Як працює андроїд передача з bump додатків?


10

Я натрапив на кілька додатків, які дозволяють користувачеві передавати дані (наприклад, файли, фотографії, контакти), коли вони "нарізають" свої телефони.

Приклад - Bump , який використовує bump для передачі файлів та додавання друзів. У поширених запитаннях зазначено, що ця програма використовує різні датчики та алгоритми для "відчуття" удару, і сервер знайде відповідні удари відповідно до зчитування датчиків та алгоритмів. FAQ також говорить, що ця програма була розроблена з урахуванням особистої безпеки та безпеки даних.

Як саме це працює? Звідки я знаю, що я тостую / натикаюся з іншою людиною? Я маю в виду , я не думаю , що GPS може відстежувати телефони , які точно. І як він передає контакти та фотографії? І як можна правильно визначити, хто з ким тостів, якщо в одній кімнаті є кілька користувачів? Як захищена безпека та конфіденційність?

Відповіді:


10

З: Як працює Bump? Відповідь: На Bump є дві частини: додаток, що працює на вашому пристрої, і алгоритм інтелектуального відповідності, який працює на наших серверах у хмарі. Додаток на вашому телефоні використовує датчики телефону, щоб буквально «відчути» удари, і він надсилає цю інформацію до хмари. Алгоритм відповідності вислуховує удари з телефонів у всьому світі та з'єднує телефони, які відчували однаковий удар. Тоді ми просто направляємо інформацію між двома телефонами в кожній парі.

З: Ні в якому разі. Що робити, якщо хтось ще одночасно натикається? A: Шлях. Ми використовуємо різні методи для обмеження набору потенційних матчів, включаючи інформацію про місцеположення та характеристики події, що стикаються. Якщо ви стикаєтесь в особливо щільній зоні (наприклад, на конференції), і ми не зможемо вирішити унікальну відповідність після одного удару, ми просто попросимо вас знову зіткнутися.

http://bu.mp/faq

У вашому телефоні є деяке уявлення про те, де ви використовуєте стільники стільникового телефону або мережі Wi-Fi, це кілька додатків, які використовують це. GPS працюватиме лише на вулиці. Тож, використовуючи час удару та дещо точне розташування, яке надається або стільниками стільникового телефону, або мережею Wi-Fi, можна побачити, які два телефони натрапляють.


1
Я думаю, що розташування, що надається стільниковою мережею, є дуже грубим і не дуже точним, що збільшує ймовірність зіткнення, якщо використовуватись час і місце розташування мережі. Повинні бути додаткові способи
Фітрі

2
Вони грубі, але якщо порівнювати час та місцеположення, ви звужуєте можливості, тож це лише поєднання часу та місця.
Jamiro14
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.