні, в ЄС.
Let_Me_Be

3
@Let_Me_Be Чи можете ви надати будь-яку посилання на підтримку вашої заяви?
hennes

Відповіді:


23

Ви повинні "довести", що є резидентом США, зайшовши один раз до магазину із IP-адресою в США . Достатньо використовувати американський проксі.

Крім того, для придбання додатків вам потрібна кредитна картка США з адресою для виставлення рахунків; щоб завантажити безкоштовні програми, ви можете підробити номер (всі 0 працюватимуть) та адресу. Потім переконайтеся, що замовлення в 1 клік увімкнено у вашому обліковому записі Amazon.com (Appstore запропонує вам це зробити та надасть посилання). Попередньо передплачена кредитна картка в доларах може бути хорошим способом зробити це для людей поза США, я не впевнений.

Деякі користувачі, здається, повідомляють, що Amazon зараз блокує IP-адреси, які не є США. Це не на 100% точно, оскільки я щодня отримую доступ до програми з Канади без жодних проблем. Однак він може блокувати конкретні країни, і в цьому випадку вам потрібен проксі / VPN, заснований у США. Переконайтеся, що ви їй довіряєте, щоб облікові дані вашого облікового запису не були порушені; не використовуйте Tor / Orbot!


2
Я просто набирав це як відповідь, коли ви публікували це. Один із способів зробити транзакції більш безпечними - отримати попередньо оплачену кредитну карту та стягнути її лише з коштів, коли вам потрібно. Якщо ви просто покладете 10 доларів за раз, найбільше дістанеться злодіїв - це пара чашок кави.
Метт

Власне, мені вдалося активувати 1-клік за допомогою фіктивної кредитної картки (0000-0000-0000-0000) та повністю підробленої поштової адреси. Я думаю, Amazon не перевіряє номер кредитної картки, поки ви фактично щось не купите ...

Так, це добре, якщо ви хочете лише безкоштовні програми. Проблема полягає в тому, якщо ви намагаєтеся придбати програми з фальшивою адресою; Amazon та компанія, що надає ваші кредитні картки, напевно, незадоволені. Цікаво, що всі 0 працювали, хоча!
Матвій

"Просто підключіться до Інтернету за допомогою свого смартфона американський проксі і вже Amazon задоволений. Після єдиної автентифікації як" американських "користувачів ми змогли використовувати навіть без майбутнього IP-US Amazon Appstore." Ось посилання Google Translate на оригінальна стаття .
ce4

2

Це від MoDaCo працювало на мене:
використання програми Amazon Appstore за межами США (включаючи платні програми)

Суть вам потрібна ..

  1. Обліковий запис на amazon.com (а не .co.uk чи інше)
  2. Дійсна американська адреса та номер телефону, який потрібно приєднати до цього облікового запису
  3. Номер зареєстрованої у США кредитної / дебетової картки для облікового запису, приєднаного до налаштувань рахунку в один клік

Юридичні та "незаконні" методи, наведені у посиланні.

Оновлення
Цей метод більше не працює, оскільки, здається, Amazon почав перевірку вашого регіону (імовірно, IP-адресу). Так виглядає, що вам зараз потрібно буде використовувати VPN із США.


1

Я просто хотів би повідомити всім про те, що спочатку я зареєстрував свій Fire в обліковому записі, в якому була адреса США та підроблена кредитна картка AMEX, а потім я додав свій номер (австралійського) банківського рахунку, і він працює чудово. Я ще нічого не купував у своєму Fire, але я успішно придбав Quickoffice Pro з веб-сайту Amazon. = D

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.