Запобігайте видаленню програм


11

Мої діти люблять грати з моїм Android. Однак вони не завжди розуміють, що вони роблять, і час від часу я виявляю, що вони видалили деякі мої програми (як не дивно, ніколи ті, які вони грають).

Чи є програма, яка може ускладнити видалення або ускладнити доступ до меню програм (наприклад, вимагати пароль)?


1
Я думаю, що ваше запитання охоплює ту саму основу, що і попередня щодо блокування меню "Налаштування додатків" android.stackexchange.com/questions/7117/…, якщо ви хочете щось більш загальне для блокування певних додатків, дивіться мою відповідь нижче
GAThrawn

Відповіді:


4

Встановіть Smart App Protector разом зі своїм допоміжним додатком (для підвищення надійності). Обов’язково переконайтеся, що це адміністратор пристрою. Потім заблокуйте Package Installerта Play Storeвикористовуйте його (блокуйте й інші додатки на ринку). За допомогою одного дотику програма може заблокувати всі програми, які могли б її видалити. Додаток полегшує це для власної безпеки, але вирішує ваше питання.

І, я можу зробити ставку ... після цього ваші діти не можуть видалити додаток без експертизи рівня розробника.

Оновлення:
після вашого коментаря схоже, що програма запуску програм може видаляти додатки, як-от Play Store. Отже, заблокуйте і ваш Launcher. З екрану екрана - його запуск Samsung TouchWhiz із назвою пакета tw.launcher. Заблокуйте цей пакет за допомогою Smart App Protector. Але це також заблокує ваш ящик додатка.
Якщо ви не хочете , щоб заблокувати додаток ящик, найкраще переключити Головна Launcher додаток & замок Package Installer, і Play Storeт.д. Готово!
Програми альтернативного запуску мають більше функцій, а також ефективність пам'яті. Отже, краще в усіх інших аспектах. Якщо ви не хочете витрачати гроші, я рекомендую вам перейти на Launcher EX . Якщо ви можете витратити гроші на це, я рекомендую вам ADW Launcher EX .


Це по суті те саме, що і GAThrawn, і воно виходить точно так само
Шахар Мосек

@Shahar Не точно так само .. Я націлився Package Installer. Чи можете ви сказати мені, як саме це виходить з ладу?
Android Quesito

Схоже, ви говорите це, не намагаючись. Одне, я хочу зрозуміти. Поки ваш пристрій відкритий для встановлення, ви не можете вимкнути деінсталяцію спочатку. Блокування - єдиний спосіб!
Android Quesito

Я не знаю, як це виглядає. Я встановив ваш додаток, заблокував інсталятор пакетів і Play Store. Потім я перейшов до меню і видалив програми, ніщо не заважало мені це робити.
Шахар Мосек

1
@DarrenCook Перейти Device Administratorsвід Settings~> Security..
Android Quesito

7

На ринку є досить багато додатків, які блокують певні додатки за паролем, а пошук на ринку " applock " на ринку повинен знайти більшість із них.

Я фактично не використовував жодного, тому не можу дати вам рекомендацію, але вони повинні дозволяти вам зафіксувати додатки Market and Settings за PIN-кодом, щоб уникнути їх дітей.


Як я бачу, програми applock запобігають несанкціонованому запуску програм. Це не те, що я шукаю. Я хочу завадити своїм дітям видаляти програми, а не запускати їх.
Шахар Мосек

2
@Shahar, якщо ви встановите програму, щоб заблокувати додаток Market та додаток Налаштування, то ваші діти не повинні мати змогу видаляти будь-які додатки, не потрібно блокувати нічого іншого, якщо ви цього не хочете.
GAThrawn

Я спробував пару цих додатків, але навіть після блокування програм Market та Settings я зміг як увійти в меню, так і видалити додатки, при цьому не було показано блокування екрана.
Шахар Мосек

5

Ну, найкращим варіантом для цього є використання програми під назвою Zoodle Kid Mode. Це доступно на ринку Android та безкоштовно. У додатку є можливість запускати телефон у режимі малюка. Перебуваючи в режимі малюка, діти не зможуть телефонувати, переглядати Інтернет, видаляти додатки та все, що може зашкодити вашому телефону. Ви можете скористатися наступним посиланням, щоб переглянути його: https://market.android.com/details?id=com.zoodles.kidmode


Це дуже не те, що я хочу. Мені не потрібно пісочниця для своїх дітей, і я, звичайно, не хочу їх реєструвати в Інтернеті.
Шахар Мосек

0

ви повинні використовувати програму AppLock , сподіваюся, що це допоможе вам


Я просто спробував це, і це не вийшло, я все одно міг видалити заблокований додаток.
Натан Вейлз
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.