Як відключити непрочитані групові сповіщення в Whatsapp?


16

Параметр "відключити звук" дозволяє припинити отримання сповіщень. Однак я все ще бачу кількість непрочитаних повідомлень для групи, яка раніше була відключена.

Окрім цього, ця група продовжує залишатися у верхній частині списку груп кожного разу, коли їй надсилається нове повідомлення.

Чи є спосіб відключити це, не виходячи з групи?

введіть тут опис зображення


1
На жаль, ви не можете.
Сакет

Тепер це можливо, якщо ваш пристрій вкорінено, перегляньте ShutApp нижче.
Elad Nava

@EladNava Не працює для Android 6.0+.
Reeshabh Ranjan

Вам потрібно вкорінений пристрій. Це працює на Android 6.0+.
Elad Nava

@EladNava У мене є вкорінене пристрій. Не працює. У мене Lineage OS 14.1 на базі Android 7.1.1.
Reeshabh Ranjan

Відповіді:


11

Це питання мучить Whatsapp з моменту його створення. Я багато разів спілкувався електронною поштою зі своєю командою підтримки. Навіть завантажив детальне відео, де пояснюється помилка:
перевірте це тут: https://www.youtube.com/watch?v=-bldIuA-OjU
Це була їх відповідь після приблизно 20 електронних листів, що пояснювали проблему.введіть тут опис зображення

Я здався після цього. Кожен, хто читає це, перегляньте відео, щоб зрозуміти проблему. Якщо хтось впливовий може оприлюднити це, можливо, тоді це виправить.


2
Розробники залишили це роздратування відкритим навмисно, щоб не повертати користувачів до Whatsapp, якщо його відключити, це значно скоротить трафік користувачів (більше активних користувачів = більше $). Сподіваємось, достатньо людей вимагатиме виправлення, або хтось зможе вирішити рішення зовні.
Габріель Меоно

Я розробив зовнішнє рішення, див. Відповідь ShutApp нижче.
Elad Nava

5

ShutApp

ShutApp - це додаток для Android, яке я розробив для вкорінених пристроїв, які автоматично позначать ваші приглушені чати WhatsApp як прочитані та не дозволять їм переходити до вершини списку чатів, так що вам не доведеться залишати ці набридливі групи.

Для використання програми вам потрібен вкорінений Android-пристрій. Це тому, що додаток повинен мати можливість змінювати внутрішню базу даних WhatsApp, яка недоступна для інших додатків без надання доступу root.

ShutApp є абсолютно безкоштовним та відкритим кодом, і якщо ваш телефон ще не вкорінений, я думаю, що це обов'язково варто вкорінитись, щоб використовувати цю програму!

https://github.com/eladnava/shutapp-android


Як завантажити?
Reeshabh Ranjan

Ознайомтеся з документами використання: github.com/eladnava/shutapp-android#usage
Elad Nava

Додаток не працює для мене (Lineage OS 14.1).
Reeshabh Ranjan

Вам потрібно вкорінений пристрій. Це працює на Android 6.0+.
Elad Nava

У мене вкорінений пристрій. Не працює. У мене Lineage OS 14.1 на базі Android 7.1.1.
Reeshabh Ranjan

0

Ви можете вимкнути групу протягом визначеного періоду часу. Ви все одно отримаєте повідомлення, надіслані групі, але ваш телефон не буде вібрувати і не шумити, коли вони будуть отримані. Щоб відключити групу:

Перейдіть до групи в WhatsApp. Торкніться кнопки меню> Група без звуку. Виберіть тривалість відключення сповіщень. При необхідності зніміть прапорець Показувати сповіщення, щоб зупинити показ повідомлень у повзунку сповіщень.

З Whatsapp.com Ваша група піде на перше місце, тому що має останнє повідомлення. Ось як це працює.


1
Але ви повинні БАЧИТИ ці повідомлення в тіні повідомлення , коли ви отримуєте нове повідомлення ?? Я думаю, що не. Це несподівана поведінка.
Gh0sT

1
Запит стосується відключення сповіщень про вимкнення групи. Повідомлення про те, як "відключити звук" та підтвердити те, що було сказано раніше, навряд чи є відповіддю.
Габріель Меоно
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.