Як зупинити встановлення оновлень Adobe Flash Player?


12

Оновлення Adobe Flash Player 11.0 продовжує встановлюватися на моєму HTC Desire. Більше 17 Мб, що підштовхує мене до зони "малого простору", і тоді моя gmail перестає освіжати і т. Д. ... це катастрофа.

Тепер, поки я можу зайти в Налаштування -> Програми і можу видалити оновлення (що залишає мене з базовою версією Flash Player, яка мені добре підходить), через пару годин Flash знову встановлюється знову. Це не тільки дратує, але й коштує мені багато пропускної здатності.

Чи є спосіб відключити оновлення для цієї програми за замовчуванням?


4
Я закликаю вас зробити оновлення флеш-плеєра. Програвач Adobe Flash має довгу історію помилок у безпеці. Не оновлення цієї часто використовуваної веб-технології може поставити під загрозу вашу безпеку, а отже, і вашу систему.
Потік

Так, це хороший момент. Плюс покращення продуктивності. Ви намагалися перемістити програми на SD-карту, щоб зробити більше місця? Я не думаю, що це варіант для всіх версій Android, але він може працювати для вас.
bendemes

@Flow: Дякую, я ціную попередження. Однак я використовую свій телефон набагато більше для перевірки Twitter і Gmail, ніж веб-перегляд веб-сторінок, тому для мене набагато важливіше, що вони працюють. Якщо мені довелося б відмовитися від веб-перегляду через ризик для безпеки, це може бути прийнятним.
snth

1
@bendemes Так, я максимально перемістився на SD-карту і у мене є SD-карта на 16 Гб. Однак я продовжую мучитися проблемами в просторі зберігання додатків. Це дійсно єдина скарга, яку я маю на HTC Desire. Я не бачу нічого в нових телефонах, що змушує мене модернізувати, за винятком того, що постійні проблеми з простором у моєму бажанні є головним роздратуванням. Це оновлення Flash Player - це лише остання проблема.
snth

Відповіді:


12

Ви повинні мати можливість налаштувати автоматичне оновлення через ринкове місце. Відкрийте ринкове місце, перейдіть до моїх програм і знайдіть Adobe Flash Player і зніміть прапорець "Дозволити автоматичне оновлення".


Однією з проблем, які я вважаю, є те, що я більше не можу використовувати кнопку "Оновити все".
roxan

Я не думаю, що скасування автоматичного оновлення не повинно зупиняти вас на "Оновити все". Ви не можете використовувати оновлення для будь-яких додатків, які змінили там вимоги до дозволів, інакше це все одно справно працює.
bendemes

@bendemes Коли я шукаю "adobe flash player" на своєму телефоні, він не відображається в додатку Android Market. Потім я шукав його в Chrome на своєму ПК, знайшов Flash Player 11, увійшов у систему та спробував надіслати його на свій пристрій, і він говорить, що це не сумісно з моїм пристроєм. Наразі його видалено, але, здається, чекаю самого невідповідного часу, а потім починаю завантажувати себе знову, коли я на дорогому 3G.
snth

Після того як він перевстановився, я знайшов його на ринку і зміг зняти вибір "Дозволити автоматичне оновлення". Поки що він не перевстановлювався з тих пір. Дякую!
snth

1

AS в Хау поновлення приховати від ринку? ви можете від'єднати додаток від ринку за допомогою резервного копіювання Titanium. Довго натискайте додаток і натискайте на відключення від ринку. Але майте на увазі, що ця функція доступна лише у пожертвованій версії програми.


Дякую, я спершу побачу, чи хтось із інших пропонує мені працювати, але якщо вони не стануть, я спробую це. Я просто вагаюся встановити інший додаток (Titanium Backup), але якщо нічого іншого не працює, то спробую.
snth

0

Я зіткнувся з тією ж проблемою і зі своїм D1 Droid і просто видалив його. Додаток YouTube набирає 99% того, що я б у будь-якому разі використовував флеш плеєр.


Це не вирішує проблему.
roxan

1
Це абсолютно розумне творче рішення. +1
Рейд

@trlovejoy Я його видаляв багато разів. Проблема полягає в тому, що він продовжує перевстановлювати себе, і тому, що це "запас додатків", який постачається в комплекті з моїм телефоном, я ще не зміг знайти спосіб відключити це.
snth

Спробуйте вкорінити свій телефон, тоді ви можете видалити спалах.
Брам
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.