Зупинити відкриття Пошуку Google у Chrome


16

До недавнього часу, коли я використовував стандартну панель пошуку Google і натискав на результат пошуку, він відкривався б у Firefox. Однак, мабуть, було оновлено або панель пошуку, або Firefox, оскільки результати тепер відкриваються у викресленому вікні Chrome.

Це відбувається на обох моїх пристроях (Moto G - 6.0 та Nexus 7 - 6.0.1). Firefox налаштовано на відкриття декількох вкладок, а інші програми (пошта та Feedly) продовжують відкриватися у Firefox.

Як змусити додаток пошуку відкривати результати в Firefox, а не в Chrome?


Можливо, відключити Google Chrome?
xangua

Відповіді:


20

Пошук Google використовує спеціальні вкладки Chrome з 27 квітня 2016 року. З 9to5Google ,

Після останнього оновлення додаток Google тепер відкриває результати пошуку як спеціальні вкладки Chrome. [...]

[...]. За замовчуванням посилання з результатів пошуку тепер відкриваються як власна вкладка, на якій розміщена синя панель дій з опціями спільного доступу, копіювання, пошуку на сторінці та відкриття в Chrome.

Для того, щоб змінити свою поведінку, відкрийте додаток Google настройки «s, наприклад , шляхом натискання додатки Google від запуску додатків , щоб перейти до Google Now екрану, натисніть значок гамбургерів (3 горизонтальних стовпців) зверху-ліворуч , щоб відкрити панель навігації, а потім,

Користувачі можуть перейти в Налаштування> Облікові записи та конфіденційність, щоб вимкнути нову опцію "Відкрити веб-сторінки в додатку", якщо вони вважають за краще відкривати всі посилання старим способом.


Пов’язано: запобігання відкриттю посилань на спеціальних вкладках Chrome (тобто відкривати безпосередньо у веб-переглядачі за замовчуванням)

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.