Я встановив нічну або нестабільну збірку користувацького ПЗУ, і тепер мій телефон не працює


20

Я встановив нічну збірку, але зараз деякі важливі функції мого телефону не працюють: він завантажується, або не може здійснювати дзвінки, не може використовувати мобільні дані чи щось подібне. Що я можу з цим зробити?

Примітка. Це "канонічне запитання" для всіх подібних питань, оскільки питання щодо конкретних помилок в одній конкретній нічній збірці ПЗУ занадто специфічні, щоб мати будь-яке довгострокове значення. Перегляньте це мета-запитання, щоб дізнатися, чому саме це питання було створене, і чому ваше конкретне запитання щодо нічних збірок може бути закрите як дублікат цього.

Відповіді:


21

Як пояснює наш wiki тег :

Нічні побудови створюються щодня і являють собою короткий момент розвитку, з мінімальним тестуванням та контролем якості. Вони часто мають відсутні функції або критичні дефекти, що змінюються від дня до дня і не рекомендуються для щоденного використання. Якщо ви задасте тут питання про незвичну поведінку в нічному складі CM, ми, мабуть, запропонуємо вам перейти на більш стабільний ПЗУ. Експериментальні побудови такі ж, як і солов’ї, але є разовими спеціальними побудовами поза нічним розпорядком.

Ця цитата мала багато слів, тож повторимо вирішальний біт.

Якщо ви хочете користуватися своїм телефоном, не встановлюйте нічну збірку.

Якщо ви вже проігнорували цю рекомендацію та встановили нічну збірку, а телефон не працює, перестаньте використовувати нічну збірку. Перевстановіть останню стабільну версію, кандидата на випуск або важливу версію для вашого телефону або ж запасний ROM для вашого телефону. Якщо це означає перейти на старішу версію Android, вам, ймовірно, потрібно одночасно стерти дані користувача (тобто скинути заводські налаштування).

Якщо ви не знаєте, де знайти стабільну версію користувальницького ПЗУ або ROM- накопичувача , перегляньте, де я можу знайти акції або власні ПЗУ для свого пристрою Android? Точні кроки для встановлення ROM є різними для кожного телефону, але якщо ви вже встановили користувальницький ROM, ви, мабуть, уже знаєте, як це зробити для свого телефону. Якщо ні, просто шукайте цей сайт за моделлю телефону, і ви, ймовірно, знайдете покрокові інструкції.

Напевно, ви також повинні повідомити про помилку розробникам. Вони можуть не зацікавитись, якщо це дійсно нічна побудова. Розробники ПЗУ не очікують, що нічна побудова спрацює . Але якщо це експериментальна, нестабільна віха, або збірка кандидата на випуск, можливо, вони захочуть знати. Якщо ROM, про який йде мова, є офіційним портом LineageOS, ви можете повідомити про помилку, використовуючи їх відстежувач помилок Jira . Більше інформації про процес повідомлення про помилки можна знайти на вікі LineageOS . Якщо це неофіційний порт Lineage або інший користувальницький ПЗУ, вам, ймовірно, потрібно зв’язатися безпосередньо з розробником або переглянути повідомлення на форумі, від якого ви його отримали.

Зокрема, якщо ви встановили нічну збірку і щось зламали, цей сайт не є хорошим джерелом допомоги. Як правило, єдиним виправленням проблеми є встановлення іншої (робочої) збірки ПЗУ, тому це все, що ми вам коли-небудь скажемо зробити. Якщо для помилки є якесь рішення, можливо, це знає лише розробник ПЗУ, і найкраще місце, щоб отримати їхні поради - це вищезгадані засоби: трекер помилок або будь-який форум, на якому вони виходять.

Можливо, ви встановили щоночі, і це фактично зламало обладнання вашого телефону, або встановлено новий завантажувач, який більше не може спалахувати зображення. Якщо це сталося, міцне печиво. Ви грали в лотерею, ви програли. Нічні побудови можуть робити всі ці речі, щоб цеглити ваш телефон тощо. Ось чому навіть розробники ПЗУ радять не встановлювати їх, якщо ви не готові ризикувати.

