Чи є програма, яка розрядить батарею?


9

Чи є додатки, які спеціально допоможуть швидко розрядити акумулятор?

Сценарій, який я хотів би мати, це, якщо я хочу швидко розрядити акумулятор, щоб знову зарядити його повністю. Деякі кажуть, що це допоможе продовжити термін служби акумулятора, повністю виснаживши / зарядивши акумулятор.


3
Увімкніть GPS. Поставте мобільний телефон біля вікна. Також змініть налаштування, щоб завжди тримати екран увімкненим. Слідкуйте за тим, як акумулятор злився. : D
абхі

2
Вам не слід цього робити, оскільки у вас, швидше за все, є літій-іонний акумулятор, і процес, про який ви говорите, - це для батарей NiCad. Що стосується батарей Li Ion, то чим менше ви розряджаєте їх, тим краще. Дивіться відповідь Адама Лассека нижче.
Метт

Відповіді:


7

Це питання відповідає цим же принципом: що змушує акумулятор виснажуватися швидше, ніж може заряджати?

Так що може бути, а може і не бути додатком, розробленим для розрядки акумулятора, але вам, мабуть, просто потрібно включити додаток, що використовує GPS. Це допоможе повністю розрядити акумулятор, але я не знаю, що це перед перезарядкою продовжить термін служби акумулятора.


8

Не робіть цього . Ви фактично завдаєте шкоди життю акумулятора, повністю розряджаючи його перед зарядкою. Дивіться цей сайт для обговорення того, як глибина розряду впливає на час роботи акумулятора.

Єдина причина, яку ви можете повністю розрядити перед перезарядкою - це якщо у вас батарея NiCad, чутлива до ефекту пам'яті. Ваш смартфон, швидше за все, використовує літій-іонний полімерний акумулятор, тому немає вагомих причин повністю розрядити акумулятор. Термін експлуатації довший, якщо у вас невелика глибина розряду.


1
Нижче цитується з цього питання Batteries with fuel gauge (laptops) should be calibrated by applying a deliberate full discharge once every 30 charges. Running the pack down in the equipment does this. If ignored, the fuel gauge will become increasingly less accurate and in some cases cut off the device prematurely.
IsmailS

4

Я знаю, що мій телефон - Evo HTC - насправді має інструмент діагностики, єдиною метою якого є якнайшвидше розрядити акумулятор. Відкрийте дозвон і введіть:

*#*#3424#*#*

Вам не потрібно натискати надіслати або нічого. Нещодавнє оновлення для Evo заблокувало ці інструменти, тому сподіваємось, що ви все ще можете отримати до них доступ. Ви також можете шукати конкретні коди пристрою, якщо ваші випадки відрізняються. Укорінені користувачі знайшли спосіб повернути ці інструменти.

Утиліта доводить яскравість до кінця, запобігає сну, вмикає камеру та спалахує, вмикає GPS та постійно оглядає її тощо. В основному робиться все, що може розрядити акумулятор, але не пошкодити телефон (тобто це не робить постійно вібрує, тому що це, мабуть, буде погано).


1

Активізація спільного використання Wi-Fi повинна випорожнити акумулятор за пару годин.

Після перших кількох циклів заряду акумулятор повинен мати оптимальні показники. Як це працює, я насправді не знаю. Але після перших кількох днів у мене було трохи більше використання від повністю зарядженого акумулятора.


1

Я знайшов комбінацію, яка малює більше 2 ампер на своєму телефоні, не вимагаючи жодного вбудованого додатка.

  • Ліхтарик!
  • Яскравість до максимуму. Очевидний, але легко забутий.
  • Вимкніть адаптивну яскравість. Сон після 30 хвилин або краще: відтворюйте відео.
  • Потокове відео в потоковому зображенні (YouTube, Netflix, ...) Це активує: 1. відеодекодер, 2. екран, 3. wifi (або стільниковий, якщо ви можете собі це дозволити). Якщо ви не можете скористатися мережею, спробуйте Video Looper , жодних дозволів не потрібно. Також є параметр "циклу один", похований у параметрах MX-плеєра
  • Завантаження GPU, наприклад, https://jbouny.github.io/fft-ocean/ або https://webglsamples.org/aquarium/aquarium.html Підтримує GPU активним лише за допомогою веб-браузера; не потрібно додаток.
  • GPS навігація
  • Вентилятор, щоб уникнути термічного дроселювання!

Деякі додатки показують загальний мозок акумулятора.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.