Чи є надійний спосіб виявити додаток, відповідальний за оголошення Airpush?


14

Я зауважив днями, що на панелі сповіщень Xoom почали надходити реклами Airpush (саме так це звучить - натискання сповіщень, які справді є рекламою). Я скоріше по-філософськи проти ідеї push-реклами на своєму пристрої, тому я хотів би видалити заяву, що ображає, але оголошення не дає вам ніякого способу розібратися в цьому. Натиснувши на зірочку сповіщень, ви лише надаєте посилання на сторінку з рекламою, і більше нічого.

Я знайшов детектор Airpush на ринку, але він, схоже, не працює на моєму Xoom, можливо, через деякі відмінності Android 3.x. Коли я запускаю додаток, він говорить, що додатків Airpush не знайдено, але це, очевидно, не правильно. Ще один варіант, який я бачив, - це систематичне заморожування програм, що використовують резервне копіювання Titanium, поки я не знайду винного, але це забирає багато часу, і я навіть не впевнений, що це спрацює.

Я також знаю про постійне відключення програми на ринку, але я дійсно вважаю за краще видалити додаток, що відповідає за рекламу (знову ж таки, через філософські переконання).

Чи є мені спосіб виявити походження реклами Airpush?

Відповіді:


6

Два бали,

По-перше, якщо ви просто хочете припинити показ оголошень AirPush, самі AirPush пропонують два способи відключити пристрій від отримання реклами. Або:

По-друге, я не думаю, що AirPush - це єдина гра в місті, яка робить це. Я видалив додаток кілька місяців тому, коли я виявив, що це один спам на моїй панелі сповіщень. Його оголошення не виглядали як AirPush, і вони не відображалися з детектором AirPush. Не виявив, хто надає рамки оголошень, якими користується додаток, я був просто радий винести цей сміття зі свого пристрою, оскільки програма, яку я відкривала лише один раз на місяць, тому мені не потрібні клопоти. Можливо, це не реклама AirPush, а один з їх конкурентів. Цей додаток я просто відстежив, розробивши, які додатки я встановив / оновив нещодавно, а потім переглянув коментарі Market, щоб побачити, хто з них повний користувачів, які кричали, щоб позбутися рекламних повідомлень.


Я вважаю, що це хороший момент, я насправді не вважав фактом, що це насправді може не Airpush. Це, безумовно, виглядало так, як це було, хоча, виходячи з того, що я читав про Airpush (та сама ікона, приблизно раз на день і таке). Чи знаєте ви назви будь-яких інших рамок рекламних оголошень? Я намагаюся здійснити більш загальний пошук, але в основному я просто повертаюсь до Airpush.
eldarerathis

@elder Я не отримував піктограму зірки на кожному, який, здається, у AirPush. Вибачте, не знаю, що це за рамки, я був просто щасливий, що знайшов винуватця і позбувся його. Це не додаток, який я використовував досить часто, щоб дослідити далі, дивлячись на це, вони з тих пір видалили натискання реклами.
GAThrawn

2

Встановіть програму детектора Airpush . Це (у більшості випадків) визначатиме програму, яка відповідає за неї.


1
Як я зазначав у своєму запитанні, ця програма не знайшла нічого в моєму Xoom, але я все одно отримував рекламу Airpush.
eldarerathis

0

Торкніться зірок у верхній частині телефону та проведіть пальцем вниз, щоб переглянути оголошення. Не відкривайте рекламу, але замість цього покладіть палець на неї, натисніть і утримуйте її протягом 7 секунд, і додаток, що надсилає вам додаток, з’явиться ................... видалити додаток і зірки зникнуть. Мої зірки почали завантажувати мелодію дзвінка (Fart) з мого saMsung Galaxy Note 2.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.