Як встановити з невідомих джерел на AT&T?


9

У мого друга є HTC Aria на AT&T. На екрані налаштувань програми він не має можливості дозволити встановлення програм із невідомих джерел. Чи є можливість змінити цю опцію, щоб дозволити йому встановлювати завантажені програми (* .apk файли), не вкорінюючи телефон?

Відповіді:6

Ви можете встановити додатки на HTC Aria за допомогою клієнта ADB.

Вам потрібно буде встановити Android SDK на свій ПК, а потім використовувати ADB для встановлення файлів .apk.

Щоб встановити Android SDK, виконайте кроки в посібнику для розробників Android щодо налаштування телефону для розробки.

Якщо у вас є Windows, вам потрібно буде перейти до HTC, щоб отримати драйвери пристрою, оскільки Google надає драйвери лише для своїх пристроїв. Чомусь HTC недостатньо публікує драйвер ADB, але він включений у програмне забезпечення HTC Sync. Ви можете захопити останню версію зі сторінки завантажень Aria від HTC.

Користувачам Mac та Linux не потрібно встановлювати драйвери пристроїв, щоб використовувати ADB.

Нарешті, підключіть свій пристрій до ПК, переконайтесь, що на пристрої включений режим налагодження. У системному треї ви повинні побачити запис про те, що пристрій перебуває в режимі налагодження. На своєму ПК запустіть таку команду:

adb install yourapp.apk

Це встановить додаток на ваш телефон, і ви будете добре їхати! Зауважте, що вам або потрібно буде мати на своєму шляху каталог android-sdk / platform-tools, або запустити команду з цього каталогу.


Сторінка завантаження HTC - це htc.com/us/support/aria-att/downloads . Я би додав це, але наразі можу розміщувати лише одне посилання на статтю.
Симетричний

Це працює і для завантажень веб-магазину Amazon. Я просто шукав вміст свого телефону (після встановлення його на дисководі) знайшов файли .apk і встановив їх за допомогою adb. Візьміть ТО AT&T;)
TJB

1

Я знаю, що це дійсно стара (і, мабуть, вже не актуальна) публікація, але оскільки у мене є HTC Aria, і я поділився тим же питанням, я вважав, що варто опублікувати інший варіант. Я б запропонував перевірити програму під назвою SuperOneClick . З його допомогою мені вдалося назавжди дозволити моїй Aria встановлювати неринкові програми. Це також дозволить встановити ринок Amazon. Все це без необхідності викорінювати телефон або робити щось, щоб скасувати гарантію (принаймні, наскільки мені відомо). Це було дуже просто у використанні.


-1

Ви можете спробувати інструкції в цій публікації XDA . Майте на увазі, що це призведе до відключення вашої можливості надсилати / приймати MMS-повідомлення, а для виправлення знадобиться жорсткий скидання:

  1. Перейдіть у "Налаштування"
  2. Перейдіть до "Програми"
  3. Перейдіть до "Керування програмами"
  4. Перейдіть на вкладку "Усі" (або будь-яку вкладку, де відображатимуться всі ваші програми)
  5. Знайдіть програми "Постачальник налаштувань налаштування"
  6. Натисніть "Очистити дані"
  7. Поверніться на вкладку "Усі" (або будь-яку вкладку, де відображатимуться всі ваші програми)
  8. Знайдіть програму "Налаштування"
  9. Натисніть "Очистити дані"

Завершено, якщо ви повернетесь до "Програми", тепер у вас буде можливість ввімкнути "Невідомі джерела"


1
Будь ласка, зупиніть це на форматуванні
pzkpfw

Зв’яжіться зі своїми місцями, де ви знайдете ваш вміст, щоб вони могли легко знайти його (а не розпливчасту заяву "знайдено в XDA") та надати належну належність авторам оригіналу.
eldarerathis
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.