Процентне значення акумуляторної батареї на додаток майже ніде


19

коли я дивлюся на свій Nexus 5 з Android 5.1. екран батареї, я можу побачити щось подібне:

Знімок екрана Знімок екрана
Знімки екрана (натисніть зображення для великих варіантів)

Сума всіх відсотків на додаток у списку становить 10. Однак, як бачите, витрачається 60% акумулятора (залишається 40%). Отже, яка тут угода? Хто спожив 50% акумулятора? Або що означають відсотки поруч із додатками?

Як бачите, екран був увімкнений лише декілька коротких разів, той самий для пробудження, а ще час роботи акумулятора - близько 18 годин? Я не розумію.

Крім того, я виявив, що про цю проблему повідомляється на AOSP, але, схоже, ніхто з google не хвилює: https://code.google.com/p/android/isissue/detail?id=80131


Нижче знайдіть необгрунтовану відповідь. Ще кілька підказок може з’явитися, коли ви торкніться графіка у верхній частині екрана - тому, якщо ви також можете зробити знімок екрана цього екрану, ми можемо розповісти більше (і я можу тоді оновити свою відповідь;)
Іззі

Дякую за другий скріншот! Відповідно я оновив свою відповідь, як і обіцяв :)
Izzy

Мене це засмутило, тому я встановив GSam (найкраще некореневе додаток, яке я міг знайти), а статистика використання батареї, що вона повідомляє, кардинально відрізняється від того, що говорить вбудований додаток. Одне чи інше (або те і інше) просто невірно, і оскільки статистика GSam принаймні невідповідна, на відміну від сторінки налаштувань акумулятора, я здогадуюсь, що вбудований додаток зламаний.
Джош

Відповіді:


14

Зазвичай існує неправильне уявлення про те, як слід інтерпретувати ці "числа". Наприклад, на екрані екрана відображається "Екран: 3%". То що це означає?

  • а. екран з’їв 3% акумулятора, зменшивши його, наприклад, зі 100% до 97%
  • б. екран відповідав за загальне скидання на 3% - у цьому випадку він "з'їв 1,8% соку"

Підказка: це не а) - тому ваші номери лише припадають на 6% стоку (10% від 60% стоку).

По-друге, не всі учасники партії були названі - є поріг. Я не впевнений, де саме лежить цей поріг, але можна припустити, що десь нижче 1% участі вони просто стають «нецікавими».

Що ще залишає відкритим питання: за що відповідали решту 90% 60% «втрати акумулятора»? Щоб дізнатися про це, вам знадобиться помічник, щоб підбити підсумки. Рекомендую ознайомитись із моїм списком програм для виявлення споживачів акумулятора . Особисто я використовую BetterBatteryStats - який, принаймні, в «технічній сцені» (особливо на XDA) - «референтний продукт». Менш технічно орієнтовані користувачі часто користуються GSam Battery Monitor .


Тепер перейдемо до вашого другого скріншоту. Зосередьтеся на смугах нижче графіка:

  • Сигнал стільникової мережі: у вас був досить сильний стільниковий сигнал - за винятком декількох хвилин до ~ 10 ранку (де ви були поза покриттям - червоний) та після ~ 10 ранку (слабкий сигнал - жовтий). Цей бар виглядає чудово.
  • GPS увімкнено: тут не велика справа, лише дві крихітні смуги. Якщо ви бачите великі кольорові зони на цій панелі, можливо, додатки заполонять ваш GPS-модуль запитами, що швидко розряджає акумулятор.
  • Wi-Fi: Ваш Wi-Fi постійно було ввімкнено. Якщо ви не використовували його весь цей час - і особливо, коли ви не могли ним користуватися, оскільки не було мережі / AP, яку ви хотіли використовувати), ви можете розглянути можливість її вимкнення, коли не використовується. Є автоматика WiFi, яка може подбати про це, див., Наприклад, Автовідключення Wi-Fi, коли поза зоною wifi? - інакше він використовує енергію для постійної перевірки наявних точок доступу. У вашому випадку це не є великою проблемою - так як згідно з першим скріншотом, на WiFi припадає лише 1% від загального споживання.
  • Зарядка: за весь час ви ніколи не підключали зарядний пристрій. Добре знати :)

Ага - ви помітили, що я пропустив два бари? Так, і два важливих при цьому. Це потрібно бачити разом: Ваш пристрій "прокидався" частіше, ніж ваш екран увімкнено, тому деякі додатки активізуються, коли ви активно не використовуєте свій пристрій. Це може бути нормально (і насправді тут не виглядає надмірним) - подумайте про фон-синхронізацію, щоб перевірити наявність нової пошти, оновлення віджетів, з яких ви робите, Spotify, що передає музику на вуха (для цього не потрібен екран), і подобається. Хоча "великі блоки" в панелі пробудження без відповідної частини в екрані на панелі повинні привернути вашу увагу. Використовуючи приклад Spotify, ви, можливо, зможете з легкістю рахувати їх (ви в той час передавали музику? О, гаразд: тоді це, мабуть).

Знову ж таки, ви не завжди можете співвіднести їх із першим екраном. Для дійсно ретельного аналізу вам знадобиться конкретна програма. І справді хороші, коли хочеться «копати глибоко», не приходять безкоштовно. Перший мій погляд був би платною версією SystemPanel та порівнянними кандидатами, які можуть забезпечити гарний фоновий моніторинг (перегляньте скріншоти; ви також помітите, що ця програма не забуде про речі, які брали участь лише з 0,2%). Ви можете надати безкоштовну версію вигляду, якщо вам цікаво, вона може робити і більшість речей.


Як можна побудувати інструмент настільки неточно? не складає 90%? Що стосується BetterBatteryStats: "Через серйозні зміни Google у Kitkat кореневому доступу потрібен з 4.4 і вище" - ну, я не збираюся
викорінювати

Вам потрібно було прокручувати, доки ваші пальці не будуть поранені, якщо ви хотіли бачити їх. Якщо, як я писав, "інші процеси" споживають менше 1% кожен, і ви хочете скласти 90% використання - проста математика пояснює, чому :) Але я згоден з вами: цей вбудований інструмент далеко не ідеальний . Все ж цього достатньо у більшості "нормальних випадків". // BBS: забули про те , що корінь питання в самому справі (новітній Android версія використовується тут в 4,3 - і всі мої пристрої є корінням). Виберіть інший зі списку тоді: як щодо GSam ?
Izzy

Дякую за оновлення ... що стосується wifi, я не роздумую про його вимкнення та повторне ввімкнення 4 рази на день (домашній wifi, робочий wifi) .. і я, звичайно, не купував смартфон Nexus5, щоб бути в автономному режимі цілий день для економії акумулятора :) І я не впевнений у цьому заощадженні - якщо я
вимкну

Це часто залежить від вашого пристрою (мій LG O4X, наприклад, використовує набагато більше енергії під час Wi-Fi) та доступності (якщо немає WiFi, ваш пристрій може увійти, він все одно повернеться до 2G / 3G / LTE - але в додаток до цього продовжуйте його постійне сканування, щоб деякі WiFi стали доступними). Тож якщо ви впевнені, що недоступний Wi-Fi у мережі недоступний, він, безумовно, коштує додаткових витрат при включенні - без жодної вигоди.
Іззі

SystemPanel ( у мене є платна версія) має свої власні дивні примхи ... наприклад, на моєму телефоні він показує середнє використання процесора працює близько до 10% весь час і всі ж використання батареї часто опускається нижче 3% / год; Крім того, якщо я (подумки) додаю весь час процесора, повідомлений кожним додатком, він також не додає до 10%!
Майкл
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.