Телефон застряг на "Увійти за допомогою облікового запису google, який раніше був синхронізований на цьому пристрої"


16

Мою Motorola Moto G3 вкрали вчора (чоловік на мопеді схопив її з моєї руки). Повернувшись додому, я змінив пароль свого облікового запису google, а потім перейшов до диспетчера пристроїв Android і попросив заблокувати та стерти телефон, якщо він підключиться до Інтернету. Сьогодні хтось знайшов це на вулиці і зв’язався зі мною (мій електронний лист відображався на екрані блокування). Я витягнув телефон. Коли я відкрив його, телефон зробив скидання фабрики, як очікувалося.

Однак тепер, коли я намагаюся увійти (використовуючи обліковий запис, який я раніше використовував), він не пройде фазу "Увійти через обліковий запис google, який раніше був синхронізований на цьому пристрої". Я ввожу свою адресу електронної пошти та свій поточний пароль, але він повертає мене на той самий екран (якщо я ввожу старий пароль, я отримую повідомлення "неправильний пароль"). Google не дозволить мені повернутися до старого пароля, оскільки він нещодавно використовувався.

Чи є вихід з цього?

EDIT: Я чекав цілих 72 години, а потім телефон дозволив мені продовжувати процес налаштування. Я залишаю питання відкритим на випадок, якщо хтось має краще рішення.4
@beeshyams Цей випадок відрізняється від наших "щоденних": ОП є власником облікового запису і, таким чином, має правильні облікові дані - тому тут FRP повинен впустити його, як він може надати деталі. Якщо FRP не дозволяє і в цьому випадку отримати доступ, це повна невдача, оскільки вона виходить за межі своєї мети. Але, звичайно, інші випадки можуть виявитися корисними.
Izzy

Я впевнений, що захист від скидання заводу (FRP) не припиниться через 72 години. Перейдіть за наступним посиланням, і я думаю, що допоможе вам вирішити вашу проблему. Як обійти "Підтвердити свій рахунок" (Захист від скидання заводських налаштувань)
Abhishek K

Це рішення працювало для мене на моєму HTC 10 після вкорінення та зміни пароля після вкорінення. Мені сказали, що мені доведеться чекати 72 години. Див. Як обійти блокування FRP у телефоні LYF (3 виправлення) .
Ерік Дюран

Відповіді:


2

Це замок захисту пристрою. Він розпочався з пристроїв, які були попередньо встановлені (поставляються) за допомогою Android 5.0 (Lollipop) та новіших версій.

По суті, вам потрібно ввійти в будь-який обліковий запис Google, який синхронізується або додається до пристрою.

Щоб переконатися, що ваш обліковий запис синхронізовано з вашим пристроєм, перейдіть на інформаційну панель Google (google.com/dashboard) та ввійдіть у свій обліковий запис Google. Перейдіть на Android, а потім порівняйте, якщо один із перелічених пристроїв - це пристрій, який наразі заблокований. Якщо це так, ви можете розблокувати пристрій за допомогою свого облікового запису Google. Якщо ні, то вам потрібно використовувати інший обліковий запис Google, який може бути синхронізований з вашим пристроєм.

Якщо ви не можете запам'ятати свої облікові дані, ви можете скинути свій пароль, перейшовши на Google.com/accounts/recovery, але якщо ви змінили свій пароль до або після скидання заводських пристроїв, вам потрібно почекати 24 години, щоб повернутись на пристрою та завершіть першу установку.

Якщо ви все ще не можете ввійти з правильним обліковим записом Gmail, очікуючи 24 години, якщо ви скинете свій пароль, вам потрібно зв’язатися з виробником пристрою для отримання гарантій / ремонту.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.