Якщо для вашого пристрою існує лише нічна або нестабільна збірка, ви можете прочитати Чому для мого пристрою не існує стабільного ПЗУ Cyanogenmod? дізнатися про те, чому перенос ПЗУ важкий, і що ви можете зробити, щоб прискорити розробку стабільного, зручного ПЗУ для вашого пристрою. Але до цього часу вам доведеться або дотримуватися іншого ПЗУ, або просто взяти лотерею, не знаючи, чи буде сьогодні оновлення оновленням нарешті.


0

Що я зазвичай роблю, перш ніж вибрати, який ПЗУ використовувати на своєму телефоні, скласти список усіх функціональних можливостей, які я хочу використовувати, або що телефон має та прочитати на ПЗУ та перевірити списки змін, щоб побачити, що працює на цьому ПЗУ чи ні. Звідти ви можете зробити і вибрати, ви можете обійтися без певної функціональності чи ні. Далі я перевірю програми, якими я користуюся, чи працюють вони на цьому ПЗУ. Я колись мав ПЗУ, який би я хотів би перевірити, але скайп-голос не працював на цьому ПЗУ. Тож я зачекав, поки вони не розберуться, перш ніж я перейшов до цього ПЗУ.

Я використовую користувальницький ROM на щоденному драйвері. І чудово працює. Перед оновленнями я перевіряю журнал змін, а звідти вирішую. Я думаю, що це непогано промайнути так довго, як ви проінформовані. Якщо ви потрапили трохи на місце, спробуйте перенести його на старішу робочу версію, яку ви знали, що працює, інакше витріть та перезавантажте оригінальний ПЗУ. Завжди мій останній варіант, що.

Удачі!


1
Це гарна порада в цілому, але це не дуже важливо для нічних будівель. Зазвичай не публікується журнал змін, і навіть якщо він є, він не розповість про все, що зламалося. (Якби це могло, в першу чергу не потрібно було б будувати нічні споруди!)
Дан Хулм,

@DanHulme З ціаногеном зазвичай існує журнал змін. Плюс якщо ви досить гуглитеся навколо форумів, ви неодмінно потрапите до списку "не працює". Але я розумію, звідки ти родом.
Квекук

-1

Я робив те саме колись.

Завантажте оригінальний ром у продавця на свій телефон. Потім виконайте ту саму процедуру, щоб встановити цей rom замість модифікованого.

Якщо ви скопіювали rom у внутрішню пам'ять телефону (а тепер через цикл перезавантаження ви не можете отримати доступ), було б непогано мати зовнішню пам'ять. Скопіюйте rom у зовнішню пам'ять і встановіть звідти новий rom.

З повагою

Редагувати:

1) Завантажте диск для телефону з:

http://www.sammobile.com/firmwares/

2) Скопіюйте його у зовнішню пам’ять і покладіть у комірку.

3) Перезавантажте клітинку у режимі відновлення (до + потужність + домашня)

4) Встановіть або відформатуйте свій телефон за допомогою нових програм.


2
Примітка. Питання Вікі спільноти у цьому випадку мають єдиний канонічний відповідь, який повинен бути відредагований так, щоб включати нові дані, нові відповіді не слід додавати. Я позначаю ваш пост, оскільки це неправильно (зазвичай ви не можете прошивати ROM-виробники, як на замовлення, тобто через відновлення), і не матиме додаткового значення для питання та канонічної відповіді
Tamoghna Chowdhury

3
Справедливості до ctutte, хоча, коли я це пишу, передбачувана «канонічна відповідь» насправді не відповідає на питання. Питання зводиться до "Я щось робив на своєму телефоні, як це виправити", і відповідь ефективно "не робіть цього в першу чергу". Щоб бути корисним, відповідь повинна містити кілька загальних кроків, які говорять про помірно технічному користувачеві через процес отримання стабільного зображення для телефону та відновлення його.
mcottle
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.