Не допускати відкриття посилань на спеціальних вкладках Chrome (тобто відкривати безпосередньо у веб-переглядачі за замовчуванням)


20

Не так давно Google додав нову функцію під назвою Chrome Custom Tabs з Chrome 45 на Android JellyBean або новішої версії.

Що таке користувацькі вкладки Chrome?

Розробники додатків стикаються з вибором, коли користувач натискає URL-адресу або для запуску браузера, або для створення власного браузера в додатку за допомогою WebViews.

Обидва варіанти представляють проблеми - запуск браузера - це важкий контекстний перемикач, який не налаштовується, в той час як WebViews не поділяє стан з браузером і додає накладні витрати на обслуговування.

Спеціальні вкладки Chrome надають додаткам більше контролю над їх веб-досвідом та роблять більш легкими переходи між нативним та веб-вмістом, не звертаючись до WebView.

Коли це буде доступне?

Як і в Chrome 45, користувацькі вкладки Chrome тепер загальнодоступні для всіх користувачів Chrome, для всіх підтримуваних версій Android від Chrome (Jellybean далі).

демонстрація користувацьких вкладок

Google інтегрував цю функцію в деякі свої програми (наприклад, Google+ , Пошук Google ), і тепер сторонні додатки також можуть використовувати її (наприклад, Twitter , обмін стеками ).

Хоча деякі програми пропонують налаштування, щоб увімкнути / вимкнути його (наприклад, Пошук Google ), але інші, здається, не можуть відключити це. Я знаю, що все ще можу відкрити посилання в Chrome, торкнувшись меню переповнення (3 крапки вгорі праворуч) та виберіть Відкрити в Chrome . Однак бажано, якщо його можна буде відключити в певних додатках.

Отже, моє запитання: чи можна відключити цю функцію, бажано, в селективних додатках ? (під відключенням я маю на увазі відкрити посилання безпосередньо в браузері за замовчуванням або запропонувати користувачеві вибрати веб-переглядач)

Примітка . Я відкритий для всіх пропозицій, включаючи кореневі рішення або навіть видалення Chrome у гіршому випадку. Однак переважнішими є більш практичні відповіді.

Відповіді:


8

На довідковій сторінці користувацьких вкладок зазначено:

Що станеться, якщо користувач не встановив останню версію Chrome?

Спеціальні вкладки використовують ACTION_VIEWНамір з ключовими додатками для налаштування інтерфейсу користувача. Це означає, що сторінка за замовчуванням відкриється в системному браузері або в браузері користувача за замовчуванням.

Якщо у користувача встановлений Chrome, і він є веб-переглядачем за замовчуванням, він автоматично підбирає EXTRASта надає індивідуальний інтерфейс користувача. Також можливо, щоб інший веб-переглядач використовував додатки "Намір" для надання аналогічного індивідуального інтерфейсу.

Це означає, що якщо ви робите інший веб-переглядач за замовчуванням (це можна зробити за допомогою " Налаштування"> "Програми"> "Меню зубців"> "Програми за замовчуванням" , будь-яка програма, що намагається відкрити вкладку "Спеціальна", відкриє посилання в цьому веб-переглядачі.

Оновлення: Це також означає, що можна написати додаток "менеджер", який представляє себе як браузер (обробляє ACTION_VIEWнаміри), а після отримання цього наміру перевіряє, чи має він користувальницькі вкладки EXTRAS, і залежно від певної логіки відкриває браузер вашого вибір за допомогою явного наміру (де чітко вказано бажане ім'я пакета додатків).


Дякуємо, що зміна браузера за замовчуванням дещо працювала над деякими програмами (наприклад, програма Stack Exchange), але не працювала на інших (наприклад, Google News & Weather), не впевнена з причин ... Додаток менеджера цікава ідея, і я Спробую експериментувати, якщо це працює з додатком для автоматизації!
Андрій Т.

1
Це тому , що News & Weather (пробував V 2.3.3.) Визначає компонент явно мета: START u0 {act=android.intent.action.VIEW dat=http://news.google.com/... flg=0x14002000 cmp=com.android.chrome/org.chromium.chrome.browser.ChromeTabbedActivity (has extras)} from uid 10041 on display 0. Поганий стиль, але ви нічого з цим не можете зробити :(
Михайло Наганов

2

Я використовую Android 7.1.1. Відкрийте програму Google або виконайте пошук, натисніть гамбургер у верхньому лівому куті та перейдіть у Налаштування.

Перейдіть до облікових записів та конфіденційності.

Вимкніть "відкрити веб-сторінки в додатку".

Здається, це вимикає хромовані спеціальні вкладки.


3
Це вимикає спеціальні вкладки лише в пошуковій програмі (можливо, в інших додатках Google), але не на всій системі.
Кіт Тумблі
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.