Як видалити додаток, встановлений за допомогою Amazon Appstore?


22

Я встановив додаток за допомогою Amazon Appstore, але я не бачу способу його видалити. Підтримка Amazon не змогла відповісти на моє запитання через 2 дні.

Я віддаю перевагу методу, який не передбачає видалення його за допомогою менеджера файлів або якогось кореневого доступу.


Sidenote: Чи навіть магазин додатків Amazon був відкритий протягом 2 днів? Я думав, що це відкрилося тільки вчора ...: - \
самотній човен

1
@loneboat - Це було насправді друге, що я помітив про це. Перше - наскільки це непокоїло мене, що ви не можете завантажити безкоштовну програму, не ввімкнувши One-Click і, отже, пов’язати CC # зі своїм обліковим записом. Супер кульгавий.
newuser

Відповіді:


19

На головному екрані натисніть кнопку меню і виберіть Settings. Потім виберіть Applications, а потім Manage applications. Знайдіть додаток, яке потрібно видалити, і виберіть його, а потім очистіть пов’язані з ним дані, торкнувшись Clear dataта торкніться Uninstall.

Вуаля!

Редагувати: я фактично щойно помітив це в офіційній довідковій документації Amazon для їх Appstore (з 14 червня 2011 р.):

...

Amazon Tested
Щоб забезпечити найвищі якості додатків у нашому каталозі, ми проходимо всі матеріали через ряд тестів. У цьому процесі ми перевіряємо програми на відомі віруси та зловмисне програмне забезпечення, тестуємо додаток, щоб перевірити, чи він насправді робить те, що він вимагає, і перевіряємо, чи впливає додаток на стабільність інших функцій вашого телефону. Ці тести включають (але не обмежуються ними):

  • Встановлення: додаток встановлюється та відкривається, оновлення можна встановити, а програму можна видалити, дотримуючись звичайного методу видалення телефону.

...

(Курсив доданий мною.)

Зрозуміло, що вони навмисно лишили позароджений метод Amazon Appstore для видалення завантажених та встановлених програм із них.


Я знав, що це щось прямо під моїм носом. Моя помилка очікувала, що ця функція буде в самому додатку Amazon Appstore. Спасибі.
Джеймс Рот

2
@James Roth - Так, дійсно глупо, що Amazon не думав додавати цю функцію в свій магазин. Година любителя там. До речі, зробіть сайт послугою і не забудьте позначити відповіді як "правильні", якщо вони допомогли вам вирішити вашу проблему; це відображається в статистиці сайту, оскільки він все ще знаходиться в бета-версії (це також допомагає нашим результатам повторень :-D)
newuser

6
Зроблю. StackExchange не дозволяє користувачам ставити питання як правильне протягом 10 хвилин після його запитання.
Джеймс Рот

1
@James Roth - Дійсно? Вибачте з цього приводу, я не хотів звучати як укол. Я ніколи з цим не стикався.
newuser

2
@JonnyP Також є дебати щодо прийняття відповідей занадто швидко, див., Наприклад, meta.fitness.stackexchange.com/questions/64/…
Прочитайте Метью

2

Тільки FYI, вони мають інструкції, розміщені на їхньому сайті в розділі " Ваші програми та пристрої " на сайті amazon.com/apps , підтримка повинна була мати можливість відповісти на це дуже швидко. Видалити, безумовно, не вистачає самого додатка.

Примітка. Якщо ви видалите сам Amazon Appstore, деякі завантажені через нього програми можуть більше не працювати, це було підтверджено програмою Angry Birds Rio Droid-life .


1

Ви, хлопці, перевіряли оновлену офіційну документацію допомоги Amazon ?

Як я можу видалити додаток зі списку Мої програми?

Відвідайте свої програми через веб-браузер. Виберіть "Видалити цей додаток" у спадному меню "Дії ..." праворуч від програми, яку ви хочете видалити. Підтвердьте, що хочете видалити додаток, і ваш додаток буде видалено зі списку Мої програми на всіх пристроях Android, зареєстрованих у вашому обліковому записі. Якщо додаток було завантажено на пристрій, його доведеться видалити вручну.


Він також говорить, що якщо я видалю, мені доведеться заплатити за додаток, якщо я хочу його знову встановити пізніше. Це не прийнятно! Мені потрібно видалити, оскільки є якась несправність із встановленням програми.
Майкл

1

Оновлення: у додатку для Android перейдіть до пункту Мої програми> Хмара, натисніть довгий і він запропонує видалити його з рівня хмари Amazon.

Немає більше набридливих випадкових переустановок.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.