Масове видалення програм


10

Мені подобається спробувати багато додатків. Часто на таких сайтах, як Lifehacker або Droidlife, є кілька схожих за функціональністю функцій, і я встановлю їх для порівняння функцій.

Це залишає мені багато і багато додатків, які я, нарешті, не хочу зберігати. На жаль, я можу видалити лише одну за одною.

Чи є додаток або метод, який дозволить мені видалити купу за один раз?

Відповіді:


6

Є багато додатків, які видаляють пакетне видалення, але ось простий безкоштовний, який я знаю, працює: Uninstaller Pro

Багато більш повнофункціональних менеджерів додатків також мають можливість видалення пакетних видалень. Мені подобається консолідувати функції в якомога менше програм. Зараз я використовую SmartBar, у якого хороший менеджер додатків із видаленням пакетної версії .


Я спробував як смарт-панель, так і деінсталятор Pro, і мені запропоновано підтвердити для кожного додатка та після видалення, тому для видалення 50 додатків я повинен натиснути на 100 кнопок OK. Це функція / обмеження безпеки для Android?
Іво Бостікі

2

Сценарій через adb & pm (менеджер пакунків) :

Якщо SDK встановлений і вам подобається використовувати командний рядок, це про найшвидший спосіб, про який я знаю:

Знизу: ви можете бачити лише назви пакетів, а не дружні імена програм (начебто, простий спосіб не для кліпів. Для програмістів: отримайте назву програми від імені пакета )
Між собою 2: Будьте впевнені, що ви робите, ви можете видалити кожну програму на своєму телефон, якщо ви не редагуєте список.

# Use android's package manager 'pm'
# list all 3rd party pkgs (using the '-3' parameter)
me@local:~$ adb shell pm list packages -3 > /tmp/pkg.list
# Use whatever editor you like (grep, vi, GUI) to edit the list
me@local:~$ vi /tmp/pkg.list
me@local:~$ cat /tmp/pkg.list | sed 's,.*:,,' | while read a; do adb uninstall $a;done

Можливо також покращення для обмеженої кількості додатків:

Зараз Google Play Магазин пропонує покращене управління пристроєм (починаючи з Google I | O 2012):

Перейдіть у розділ Мої програми Android (потрібна реєстрація), і ви побачите "Програми, встановлені на [Модель пристрою]". На додаток у вас є:

  • Кнопка оновлення (якщо є оновлення)
  • Кнопка видалення (крім системних додатків)

Використовуючи це, ви можете легко видалити додатки на певних телефонах або планшетах за допомогою свого веб-браузера.

Дивіться також цю прийняту відповідь: Видалення додатків віддалено?


Оновлення та видалення веб-магазину значно спрощує (мені це дуже подобається), вам все одно потрібно робити кожен додаток по одному.
але

@Al Everett: Також додано сценарійне рішення. Краще? :-)
ce4

Це варіант. Не той, який буде працювати для мене, але хтось інший, можливо, може отримати вигоду.
але

1

Минуло час, як я його використав, але додаток AppBrain дозволить синхронізувати ваш рахунок AppBrain ... тож він повинен видалити додатки, які ви видаляєте зі свого облікового запису AppBrain, але я не можу підтвердити це, оскільки більше не використовую його.

Не пакетне видалення, але в LauncherPro ви можете перетягнути програми на смітник, наведіть на кілька секунд, а потім перейдіть, щоб видалити його (замість того, щоб видаляти його з домашнього екрану). Працює і з ящика додатків. Це метод, який я зазвичай використовую.


1

Є тонна, чи не так?

Я дивлюся - Видалення програм .

Приємною особливістю є можливість позначити програми, щоб захистити їх від випадкової масової видалення.

alt текст


0

Проблема з його методом та більшістю інших методів, які я бачив (принаймні на моїх машинах CentOS 6 та Ubuntu 10) полягає в тому, що CRLF були в кінці кожного рядка /tmp/pkg.listфайлу, тому деінсталятор замість видалення com.google.chromeнасправді намагався видалити. 'com.google.chrome ^ M' ... помітити символ повернення CR. Роблячи dos2unix, є "Успіх", а не "Невдача". Його сценарій sed, можливо, спочатку був заміною dos2unix, але його оскаржували при публікації.

[CentOS6]# adb shell pm list packages > /tmp/pkg.list.txt
[CentOS6]# adb push /tmp/pkg.list.txt /tmp/
[CentOS6]# adb shell
android:/root # dos2unix /tmp/pkg.list.txt
android:/root # for f in \`cat /tmp/pkg.list.txt\`; do echo $f; pm uninstall $f; done;

Проблема "Failure" має більше спільного з оболонкою ADB, що додає рядок DOS, що закінчується ^ M (все одно на CentOS Linux).

Оскільки я зробив усе, що було в CentOS 6, мене здивувало, як знову покусала технологія 1980-х років, яка ніколи не була такою доброю, як технологія 1969 року. Я думаю, що Google хотів полегшити справи для користувачів Windows із оболонки ADB.

(Я відредагував (додав) відповідь ce4, але, мабуть, це не прийняло.)


Також для користувачів Windows з оболонки adb hmmm ... вам не траплялося користуватися блокнотом чи подібним? Вони не обробляють файли формату Un * x - Notepad2 або Notepad ++ були б кращим вибором, в якому вони можуть це впоратися :)
t0mm13b

я масово видалив купу додатків для копіювання в / систему / додаток /, оскільки мій телефон застряг у безпечному режимі. Телефон все ще завантажується. Я вважаю, що я повинен бути в змозі надати доказ того, що adb сам, навіть коли працює на Linux, додає символи нового рядка DOS. Жодні вікна не брали участь, я в основному використовую CentOS, Ubuntu 10 та інші аромати * nix. Я використовую Windows лише для адміністрування реклами.
rjt


Як це навіть відповідає на запитання?
але

1
Крім того, питання полягало в тому, як групово видаляти додатки, сценарій, який я розмістив вище, робить саме це. Помітьте частину "видалення вечора".
rjt
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.