Як я можу отримати огляд та керувати програмами за замовчуванням для типів файлів?


19

Більшість ОС показують хороший підсумок про те, яка програма буде використовуватися для відкриття певного типу файлів. Android, схоже, не має такої функції.

Як я можу відстежувати та керувати програмами за замовчуванням?


1
Скільки гравців ви встановили, щоб писати запитання тут і чекати негідника буде швидше, ніж перевірити їх усіх?
Міхіч

4
@Mihic, це не має значення; питання стосується рішень, орієнтованих на тип файлу. Існує багато способів, як ім’я гравця може бути невідомим.
Дімс

1
Що гравців має до чого?

Відповіді:


16

Як ви, можливо, вже знаєте, для кожної програми, яка наразі є програмою за замовчуванням для чогось, скажімо, переглядача PDF, ви можете скинути це за замовчуванням у налаштуваннях програми (Налаштування -> Програми -> Керування програмами -> Ваш додаток -> Очистити за замовчуванням) . Після цього наступного разу, коли ви виконаєте дію (наприклад, відкрийте PDF), з’явиться спливаюче вікно, яке дозволяє вибрати новий за замовчуванням.

Наскільки я знаю, це все, що можна зробити з акційним Android.

Однак існують додатки сторонніх розробників, які дають вам огляд поточно встановлених програм за замовчуванням для звичайних речей, наприклад менеджер програм за замовчуванням .


Чи можливо це зробити, якщо ви не знаєте, з якою програмою пов'язаний конкретний файл? У мого друга є проблема, що він вибрав неправильне додаток і натиснув встановити як за замовчуванням, і він не знає, яке це було!
Кальмарій


4

Якщо їх багато, може бути простіше просто очистити всі програми за замовчуванням. Це можна зробити, не встановлюючи додаток або не переглядаючи список. Перейдіть у " Налаштування" , а потім " Програми" (у розділі " Пристрої "). У меню переповнення виберіть Скидання параметрів програми .

Наступного разу, коли у вас з’явиться кілька програм для чогось, ви отримаєте програму вибору програми. Будь-які додатки, які ви дійсно хотіли за замовчуванням, ви можете знову встановити так само, як раніше.


Га! Це саме те, що я хотів. Я ніколи не думав заглянути в меню переповнення.
Брайан Денні

Але це також відновить усі деактивовані програми. З якою було багато роботи
rubo77


0

Після багатьох проб і помилок File Expert вирішив проблему. Я не зміг відкрити файли електронної книги ("не вдається відкрити файл"), і програми, які рекомендували люди, не виправили. Не Astro Manager, ні менеджер програм за замовчуванням. В останньому перераховані лише типи файлів, які програми зареєстрували, але якщо обробник буде зареєстрований правильно, я б не шукав довідки в Інтернеті.

Файл Expert надає можливість відкрити вибраний файл із вибраним додатком. Це те, що вирішило проблему, але жоден інший файловий менеджер цього не робить (або принаймні цей перший, який я знайшов, це робить після декількох програм, які я спробував)


Дякуємо за вашу відповідь, також надайте посилання на додаток, який ви рекомендуєте.
Потік

Ну, єдине, що вам потрібно знайти в Google Play, це ім'я, але добре, я вкажу ім’я розробника та google для вас: Файловий експерт від GeekSoft.
PaulBunkey

3
Доброю практикою є включення посилань згаданого програмного забезпечення прямо на пост. Це економить певну роботу для користувачів, які намагаються дотримуватися ваших рекомендацій.
Потік

Чи можете ви пояснити більш детально, як це зробити? Я завантажив "Файловий експерт із хмарами" і щасливо він може бачити всі файли в моєму Dropbox, але коли я натискаю на файл, нічого не відбувається. Якщо я клацну довгим клавіше, у верхній частині екрана написано "1 вибрано", і є кілька піктограм, але я не знаходжу, де це дозволить мені вибрати, з якою програмою відкрити файл?
Майкл

Більш конкретно, довге натискання відображає те, що схоже на піктограму кошика для сміття, піктограму копії, піктограму вирізання, дивну піктограму, яка відображається для вибору всіх, та меню з параметрами "Деталі", "Перейменувати" та "Скасувати" . Нічого про відкриття файлу нікуди.
Майкл
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.