Після спалаху TWRP з Odin нічого не відбувається, і відновлення OEM все ще є


18

Я використовую Samsung Galaxy S5, і після миготіння TWRP з Odin 3.07 та 3.10 я виявляю, що відновлення все ще за замовчуванням. Я точно користуюся цими інструкціями .

Відновлення системи Android <3e>

Ніби нічого не сталося, як я це вирішу?


1
Мені довелося користуватися додатком TWRP, встановленим у магазині додатків, він має функцію перезавантаження, яка перезапустить телефон у відновлення TWRP, яке ви промайнули на пристрої. У мене був SM-T535, який завжди йшов на відновлення запасів, навіть незважаючи на те, що TWRP перейшов на нього з Одіном. Використання програми допомогло в тому, що мені не довелося поспішати з тимчасовими кнопками та натисканням кнопок тощо.
David d C e Freitas

Відповіді:


24

Перед тим, як спалахнути відновлення, зніміть прапорець Автоматичне перезавантаження в ODIN. Потім спалахне відновлення. Після того, як мигання завершено, перезавантажте свій пристрій безпосередньо в режимі відновлення з режиму завантаження, натиснувши разом «Вгору» + «живлення» та «домашня» кнопка. Тепер ви побачите, що відновлення TWRP завантажується на вашому пристрої. Тепер ви можете перезавантажитись нормально, і ваш TWRP буде встановлений.


Для старих Samsung (наприклад, Trend ST-5760 та Duos ST-5762) режим завантаження - VolUp + VolDown + Power + Home
Пол Хікс

витяг акумулятора насправді вирішив мою проблему.
thotwielder

у мого пристрою немає знімного акумулятора (J5 2017). натискання на Vol up + Power + Home, поки я перебуваю в режимі відновлення, нічого не робить. Будь-які інші пропозиції? (Той самий коментар нижче, вибачте, що зайвий)
Енді Вайнштейн

@AndyWeinstein Якщо вимкнено автоматичне перезавантаження, вам не потрібно виймати акумулятор. На моєму Edge 7 я чекав, коли Одін закінчиться, а потім натиснув Volume Down + Power + Home, щоб вимкнути, а потім Volume Up + Power + Home, щоб завантажитися в TWRP
kapex

Фантастичний! Це спрацювало! Дозвольте розкрити попередній коментар для тих, хто цього не зрозумів, (я цього не зробив). Вам не потрібно виймати акумулятор. Якщо ви зніміть прапорець з автоматичним перезавантаженням в odin, а потім вимкнете телефон (та ж комбінація клавіш, яка дозволила вам в першу чергу запустити режим завантаження), він не буде автоматично перезавантажуватися. Що означає, що в цей момент ви можете натиснути комбінацію клавіш, щоб увійти в режим відновлення, і ви повинні досягти twrp.
Mugen

9

За цій сторінці ,

ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Не завантажуйтесь в ПЗУ Samsung, не застосовуючи попередньо наш Roti .zip. Оновлення Samsung OTA встановлюють /system/etc/install-recovery.sh та /system/recovery-from-boot.p, що призводить до того, що ПЗУ Samsung замінить зображення для відновлення, яке ви тільки що спалахнули, з відновленням запасів. Наш Root .zip видаляє ці файли, тим самим зберігаючи власне відновлення. Дотримуйтесь інструкцій нижче, щоб завантажуватися безпосередньо у відновлення CWM.

Що є хорошою інформацією, тому що вона точно говорить вам про те, що відбувається. Однак ви можете це обійти, не завантажуючи їх сумнівних файлів: Після встановлення TWRP Recovery з Odin пристрій перезавантажиться. Після того, як він вібрує в процесі перезавантаження, витягніть акумулятор. Нехай вона готова тягнути, вона швидко завантажується.

Поверніть акумулятор назад і утримуйте послідовність відновлення (Vol Up + Home + Power). Це введе вас у TWRP, і ви можете тепер завантажувати, або якщо це не вдасться adb push $file /data/встановити файли, які ви хочете встановити.


у мого пристрою немає знімного акумулятора (J5 2017). натискання на Vol up + Power + Home, поки я перебуваю в режимі відновлення, нічого не робить. Будь-які інші пропозиції?
Енді Вайнштейн
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.