Чи можу я зробити повну резервну копію телефону за допомогою Одіна та без кореня?


11

В якості подальших заходів по цьому питанню , чи можна використовувати Один (або Хеймдалль) , щоб зберегти повний образ мого телефону без кореня?

Одін вже дозволяє мені повністю перезаписати все на телефоні без кореня. Чи можна Odin читати весь вміст телефону через USB без кореня? В ідеалі я б очікував, що вихід такого читання буде чимось, що я можу написати в майбутньому разом з Одіном.

Хоча це питання є дещо загальним, я гадаю, що, розпитуючи про Одіна та Хеймдалла, я обмежую його телефонами Samsung (хоча я можу помилятися).


Краще робити резервне копіювання Nandroid ...
Android Quesito

Відповіді:


8

Одін - лише Samsung, ви маєте рацію. (І наскільки я знаю, це не для всіх телефонів Samsung, хоча я можу помилятися в цьому.) Оскільки Heimdall є, наскільки я знаю, лише неофіційним портом Одіна, я вважаю, що це те саме, але Я ніколи його не використовував.

Odin3 має функцію "Dump", яку я ніколи не використовував. Здається, вимкнено в v1.8x та v1.7, але не в v1.52.

Я просто спробував це в v1.52, і він не працював. Ви натискаєте прапорець " Дамп" внизу Option, вибираєте вихідний файл за допомогою кнопки " Дамп"File [Dump] , а потім натискаєте " Пуск" . Одін скаже "OneNAND Dump Start" або подібне, оскільки воно створює резервну копію пристрою. Однак він лише створив резервну копію 1 Кб чогось, перш ніж зупинятись. Одін просто сидів там, не даючи повідомлення про помилку.

У вас можуть бути різні результати для іншого пристрою (у мене є вібрант). Мені також цікаво, чи може мій лагфікс Ext4 впливати на це. Можливо, пізніше я спалахну на складі 2.1 і спробуйте ще раз. Редагувати: Без змін на складі 2.1 JFD.


Ви коли-небудь пробували це після спалаху на складі?
Натан Фелман

@NathanFellman Я спробував саме зараз, дякую, що нагадав. Поведінка була однаковою.
Матвій

Heimdall (альтернатива ODIN з відкритим кодом) також дозволяє скидати дані з телефону, можливо, це те, що ви шукаєте: github.com/Benjamin-Dobell/Heimdall/blob/v1.3.2/heimdall/source/… ( Дивіться Дія "Дамп")
minicookie

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.