Який додаток для Android повторює функцію iPhone Siri (розпізнавання голосу)?


15

Новий додаток Siri на iPhone виглядає досить цікаво (принаймні, з відео). Чи є на Android додаток, який відповідає або вдосконалює однакові функції? Зокрема, щось, що не потребує запам’ятовування роботизованих голосових команд?

Я спробував Vlingo , але для багатьох запитів він, здається, здійснює пошук у Google, який залишає вас у веб-браузері без голосової функціональності.


Google Voice Search пройшов довгий шлях з 2011 року і має аналогічну функціональність (а іноді) і краще, ніж зараз Siri.
n00b

Відповіді:


14

Немає нічого (в даний час), що може зробити все, що робить Сірі.

Залежно від ваших потреб ви зможете наблизитися.

У Lifehacker була стаття про ваші поточні альтернативи: Як отримати персонального асистента Siri на свій телефон Android безкоштовно

Підсумовуючи: Вам знадобиться одне з наступних (або їх комбінація):

Оновлення : terryk2 вказує на Iris , який зараз знаходиться на альфа-тестуванні, що, за власним визнанням розробників, є прямою відповіддю на Siri.


Google шукає справжній додаток для пошуку природних мов: news.softpedia.com/news/… Поки ще не вийшло
Бен Брока

Будь-які оновлення протягом двох років? Зараз є телефони, як Moto X, які можуть постійно слухати.
Дан Даскалеску

8

Ще в альфа, можливо, варто перевірити Ірис . У нього обмежений набір функцій Siri, але схоже, що це може бути цікаво спостерігати за його зростанням.


2

Це був би пошук Google , який також має можливості голосових команд. Хоча я не впевнений, наскільки інтуїтивно можна давати команди, порівняно з Siri.


0

Я б сказав, що Влінго , мабуть, найближчий, але не має контекстуальної сили, яку робить Сірі, але це дуже близько.


0

На ринку Android є додаток під назвою Skyvi . Спочатку я використовував IRIS, але це було досить баггі. На мій погляд, це порівняно краще. Це також жартівливо.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.