Чи повинні додатки займати будь-яке внутрішнє сховище при встановленні на SD?


11

Мені не вистачає пам’яті для зберігання пам’яті інтегральних телефонів - я знижую до 5 Мб із доступних 180 Мб Я розумію, що не всі програми можна встановити на SD-карту, і вони замість цього використовуватимуть мою внутрішню пам’ять. На щастя, це рідкість.

Однак нещодавно я встановив додаток, який вказано як встановлений на SD-картці, а не на внутрішньому сховищі. Незважаючи на це, після його встановлення я отримую попередження про низький простір. Додаток займає 16 Мб, і я, мабуть, пам’ятаю, що раніше у мене було трохи більше 20 Мб внутрішнього місця для зберігання ... Тож, судячи з простору, схоже, що він все ще займає місце на внутрішньому сховищі.

Отже, моє запитання: чи повинен додаток, встановлений на SD-картці, займати будь-яке внутрішнє сховище?

Що може бути причиною цього? Чи зберігає ринок інсталяційні файли десь у внутрішньому кеші чи щось таке дивне? Чому на землі мені потрібно турбуватися про те, що додатки споживають місце, коли я маю гігабайти вільного місця для них на своїй SD-карті?

Мій пристрій працює на базі GT-S5570 2.2.1.

Відповіді:


8

Додаток складається з файлів dex, файлів apk, файлів даних та бібліотек. Під час встановлення програм на SD-картці не всі частини програм зберігаються на SD-картці. Деякі з них залишаються у внутрішніх сховищах.

Однак якщо у вас є вкорінений телефон, ви можете використовувати таку програму, як link2sd, щоб перемістити всі додатки на SD-карту.

Редагувати:

Ви можете використовувати таку програму, як app2sd, щоб легко побачити, яку програму можна перемістити на SD-карту. Ви можете переміщати показані програми вручну або ігнорувати деякі з них.

Якщо ви перейдете до Налаштування -> Програми -> Керування програмами, розмір, який відображається, є розміром, який він приймає у внутрішній сховищі. Це я лише здогадуюсь на основі обчислень, проведених шляхом відмітки вільного місця у внутрішній пам’яті, переміщення деяких додатків на SD-карту та віднімання лише скороченого простору програм.

Вибачте, що я не згадав, що вам потрібен другий розділ для роботи link2sd. Але якби ви дали натяк у своєму питанні, що ви готові викорінити коріння, я б поговорив про це більш глибоко. Також вашим головним питанням було те, чи потрібно додаткам, переміщеним на SD-карту, займати внутрішню пам’ять чи ні. Мова не йшла про link2sd, термін щойно з’явився під час відповіді. У будь-якому разі, крім другого розділу, вам рекомендується SD-карта класу 6. Я написав повідомлення в блозі про використання link2sd тут , можливо, вам це стане в нагоді.


Чи є програма, щоб дізнатися, скільки насправді використовують додатки для внутрішнього простору на SD-карті?
Іларі Каясте

1
Якщо ви перейдете до Налаштування -> Програми -> Керування програмами, розмір, зазначений у програмі, є розміром, який він використовує у внутрішній пам'яті.
roxan

Дійсно? Мені здається, він просто показує загальний розмір програми у цьому списку ...
Іларі Каясте

1
Подивіться на розмір програми до і після переміщення його на SD, зменшений розмір буде розміром, отриманим у внутрішній пам’яті.
роксан

1
Мені здається , як DiskUsage чи сказати мені заздалегідь точно , скільки місця я б отримати, пов'язуючи всі додатки до SD з Link2SD . І я б припустив, що "перехід на SD" звичайними засобами дозволить випустити (принаймні) розмір "apk", про який повідомляє DiskUsage для додатка.
Іларі Каясте

4

Ви можете скористатися програмою DiskUsage, щоб побачити, скільки місця займає кеш далвік. Я розумію, що кеш не переміщується, коли програма переходить на SD. Поєднання цього розміру з розміром даних повинно дати гарне уявлення про те, скільки залишиться у внутрішній пам'яті.


2
DiskUsage не вимагає root.
але

Diskusage, схоже, показує три типи матеріалів, які програми зберігають у внутрішній пам’яті - data, apk, dalvikCache. Що це?
Іларі Каясте

Якщо я використовую такий інструмент, як link2sd, щоб перемістити всі речі програми на SD, чи розмір програми, який відображається в DiskUsage, саме той обсяг внутрішнього сховища, який я поверну?
Іларі Каясте

Гм, здається, apk є лише з програмами, які не є на SD. Отже, "перейти на sd" насправді означає просто "перемістити apk до sd"?
Іларі Каясте

1

Немає стандартного розміру того, що залишається у внутрішній пам'яті і того, що йде на SD-карту, проте ваша проблема може бути не пов’язана з завантаженим файлом, це може бути пов’язано з вашими кешами - більшість з яких знаходиться на внутрішній пам'яті.

Ви зробили що-небудь, щоб очистити їх / обмежити, тим самим звільнивши місце у внутрішній пам'яті. Якщо у вас є Astro або Android Assistant, вони вбудували програми, які допоможуть у цьому (безкоштовно), або ви можете отримати спеціальний додаток для очищення кеш-пам'яті. Крім того, з домашньої сторінки перейдіть до Меню - Налаштування - Програми - Керування програмами. Зачекайте, поки вони всі завантажуватимуться. Перейдіть на вкладку Усі, а потім натисніть меню - Сортувати за розміром. Перегляньте їх по черзі, перевіряючи розмір кешу і очищайте, де це необхідно - також корисно для того, щоб дати вам уявлення про те, чи може бути додаток, який ви дійсно не використовуєте, а значить, хочете видалити.


1

Трохи бічне мислення працює на мене. У мене теж обмежений простір на моєму телефоні, і до деяких програм, які я люблю мати доступ, але користуюсь лише зрідка. Я використовую додаток Androzip, щоб створити резервні копії на SD-картці, а потім повністю видалити їх з основної пам'яті телефону. Потім я швидко переустановлюю відповідний файл apk, коли мені потрібно. Добре працює.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.