Чи вважає використання додатків Android Instant встановлення в магазині Play?


21

Як я бачив вчора, Основні коментарі Google I / O 2016 із дивовижним випуском багатьох нових функцій.

Одна з найкращих функцій, яка мені найбільше подобається як Android Developer, це Android Instant Apps .

Нові програми Android Instant дозволяють отримувати доступ до програм з будь-якого місця без встановлення. Це дозволить вам запускати програми для Android так само легко, як завантажувати веб-сторінку. І, це сумісність аж до Jelly Bean.

У мене є питання про те, що якщо до нього можна отримати доступ без встановлення, то чи вважатиметься це встановленням в Play Store? А якщо цього не буде, то який сенс використовувати його з боку розробника. Яка буде користь для розробника?

PS Я не проти цієї функції, просто хочу знати, як вона буде працювати.


2
Я думаю, що не рахувати, і вся функціональність таким чином не працюватиме. це моя думка. Відпочивай Почекай і спостерігай.
CapDroid

1
Я думаю, що він не зараховуватиме встановлення, оскільки його лише завантаження однієї сторінки з програми, якщо користувачеві це подобається, він може встановити її, а потім кількість ігор буде збільшена в магазині ігор.
Раві Рупарелія

Я здогадуюсь, це буде схоже на додаток, що передається з Google Search
Andrew T.

@AndrewT. Так, може бути.
Пратік Бутані

Відповіді:


18

Цитування від XDA (акцент надається)

  • Додаток Android Instant - це еволюція до того, як Android робила програми традиційно. Замість того, щоб завантажувати повномасштабну програму, миттєві додатки дозволяють користувачам "потокувати" додатки, щоб спробувати її (насправді це часткове завантаження коду ), не проходячи клопоту з завантаженням та встановленням

Отже, якщо це часткове завантаження для користувачів, щоб спробувати його , воно логічно не вважатиметься встановленням

Якщо Play Store не рахуватиметься, який сенс використовувати його з боку розробника. Яка буде користь для розробника?

  • Це дозволяє розробникам додатків охопити ще ширшу аудиторію, оскільки тепер вони можуть спроектувати кінцевий користувач із нативної програми для Android, дещо просто, як URL: натисніть, і ви в додатку

  • Що робить Миттєві програми хорошими для розробника за межами збільшення діапазону додатків, це те, що їм не потрібно створювати зовсім інші додатки. Розробникам потрібно оновлювати існуючі додатки для Android, щоб отримати перевагу від функцій Instant Apps ....

  • Додаток Android Instant поширюється на Android Jellybean, тому в останній версії Android ви не обмежуєтесь лише кількома користувачами.

З точки зору розробника, я припускаю, що Firebase Analytics, яка також була оголошена вчора, буде інтегрована з цим. Інші функції Firebase Analytics:

  • Замість того, щоб зосередитись на перегляді сторінок, показах чи сесіях, розробники можуть побачити, що користувачі роблять у додатку, як працюють платні рекламні кампанії з атрибуцією між мережею та звідки користувачі приходять

  • Визначення аудиторії

  • Краще звітування про збої

  • Сповіщення та динамічні посилання, щоб допомогти розробникам розростати та знову залучати бази користувачів додатків

  • Зберігання - Служба передачі повідомлень "хмара до пристрою" від Google Cloud Messaging (GCM) інтегрована в бекенд Firebase і була перейменована як Firebase Cloud Messaging (FCM)

  • Монетизація - AdMob інтегрований у Firebase


2
Так само, як портативні програми на Windows; D
rahuldottech підтримує Моніку

Дякую. Я не розробник. Я пильно стежив за конференцією і трапився побачити це питання
бдсшеям

Це смішно. Де всі негативні коментарі щодо цієї "еволюції"? Це справді мене сумує. Операційна система обслуговування шкідливих програм та вірусів. Замість безпеки користувача та стабільності / надійності. Певною мірою Windows займається цим вже давно, затушовуючи встановлення / файли та точки доступу до системи / точки запуску програмного забезпечення тощо. Але це ... це справді величезний стрибок уперед.
Еміль

Потоковий вміст був там з першого дня. Ігри можуть вводити додаткові рівні тощо. Потоковий код - інше слово для несанкціонованого оновлення та встановлення.
Еміль

5

Магазин Play зараховуватиме встановлення чи ні

Однозначно не буде зараховано установку.

Якщо Play Store не рахуватиметься, який сенс використовувати його з боку розробника. Яка буде користь для розробника?

Ключовим моментом Android Instant Apps є те, що розробникам не доведеться повертатися назад і створювати окрему версію свого додатка, щоб зробити цю роботу. Все, що потрібно, - це просте оновлення їхньої поточної програми - приблизно за день варто працювати, - каже Фікус Кіркпатрик, директор з інженерних програм для миттєвих програм

Google, щоб переконатися, що більшість користувачів Android отримує доступ до функції Instant Apps, зробила його сумісним з ОС Android Jelly Bean та новішими версіями. Таким чином миттєві програми для Android охоплять понад мільярд користувачів.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.