На жаль (будь-яка) програма зупинена. Що потрібно повідомити?


28

Коли хтось отримує колись популярний додаток "таке і таке", зупиняється, вам пропонується можливість повідомити про це. Що ви повинні сказати у "звіті"?

Відповіді:


31

Ви хочете допомогти розробнику, щоб допомогти вам .

У відповіді mbanzon зазначалося, що розробник отримає стек стеження помилки, але це лише нам говорить, що пішло не так і куди.

Це нічого не говорить про стан, у якому знаходиться додаток: Яке значення було цим номером або яким був текст, який було введено в текстові поля? І найголовніше, що саме зробив користувач, щоб зробити програму збоєм?

Останнє питання є особливо важливим, щоб ми могли відтворити помилку та допомогли нам зрозуміти, чому програма забилася за цих обставин.

Тож якщо ви хочете по- справжньому допомогти розробникам, запишіть, що ви зробили, чого очікували та що бачили. Наприклад:

Я запустив додаток і натиснув кнопку, щоб перейти на екран звітів. Потім я натиснув кнопку, щоб створити звіт, і додаток вийшов з ладу. Цікаво, що екран порожній: даних не було видно.

Якщо вам не подобається багато набирати текст, ви можете бути короткими:

Натиснута кнопка для створення звіту. Екран порожній


2
Додам, що розробник може виправляти помилки лише у своїй програмі. Якщо в самій ОС є помилка (наприклад, багато помилок поховано глибоко в WebView), тоді нічого не можна зробити, окрім як повідомити про проблему в Google і сподіваюся, що вони виправлять її десь уздовж лінії. Це відбувається приблизно в 20% часу. Було б добре, якби звіт про збої автоматично перейшов у потрібне місце, коли це помилка на рівні ОС замість черги розробника додатків АБО, якщо був простий спосіб повідомити / надіслати аварійну ситуацію вгору за темою команди Android, не використовуючи їх система квитків.
CubicleSoft

@CubicleSoft А як репортер дізнається, чи це помилка в ОС чи ні? Пам'ятайте, що репортер також є частиною ОС. Навіть розробники Google не можуть щось зробити, щоб визначити, що це помилка в ОС. Їм потрібно перевірити його або відтворити вручну. Знову спершу, надішліть спочатку розробнику програми, не возиться з Google.
EKons

@CubicleSoft Це може бути корисною інформацією для будь-якого користувача, який зазнає збоїв на пристрої Android, але насправді не входить до сфери цього питання.
nhaarman

@ ΈρικΚωνσταντόπουλος Репортер цього не знає. Однак Google Play міг би бути досить розумним, щоб переглянути слід стека та визначити, що збій повинен перейти до Google, оскільки збій знаходиться поза компетенцією розробника. Це лишило б лише відповідних збоїв у черзі розробників. Поточний стан речей полягає в тому, що в черзі розробника потрапляють марні звіти про збої, про які вони нічого не можуть зробити, оскільки вони є помилками на рівні ОС. Тож користувачі просто продовжують збої та звітування, і нічого не змінюється. Це ефект звітування про помилки Windows (WER).
CubicleSoft

@nhaarman Корисно знати, що навіть якщо ви витрачаєте час на написання звіту про аварії, це може бути марним для розробника, оскільки ви зіткнулися з помилкою, яка існує в ОС, а не в програмі. Як я вже говорив, зараз я бачу це приблизно 20% часу або 1 з кожних 5 повідомлень про аварії. Повідомлення про помилку вгору за поточним часом занадто складно / забирає багато часу для більшості розробників, тому вони просто натискають на видалення. Я натискаю видалити, як це роблять багато інших розробників. Частина цієї інформації може бути використана у відповідь, не стримуючи подання звітів (вони все ще корисні, не завжди корисні).
CubicleSoft

9

Якщо у вас є будь-яка інформація, яка допоможе визначити проблему, це може бути приємним доповненням і багато чого допоможе розробнику. Якщо ви відтворюєте музику через bluetooth, і додаток для музики виходить з ладу, коли ви переходите на інший Bluetooth-динамік, і ви відчуваєте це щоразу, коли ви перемикаєте динамік, було б корисно написати "буває, коли я перемикаю Bluetooth-динамік", наприклад.

Розробник отримує повне стеження про помилку (лише для коду в їх додатку), і цього в багатьох випадках вистачить для пошуку та усунення помилки.


1
Я розробник. Іноді виправити збій просто неможливо, бо я не маю уявлення, де він врізався. (прогуар ...). Лише невелике повідомлення значно полегшило б розробник виправити проблему.
Томас Вос

Ви абсолютно праві - все, що користувач знає про те, що спричинило збій, і вони впевнені в написанні, може допомогти. Щойно переставив мою відповідь, щоб підкреслити справжнє значення ;-)
Майкл Банзон

1
@SuperThomasLab - Навіть за допомогою Proguard ви все ще можете прочитати / знешкодити слід стека, якщо у вас є файл відображення, який підкаже вам, де він вийшов з ладу. Прочитайте розділ "Розшифровка неясного сліду стека" у посібнику Proguard: developer.android.com/studio/build/shrink-code.html і це: support.google.com/googleplay/android-developer/answer/6295281
JonasCz - Відновіть Моніку

@JonasCz Я знаю, що ви можете його розшифрувати (Google Play DC робить це для мене), однак ви все одно не можете отримати точну лінію, де вона впала.
Томас Вос

1
@SuperThomasLab Можливо, ви також зможете зберегти номери рядків: Proguard відслідковує пропущені номери рядків
JonasCz - Відновіть Моніку

4

Як розробник, як правило, я отримую повідомлення у відповідь на тему "Він вийшов з ладу", що мені жодним чином не допомагає. Насправді я б закликав вас не надсилати повідомлення, якщо ви не зможете пояснити, як його відтворити (наприклад, якщо ви можете збити його, зробивши щось додаткове в додатку).

Ми, розробники, також отримуємо дамп технічної інформації, яка, як правило, корисніше, ніж повідомлення про те, де вона врізалася. Наприклад, технічна інформація вказує нам точний рядок коду, на який він вийшов з ладу, і багато іншого, що в значній мірі розповідає нам, що саме сталося.

Отже, якщо у вас немає нічого сказати про аварію, просто надішліть його без повідомлення, і воно все одно буде так само корисно.


1

Ви можете просунути свої кроки до моменту, коли додаток вийшов з ладу. наприклад, який додаток ви використовували перед цим додатком? у вас був wifi? хороше покриття? чи втратив ваш кредит кредит під час використання програми?

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.