Що робити перед тим, як виконати рут і прошпалити телефон?


18

Зараз у мене в телефоні є запас rom, і я не вкоренив його. Я хочу викорінити це і змінити ром.

  1. Що мені робити спочатку, викорінювати чи прошивати ром?
  2. Я не хочу втрачати всю конфігурацію, програми, дані програми або файли (зображення, музику, відео тощо на SD). Як я можу зробити це, щоб уникнути цього?
  3. Я хочу переконатися, що я можу повернутися до роману, якщо мені потрібно, чи є щось особливе, що я повинен зробити?

Якщо це доречно, у мене є Samsung Galaxy I5510.

Спасибі!

Відповіді:


8
  1. Спершу слід прошивати ПЗУ, якщо вам не потрібен root, щоб пропустити його. (Ви можете прошивати через Odin без кореня, але вам потрібен диспетчер ROM, якому потрібен корінь, або щось, що спалахне, якщо ви не використовуєте Odin). Під час прошивки вбудованого ПЗУ ваш пристрій вкоріниться; якщо ПЗУ не вкорінено, пристрій не вкоріниться.

  2. Вам потрібно мати root, щоб зробити повну резервну копію. Див. Розділ Як створити резервну копію пристрою Android?

  3. Якщо ви вперше скопійовано, ви можете встановити користувальницьке відновлення (наприклад, ClockworkMOD, через диспетчер ROM), що дозволить створити резервну копію Nandroid повного ПЗУ. Однак, із пристроєм Samsung цього робити не потрібно. Ви можете використовувати інструмент під назвою Odin, щоб повторно змінити оригінальну програму, доки ви знайдете її для завантаження десь.

Якщо вам потрібні додаткові відомості про все, що я згадував, я пропоную шукати спочатку - у нас є багато питань щодо вкорінення, резервного копіювання, Nandroid / Clockwork / ROM Manager та Odin. Див. Також Як я викорінюю свій пристрій Android? , яка містить деяку інформацію про міркування та те, що можна зробити перед вкоріненням.


2
Ви рекомендуєте прошивати перед root, але ви також говорите, що мені потрібен root, щоб зробити повну резервну копію, як це зробити? Чи потрібно спалахнути після вкорінення, щоб досягти резервної копії?
Дієго

@Diego Якщо ви хочете створити резервну копію, перш ніж миготіти, яка витирає ваш пристрій, спочатку потрібно виконати корінь. Після вкорінення створіть резервну копію (я рекомендую Titanium, як і інша відповідь), а потім спалах; після цього відновіть резервну копію. Відновлення резервної копії Nandroid буде записано на ROM, тоді як Titanium просто відновлює додатки та дані.
Матвій

Спасибі! Я спробую ці вихідні, а потім (сподіваюся) прийму відповідь, виходячи з мого досвіду.
Дієго

1
  1. Спершу вам потрібно буде вкоренитись. Не вкорінюючи свій пристрій, ви не матимете доступу до певних частин системи, і миготіння ПЗУ може призвести до збою пристрою (більшості ПЗУ потрібен root). Ви можете користуватися корінним режимом, не видаляючи або скидаючи що-небудь, тож ви можете продовжувати роботу з №2 та створювати резервні копії, перш ніж прошивати ROM.

  2. Конфігурацію ви, ймовірно, втратите, але дані додатків і додатків можна створити резервну копію за допомогою резервного копіювання Titanium . Укорінення, скидання чи миготіння ROM не впливатимуть на SD-карту.

  3. Повернутися до біржового ROM складніше, якщо ви не все в порядку з тим, що все ще вкорінюєтесь. Після root завантажте програму Recovery і виберіть Backup and Restore->Backupабо подібні (різні в різних версіях відновлення), щоб зробити NANDROIDрезервну копію. Це збереже зображення вашої оригінальної ПЗУ і є одним кроком відновлення до нормального.

3а. Видалення даних - це цілком складний процес, який передбачає перевстановлення вашого запасного ROM (якщо ви зможете знайти його в Інтернеті) та видалення всього на своєму пристрої. ПРИМІТКА: знову ж таки, SD-карта буде добре, і програми можна відновити за допомогою резервного копіювання Titanium.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.