Як використовувати GPS, щоб нагадати мені щось купувати?


28

У своєму місті мені доводиться робити багато покупок у багатьох різних місцях. Іноді мені здається, що я хочу згадати, щоб придбати якісь речі, коли проїжджаю в певному місці.

Чи є якийсь простий і безкоштовний спосіб досягти цього за допомогою телефону Android?


Я часто бажав такої програми. Але в першу чергу я хотів би, щоб місце розташування визначалося на основі WiFi SSID, а не GPS-координат, оскільки більшість часу у мене ввімкнено Wi-Fi та відключений GPS. Мені також легше запам'ятати SSID, ніж координати GPS.
kasperd

@kasperd Android використовуватиме будь-які служби локації, які ви включили. Я не думаю, що жодна з відповідей обмежується GPS.
mattm

Тут багато варіантів нагадувань про місцеположення :)
Izzy

Відповіді:


41

Google Keep - це безкоштовна програма, яка дозволяє робити нотатки та створювати нагадування про місцеположення чи тимчасові нагадування, які запускають нотатки.


1
Google Inbox також має вбудовану функцію.
Ajedi32

Я використовував Keep з хорошими результатами, коли дав йому точну адресу, але, як тільки я встановив нагадування про місцеположення "Коли я в CityName", і я отримав сповіщення лише кілька тижнів пізніше, коли я просто ДАЄТЬСЯ бути зовсім недалеко від центру міста. Я абсолютно люблю Google Keep, але це було невтішно. : - \ Можливо, вони покращили його в середній час, але я все ще трохи довіряю собі нагадування про місцезнаходження.
самотній човен

2
Google Now також має цю функцію (нагадування на основі місцезнаходження)
NightShadeQueen

17

Це можна зробити через Google Асистент або навіть через браузер. Просто скажіть "Нагадуй мені купити морозиво наступного разу, коли я буду у Фрі", і наступного разу, коли ти будеш у Фрі, воно нагадає тобі дістати морозиво.

Більшість функцій Google Асистент також доступні через будь-який веб-переглядач. Просто шукайте в Google цей самий вислів, і він запропонує "Встановити нагадування" над реальними результатами.

Дійсно зручно і має бути доступне на будь-якому телефоні з версією Jelly Bean (4.1) або вище, тому, швидше за все, більшість телефонів, випущених за останні 3 роки.


2
Це найпростіший і зручний спосіб, але я виявив, що це не завжди точно - іноді мені про це нагадували не після того, як я пішов.
Стівен Анжеліко

@StephenAngelico Так, я спробував це кілька разів за останній день, і у мене виникло те саме питання. Це трохи розчаровує
Джош Януш

6

Shifu - це безкоштовна програма для Android, доступна в Google Play Store, яка дозволяє створювати нагадування найбільш гнучкими способами. Крім нагадувань на основі місцезнаходження, які вам потрібні, ви також можете встановити нагадування на дзвінки, підключення до Wi-Fi тощо. У нього також є інші цікаві функції, перевірте це.


2

Tasker був розроблений для такого типу речей, але я не впевнений, що назвав би це простим.

Я використовую його для запобігання дзвінка телефону (автоматичного зависання), коли карти та живлення USB в телефоні ..., коли я за кермом.


1
По можливості поясніть кроки для виконання запитання щодо ОП. Вам не потрібно описувати в багатьох словах, достатньо просто "Натисніть <це>, виберіть <місце розташування>".
Андрій Т.
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.