Чи є обмеження в кількості пристроїв, на які можна встановити Apps, з Amazon App Store?


13

Нещодавно я почав користуватися магазином додатків Amazon і помітив, що він копіює додатки, які я вже придбав або завантажив на інші пристрої Android, якщо входжу за допомогою того ж облікового запису. Чи є визначене обмеження щодо кількості пристроїв, на яких це підтримується? Якщо у мене є 10 пристроїв Android, чи можу я придбати додаток один раз і встановити його на всіх?


У мене те саме питання. Сумніваюся, що у мене є 25 пристроїв. У когось є пряма URL-адреса для переліку, якщо пристрої? Позначити

Відповіді:


7

Так , ви можете встановити всі додатки, які ви купуєте через додаток Amazon, на будь-якому пристрої, пов’язаному з цим обліковим записом Amazon. Він функціонує так само, як платні програми на Android Market, які доступні для всіх пристроїв, пов’язаних із цим обліковим записом Google.

У мене є три пристрої Android, і всі вони пов’язані з тим самим обліковим записом Amazon та тим же обліковим записом Google, і коли я купую додаток через Market або Appstore, я маю його на всіх трьох пристроях.


5

Максимум - 25. Це скаже вам, що ваше ім'я користувача або пароль невірні, якщо ви більше намагаєтесь зробити авторизацію. Хоча досить просто видалити їх з веб-сайту amazon

Знайдено джерело: http://forum.xda-developers.com/archive/index.php/t-1315474.html


Звучить правдоподібно, але чи можете ви вказати на будь-яку документацію, яка говорить про це?
але

2
Ні, просто особистий досвід. Я часто витираю свої пристрої та накопичую 25 авторизованих пристроїв, чи вони все ще використовуються чи ні. Я продовжував отримувати помилку, що моє ім’я користувача та pwd були невірними. Саме тоді я почав розслідування і знайшов цю посаду. Я ніколи не знайшов нічого, що насправді допомогло б мені, я просто увійшов в Amazon з веб-сайту, порахував свої авторизовані пристрої, і було 25. Видалено найстаріший і, напевно, мій останній пристрій snyc'd просто чудово.
Джош

1
Я можу віднести ліміт пристрою до 25 (особистий досвід). Після багатьох встановлених нестандартних програм, я досяг цієї межі, і мені довелося очистити купу старих пристроїв.
Стівен Шраугер

3

Придбані програми прив’язані до вашого облікового запису Amazon. Ви також можете прив’язати кілька пристроїв до свого облікового запису Amazon. Однак на кожному пристрої повинен бути встановлений додаток Amazon Appstore, і він повинен бути ввійти в систему, щоб отримати доступ до програм, встановлених через Amazon Appstore, що дасть можливість будь-кому з будь-якого з цих пристроїв купувати додаткові додатки за допомогою акаунта Amazon, і це оплата інформація. Отже, як описує довідка Amazon , схоже, що це можливо. Однак це також виглядає як дуже погана ідея, якщо ви абсолютно не довіряєте всім, хто має кожен з цих 10 пристроїв.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.